Covid-19: سلامت کارگران حمله کردند و در شهرستانها 7 برگزار شد در ایندور برای pelting سنگ

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این Madhya Pradesh پلیس بازداشت هفت نفر در روز پنج شنبه به اتهام حمله به کارگران بهداشت در ایندور را Tatt پتی Bakhal منطقه در روز چهارشنبه به عنوان چند این حوادث از حمله به کارگران بهداشت در گزارش از نقاط مختلف کشور است.

پس از حوادث دولت مرکزی خواسته پلیس ایالتی برای اطمینان از امنیت و سلامت و بهداشت کارگران است.

ساکنان یک محل در ایندور حلیم سنگ در بهداشت و درمان کارگران که رفت و در آنجا به نمایش مردم در پی شیوع کروناویروس. دو زن پزشکان بنا به گزارش صدمات پایدار در این حادثه.

“ما شده اند و بازدید از محل به صورت سه روز گذشته برای غربالگری از ساکنان. ما تا به حال اطلاعات مربوط به یک فرد آینده در تماس با یک Covid-19 بیمار…ما صحبت به فرد (سالمند) در زمانی که همه از ناگهانی ساکنان کردم آشفته و حمله به ما گفت:” یکی از پزشکان.

وزارت بهداشت گفته است که این حادثه زمانی رخ داد که کارگران به دنبال گرفتن یک زن مسن به بیمارستان برای معاینه پزشکی به عنوان او گفت که در تماس با یک Covid-19 بیمار مثبت.

این محل که در آن این حادثه برگزار شد Tatt پتی Bakhal منطقه در ایندور.

در بیهار پلیس و پرسنل پزشکی مورد حمله قرار گرفتند توسط مردم محلی در مونگر شهر زمانی که آنها بازدید یک محل برای جمع آوری نمونه از افراد مشکوک به قرارداد coronavirus. سنگ پرانی شد که واکنش سریع تیم (QRT) متشکل از پلیس و آمبولانس حامل پرسنل پزشکی, زمانی که آنها بازدید Hazratganj محل اواخر روز چهارشنبه گفت: شو از قاسم بازار ایستگاه پلیس Shailesh کومار.

بستگان یک زن 49 ساله coronavirus بیمار که فوت کرد در یک بیمارستان دولتی در حیدرآباد حمله وظیفه و کارکنان وی از سوی مامورین سهل انگاری پلیس گفت:. Telangana مدیر کل پلیس M Mahendar ردی اظهار داشت که قوی عمل خواهد شد در برابر مجرمان و اقدامات لازم خواهد بود در محل قرار داده برای حفاظت از تمام پزشکان و متخصصین درمان Covid-19 بيمار.

در ماهاراشترا یک مرد بود که حمله توسط یک گروه در سولاپور منطقه به اتهام اطلاع رسانی به یک روستا رسمی در مورد کسانی که با حضور Tablighi جمع آوری در دهلی نو. 56 ساله اطلاع بود ‘gramsevak’ از پیمپری ایجاد کرد حدود هفت محلی که با حضور Tablighi دیدار و همچنین اصرار داشت که آنها آزمایش می شود برای coronavirus, پلیس گفت:.

در بنگلور یک گروه آشا (معتبر سلامت اجتماعی فعال) کارگران گفته می شود در حمله صادق طرح در نزدیکی Hegdenagar روز چهارشنبه توسط برخی از جوانان متعلق به اقلیت جامعه زمانی که آنها رفته بود به جمع آوری اطلاعات و ایجاد آگاهی در مورد کوروناویروس.

Krishnaveni یکی از آشا کارگران ظاهرا حمله گفت: “ما دستور به رفتن به خانه ها و جمع آوری اطلاعات است که سرفه و تب یا علایم دیگر. من شده اند در این زمینه برای پنج سال اما به رغم توضیح که ما آنها heckled ما ربوده وسایل ما و ما نمی تواند تماس با هر کسی. ما در اینجا برای سلامتی خود و نگاه کن که چگونه آنها را درمان ما است.”

برخی از آشا کارگران را تهدید کرد که آنها نمی خواهد ادامه کار اگر آنها ارائه نشده است حفاظت و پس از آن معاون سانتی متر Ashwath Narayan بازدید از خانه Krishnaveni و گفت: عمل خواهد می شود در مقابل کسانی که مانع کار کارمندان دولت.

در غرب بنگال وجود دارد درگیری بین پلیس و مردم محلی در چند مکان که دومی مانع سلامت کارگران از جمع آوری Covid-19 داده است. هیچ کس پایدار عمده صدمات.

پلیس تا به حال یک زمان سخت در اجرای اجتماعی فاصله هنجارها در پی تعداد زیادی از مردم بیرون آمدن به مناسبت Ram Navami. هفت نفر مجروح شدند که پلیس در تلاش برای به اجرا درآوردن مستند در North 24 Parganas منطقه. “این زمان به بازی carom و یا شرکت در chitchat با دوستان خود در گوشه و کنار خیابان. این می تواند صبر کنید. اگر شما نمی پایبند به اجتماعی فاصله عواقب می تواند شدید” رئیس وزیر Mamata بانرجی گفت: روز پنج شنبه بعد از ظهر.

(با آژانس ورودی)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>