Covid-19: CBI به تعویق انداختن غیر فوری بازجویی به مدت دو هفته

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

با Covid-19 موارد مثبت افزایش روز به روز در سراسر کشور دفتر مرکزی تحقیقات (CBI) خواسته است تمام شاخه های آن به حالت تعلیق همه غیر فوری بازجویی/ضبط اظهارات شاهد تا مارس 4, مقامات آشنا با توسعه گفت: HT.

ردیابی شیوع کروناویروس: به روز رسانی های زنده

تنها متهم افرادی که کارگردانی شده توسط دادگاه ها به خود را در حال حاضر قبل از ابتکارات افسران نامیده خواهد شد توسط آژانس.

نوبت به مدیر Rishi Kumar Shukla, از طریق مشاوره و بررسی توسط HT نیز خواسته تمام افسران به انجام مکاتبات لازم در ایمیل رسمی و جلوگیری از ارسال فایل ها و اسناد به سایر دفاتر به عنوان آنجا که ممکن است. این مسئول توضیح داد: همچنین بدان معنی است که CBI است به احتمال زیاد به انجام هر گونه حملات برای چند هفته آینده مگر اینکه از آن است که واقعا فوری ” و یا “این احتمال وجود دارد که متهم به از بین بردن مدارک و شواهد.”

افسران نیز خواسته شده است برای جلوگیری از جلسات و گردهمایی اجتماعی در صبحانه ناهار و چای می شکند. جلسات آن با حضور بیش از پنج مسئولان مورد نیاز است باید دوباره داده و یا اجتناب مشورتی متحده است.

کاری از گروه B و C کارکنان سازمان نیز تقسیم 50 درصد در خواسته شده است برای آمدن به اتاق و نیم دیگر را از خانه کار می کنند. Shukla کارگردانی کرده است که کسانی که کار از خانه را باید به یک تعهد است که آنها در دسترس خواهد بود برای کار و نه درمان این مرکز به عنوان یک “تعطیلات” یا “تعطیلات به سفر”.

یکی دیگر از افسر گفت: “مهم تحقیقات خواهد شد نمی شود و در همه به عنوان ما در حال کار بر روی چرخش است. همه در دسترس است بر روی تلفن و یا ایمیل. CBI را پروب معمولا بر اساس سند و احضار متهم همیشه می توانید رزومه پس از دو-سه هفته”.

نوبت به تیم بررسی دو مورد در برابر Yes بنیانگذار بانک رعنا کاپور نیز به احتمال زیاد به تماس با صبح روز دوشنبه اگر آنها باید به تعویق انداختن به دنبال او بازداشتگاه تا ماه آینده, یک مقام گفت. آژانس کرده بود روز جمعه به دست آمده تولید حکم علیه او از یک بمبئی دادگاه.

از سوی دیگر اد به طور مداوم در تماس با افراد متهم در دفاتر آن است. پس از اتمام بازجویی از رعنا کاپور شدم قضایی بازداشت در روز جمعه. ضد پول شویی آژانس سوال Essel گروه رئیس Subhash Chandra در روز شنبه در آن بله بانک شد.

“من شده اند درخواست شده توسط ED به ایجاد یک بیانیه به اطلاعات است که در حال حاضر در دسترس است با آنها. من خواهد بود بیش از شاد به شخصا در حال حاضر خود و ارج نهادن به درخواست خود را به منظور گسترش همه مورد نیاز همکاری” چاندرا بود توییتی در 20 مارس.

“این Essel گروه هرگز ساخته شده است هر گونه معاملات با آقای رعنا کاپور و یا خانواده او و یا برای که ماده هر خصوصی اشخاص تحت کنترل آنها,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>