Covid-19 شیوع: در واکسن مسابقه همه چشم ها در آکسفورد دادگاه مهلت

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

بریتانیا بالا از کارشناسان معتقدند که محاکمه در دانشگاه آکسفورد می تواند بسیار مهم نشانه ای در اوایل ماه آینده در مورد اینکه آیا جهان در مسیر اولیه واکسن برای بیماری کروناویروس (Covid-19) که در بهترین سناریو را می توان توسعه یافته به عنوان به زودی به عنوان این سال است.

این واکسن در حال توسعه در آکسفورد یکی از چهار است که به پیشرفت بالینی – اولین مرحله از واکسن در حال آزمایش بر روی انسان – اما حساب آن را برای بزرگترین نمونه آن را یکی از پربیننده ترین در میان همه تلاش.

“نکته بسیار مهم این است که شما برای انجام مناسب محاکمه به دلیل ایمنی است که واقعا مهم برای این چیزها. اما اگر ما می توانید ببینید شواهد قوی پاسخ ایمنی در اواسط یا اواخر ماه مه پس از آن من فکر می کنم این بازی است. و آنها ممکن است به خوبی در سراسر خط پایان تا اواسط ماه اوت” آکسفورد استاد دانشگاه پزشکی جان بل گفت ،

بل که بخشی از نیروی کار بریتانیا کسب و کار, منشی, Alok Sharma روز جمعه اعلام کرد در حالی که تخصیص میلیون ها پوند برای توسعه واکسن.

تا حال حاضر این اجماع در میان محققان این است که یک واکسن است که به احتمال زیاد به 12-18 ماه قبل از آن تایید شده است ،

بل اضافه شده است که انگلستان در حال حاضر ندارد ظرفیت تولید این مقدار واکسن به آن نیاز دارد برای مقابله با کروناویروس اما “است که در یک مکان واقعا خوب” برای توسعه واکسن.

“یکی از دلایلی که ما عجله این است که سعی کنید و گرفتن این موج این بیماری است. چرا که زمانی که این بیماری از بین می رود وجود خواهد داشت بسیار کمی از حادثه موارد تا زمانی که ما یک موج دوم” بل گفت: در نظرات به BBC.

با توجه به سازمان بهداشت جهانی در آوریل 11 تلفیقی از واکسن تلاش های توسعه وجود دارد 70 پروژه هایی که محققان در حال کار در سراسر جهان است. در علاوه بر این به دانشگاه آکسفورد آزمایش واکسن های دیگر شامل Moderna, Inovio و CanSino است که شروع به جذب اعضا برای آزمایش های بالینی.

آکسفورد آزمایشی شامل خواهد شد تا 550 نفر تقسیم به چند گروه به مراتب بزرگتر از هر یک از دیگران است. بسیاری از اینها در اولین مرحله از آزمایشات با داوطلبان سالم و هدف این است که برای تعیین این دارو شایع ترین و عوارض جانبی جدی و اغلب چگونه مواد مخدر شکسته و دفع بدن است.

این اولین بار است که از مراحل متعدد در این کارآزمایی بالینی فرایند ارزیابی سود بالقوه واکسن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>