Covid-19 کشته در مردان بیشتر از زنان در سراسر کشورهای

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

مردان سه برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از بیماری کروناویروس (Covid-19) نسبت به زنان با توجه به هنوز به توان کارشناسی متا تجزیه و تحلیل از 32 مطالعات منتشر شده در MedRxiv قبل از چاپ و سرور برای علوم سلامت.

این مطالعه نشان داد که مرگ و میر مربوط به Covid-19 بيشتر گزارش شده در مطالعات انجام شده در چین با هم مخلوط مرگ و میر از بستری بیماران در حال 6.6%. این مطالعه اولین بررسی سیستماتیک از Covid-19 ويژگیهای بالينی و جنس خاص خطر مرگ است.

مردان بستری شدن Covid-19 تا به حال به طور قابل توجهی بالاتر مرگ و میر (9.2 درصد) نسبت به زنان (3.4%) را نشان داد و تحلیل داده ها از 4,789 بستری بیماران بود که ميانگين سن 49 سال است. “این یافته ها می تواند نشان دهنده نیاز به درمان تهاجمی تر از Covid-19 در مردان” گفت: نویسندگان این مطالعه از ایران و ایالات متحده است.

Covid-19 همواره نشان داده تعصب در برابر مردان اقتصادی از چین برای اولین بار آشکار است که مردان به حساب برای نزدیک به دو سوم (64 درصد) از مرگ و میر.

مشابه شکاف جنسیتی در میزان مرگ و میر پدید آمده از ایتالیا و اسپانیا و کره جنوبی و فرانسه و آلمان با مردان حسابداری 71 درصد از Covid-19 مرگ و میر در ایتالیا.

اینجا را کلیک کنید برای پوشش کامل از Covid-19 همه گیر

نیز وجود دارد به طور نامتناسبی بالا مرگ و میر در مردان در دیگر coronavirus شیوع بیماری های ناشی از سندرم تنفسی خاورمیانه (Mers) و سندرم حاد تنفسی (Sars), با داده ها از هنگ کنگ نشان مرگ و میر در مردان بودند 50 درصد بالاتر حتی اگر زنان بیشتر به کامپیوتر شما.

“ما هنوز نمی دانیم که چرا این اتفاق می افتد اما سیگار کشیدن و بالاتر به بیماری عروق کرونر نرخ در مردان نقش دارد. ریه افراد سیگاری در حال حاضر آسیب دیده که باعث می شود آنها را بیشتر مستعد ابتلا به سقوط” گفت: Dr K Srinath ردی رئیس بهداشت عمومی بنیاد هند (PHFI).

ویروس رفتار نیز نقش دارد. تلفن همراه گیرنده استفاده شده توسط Sars-CoV-2 برای ورود به سلول های انسان است که آنزیم تبدیل کننده آنژیوتانسین-2 (ACE-2) است که پروتئین موجود در سطح سلول که نقش مهمی در قلب و عملکرد سیستم ایمنی بدن. Sars-CoV-2 عفونت آغاز می شود با تاج مانند سنبله پروتئین ویروس که به ویروس نام خود را (‘کرونا’ به معنی ‘تاج’ در آمریکای لاتین) اتصال به ACE-2. Sars-CoV-2 عمدتا با حمله آلوئولار سلول های اپی تلیال در ریه ها منجر به زجر تنفسی. این علائم شدید در بیماران مبتلا به بیماری های قلبی عروقی که ممکن است منجر به افزایش ترشح ACE-2 در افراد مبتلا به بیماری های قلبی در مقایسه با افراد سالم.

پس از ACE-2 یک عملکرد گیرنده برای Sars-CoV-2, مردم داشتن ACE-بازدارنده برای کنترل فشار خون بالا نیاز به دقت درمان شود.

“بالاتر بیماریهای مانند فشار خون بالا و بیماری های قلبی و عروقی می تواند مرتبط به ابتلا به این ویروس از طریق ACE-2 گیرنده که درهای باز برای مطالعات آتی به بررسی نقش مهارکننده ACE مواد مخدر در گروه پر خطر. هنوز هم وجود دارد بسیاری از ویژگی های ناشناخته از Covid-19 به صورت گسترده جامعه علمی به بررسی در تلاش برای کاهش سرعت پیشرفت و مرگ و میر ناشی از Covid-19 و در نهایت شکست این بیماری همه گیر” گفت: مطالعه است.

هیئت منصفه هنوز در مورد اینکه آیا بیماران مبتلا به Covid-19 و فشار خون بالا هستند که مصرف مهارکننده های ACE و یا آنتاگونیست های آنژیوتانسین-receptor blocker باید تبدیل به یکی دیگر از ضد فشار خون داروی اما شواهد بیشتری مورد نیاز است.

این مطالعه همچنین نشان داد که مترقی تب و سرفه و خستگی شایع ترین علائم با بیش از نیمی از بیماران بستری نشان leukopenia (کم سلول های سفید خون count) یا بالا C-reactive protein که شاخص التهاب و عفونت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>