Covid-19: ماهاراشترا به 2000 تومان به دولت 12 لاخ ثبت نام ساخت و ساز…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این ماهاراشترا دولت ارائه خواهد شد کمک های مالی از 2000 تومان به تمام ثبت نام کارگران ساختمانی در دولت به جزر و مد در طول بحران در این مستند به شکستن زنجیره ای از عفونت کروناویروس در انتخابات گفت: در روز شنبه.

یک بار این کمک پولی ارسال خواهد شد به طور مستقیم به حساب های بانکی از بیش از 12 لاخ کارگران ساختمانی از طریق مستقیم به نفع انتقال (DBT), مقامات گفت.

تصمیم به ارائه کمک های گرفته شده توسط دولت کار گروه در روز شنبه را یک بار اضافی در حدود 250 تومان کرور روپیه به دولت و خزانه داری.

“برای جلوگیری از گسترش Covid-19 اپیدمی مستند است که اعمال شده در دولت است. این امر منجر به تعطیل از همه ساخت و ساز با این نسخهها کار در ماهاراشترا. در نتیجه کارگران ساختمانی ، آنها را به ماندن در خانه و نیز در مواجهه با یک بحران مالی به عنوان آنها هیچ منبع درآمد” سفارش صادر شده توسط کار گروه گفت.

“با توجه به این که دولت تصمیم گرفته است برای ارائه کمک مالی به تمام ثبت نام و فعال کارگران ساختمانی” را گفت.

دستور آمد روز پس از صدها نفر از کارگران مهاجر عمدتا از غرب بنگال و اوتار پرادش جمع خارج از Bandra ایستگاه راه آهن خواستار آن است که آنها را برای بازگشت به خانه های خود.

تنها آن دسته از کارگران که در حال ثبت با دولت ساختمان و ساخت و ساز دیگر رفاه کارگران تخته (BOCWWB) خواهد بود واجد شرایط برای دریافت کمک های پولی.

ثبت نام خود را نیز انتظار می رود فعال باشد که به معنی تمدید در هر سال گفت: SC Srirangam هیئت مدیره به دبیر و مدیر اجرایی.

همچنین بخوانید: Coronavirus موارد در هند افزایش به 14,378 مرگ و میر در 480

ماهاراشترا است 22.70 لاخ ثبت نام کارگران ساختمانی اما تنها 12.18 لاخ که فعال هستند را دریافت نفع تصمیم Srirangam گفت.

در همین حال دولت تصمیم گرفته است تا اجازه کار ساخت و ساز در شهرستانها از جمله بمبئی و پونا با یک سوار که اجازه قبلی از مدنی مقامات اجباری خواهد بود.

با توجه به سفارش صادر شده توسط رئیس, منشی, Ajoy مهتا روز جمعه به دولت اجازه داده می شود برای تمام فوری قبل از موسمی کار می کند. این ماهاراشترا دولت آغاز شده است اجازه می دهد تا آرامش از قوانین در مناطق مختلف از دولت است.

قوانین جدید را به اثر از مارس 20.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>