Covid-19: انگلیسی PM بوریس جانسون پایدار در ‘ارواح خوب” در ICU

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

زده توسط coronavirus نخست وزیر بوریس جانسون بود روز سه شنبه به عنوان با ثبات و در عين ارواح خوب’ پس از بستری در واحد مراقبت های ویژه از سنت توماس ” در بیمارستان به عنوان یکی دیگر از مقامات ارشد کابینه وزیر مایکل گوو رفت و به انزوا.

جانسون deputised وزیر امور خارجه Dominic Raab به جای خود را در بالای دولت است. خیابان داونینگ گفت: اگر Raab نیز به ناتوان نقش خواهد بود انجام شده توسط صدراعظم Rishi Sunak.

Johnson, 55, شرح داده شد توسط سخنگوی خود را به عنوان پایدار در ‘ارواح خوب’, تنفس بدون کمک و بدون ذات الریه. ملکه الیزابت از اعضای خانواده سلطنتی منجر افراد در سراسر طیف سیاسی و دیگران او را آرزو بازیابی سریع.

دوستان جانسون به یاد می آورد خود را قوی سلامت بر اساس بازی راگبی و تنیس و در حال اجرا است. نخست وزیر سابق دیوید کامرون توصیف او به عنوان “سخت و انعطاف پذیر مرد” اضافه کرد: “او بسیار مناسب است. من در مواجهه با او تنیس و مطمئن هستم که او خوب خواهد شد”.

مایکل گوو کابینه دفتر وزیر اعلام کرد که او نمی باید علائم است اما در خود انزوا. او آخرین ارشد رقم در قلب جانسون دولت که جنبش شده اند پیشتر توسط ویروس.

گوو گفت: در حالی که کار از خانه است که جانسون در ونتيلاتور اما تجویز شده اکسیژن: “یکی از دلایل بودن در بخش مراقبت های ویژه است به مطمئن شوید که هر حمایت از تیم پزشکی در نظر گرفته می شود مناسب می تواند ارائه شود”.

“نخست وزیر گرفته شده بود به بیمارستان در روز یکشنبه. او تحت یک سری از آزمایشات که وضعیت او بدتر شده است. و توصیه های پزشکی بود که او باید نقل مکان کرد و در بخش مراقبت” او اضافه شده است.

مقامات گفت: Raab دارای اقتدار کامل از نخست وزیر اما نمی خواهد بود قادر به تعیین و یا رها کردن وزرا در دولت جانسون. Raab ریاست جلسات مربوط به پاسخ به کروناویروس در روز سه شنبه.

جانسون شریک کری Symonds که حامله است و همچنین قرارداد این ویروس است اما دوره نقاهت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>