Coronavirus به روز رسانی: فرماندار نیویورک التماس برای کمک به انتخابات متناوب’ Covid-19 مرگ…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

نیویورک فرماندار صادر شده درخواست فوری پزشکی برای داوطلبان دوشنبه میان “سرسام آور” تعداد مرگ و میر ناشی از کروناویروس که او و مقامات بهداشت هشدار داد که بحران سیاسی و اجتماعی در شهر نیویورک است که فقط یک پیش نمایش از آنچه در دیگر جوامع در سراسر ایالات متحده به زودی می تواند به صورت.

“لطفا بیا کمک به ما در نیویورک در حال حاضر” رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: به عنوان دولت تلفات صعود بیش از 250 نفر در یک روز به کل از بیش از 1 ، 200 قربانیان بسیاری از آنها در شهر است. او گفت اضافی 1 میلیون و کارکنان مراقبت های بهداشتی مورد نیاز برای مقابله با بحران.

“ما از دست داده ایم بیش از 1000 نیویورکی” کومو گفت. “به نظر من ما فراتر از سرسام آور در حال حاضر. ما رسیده ایم سرسام آور است.”

حتی قبل از فرماندار درخواست تجدید نظر به 80,000 سابق پرستاران و پزشکان و دیگر متخصصان در نیویورک شد و پله به داوطلب و یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی همچنین ارسال به شهرستان بعد از 9/11 وارد شده بود با 1000 تخت برای از بین بردن فشار بر ضعف بیمارستان.

“هر آنچه در آن است که آنها نیاز دارید من مایل به انجام” گفت: جری کوپس یک نوازنده و پرستار سابق که تور با نشان دادن رنگ آبی مرد گروه بود ناگهان متوقف شد با وقوع.

او بازگشت به جزیره جایی که او به طور داوطلبانه به یک پرستار دوباره. در حالی که انتظار برای ابقاء, کوپس است که به کمک در زندگی کمک خانه در نزدیکی خانه اش در شرلی, n. y.

سنبله در مرگ و میر در نیویورک بود یکی دیگر از نشانه ای از مبارزه طولانی پیش رو در برابر جهانی و همه گیر بود که پر اسپانیا تخت های مراقبت ويژه به ظرفیت و خاموش میلیون ها نفر از آمریکایی ها در داخل و حتی به عنوان بحران در چین که در آن شیوع آغاز شد و در دسامبر نگه داشته و کاهش.

بیش از 235 میلیون نفر — حدود دو نفر از هر سه آمریکایی ها — زندگی در 33 ایالت که در آن فرمانداران اعلام کرده اند ایالتی دستور یا توصیه به ماندن در خانه.

در کالیفرنیا مقامات قرار دادن یک تماس مشابه برای پزشکی داوطلبان به عنوان coronavirus بستری شدن در بیمارستان دو برابر بیش از چهار روز گذشته و تعداد بیماران در بخش مراقبت های ویژه سه برابر شده است.

“به چالش کشیدن بار رو برای 30 روز آینده و این بسیار حیاتی 30 روز” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. “بیشتر ما خودمان را اختصاص به امروز بیشتر از سرعت ما ظهور خواهد کرد در طرف دیگر از بحران است.”

در اروپا و در ضمن سخت-آمار ایتالیا و اسپانیا شاهد مرگ خود عوارض بالا رفتن بیش از 800 اما سازمان بهداشت جهانی است رییس اورژانس گفت: مواردی وجود دارد “به طور بالقوه در ایجاد ثبات.” در همان زمان, او هشدار داد در برابر اجازه سختی مهار اقدامات است.

“ما باید به شرکت فشار ویروس را و آن را نمی خواهد اتفاق می افتد خود به خود” دکتر مایکل رایان گفت.

سه چهارم از یک میلیون نفر در سراسر جهان تبدیل شده اند آلوده و بیش از 37,000 فوت کرده اند با توجه به تعداد دانشگاه جانز هاپکینز.

ایالات متحده گزارش داد بیش از 160000 عفونت و بیش از 2900 مرگ و میر با شهر نیویورک کشور بدترین نقطه داغ اما با New Orleans, دیترویت و دیگر شهرستانها نیز شاهد هشدار دهنده خوشه.

“هر کسی که می گوید این وضعیت این است که شهر نیویورک-تنها وضعیت در حالت انکار” کومو گفت. “شما ببینید این ویروس حرکت در سراسر دولت است. شما ببینید این ویروس حرکت در سراسر کشور. هیچ آمریکایی است که سیستم ایمنی بدن به این ویروس است.”

Dr. Anthony Fauci دولت ایالات متحده را بالا عفونی-متخصص بیماری مشابه هشدار داد که شهرهای کوچکتر به احتمال زیاد در مورد برای دیدن موارد “را خاموش” را در شهر نیویورک است.

“آنچه که ما آموخته ایم از تجربه دردناک با شیوع این است که آن را در امتداد رود تقریبا در یک خط راست و سپس کمی شتاب, شتاب, و سپس آن راه می رود,” او گفت: ABC “صبح به خیر آمریکا”.

در تحولات دیگر در سراسر جهان:

— زنگ tolled در مادرید را ترک میدان مرکزی و پرچم بودند کاهش در یک روز عزای عمومی در اسپانیا مسابقه برای ساخت بیمارستان برای درمان یک یورش از بیماران. مرگ و میر در صدر 7,300.

— در ژاپن مقامات اعلام کردند یک تاریخ جدید برای سال 2020 توکیو المپیک — تابستان 2021 — به عنوان یک سنبله در گزارش عفونت های سوخت سوء ظن است که دولت بوده است درک وسعت این کشور شیوع در هفته های اخیر در حالی که آن را هنوز هم امیدوار به نجات تابستان بازی ها.

— مسکو قفل کردن آن 12 میلیون نفر از مردم روسیه را محکم به صورت گسترده در سراسر کشور محدودیت.

— اسرائیل گفت: 70 سال از بنیامین نتانیاهو نخست وزیر است quarantining خود را پس از یک دستیار آزمایش مثبت برای ویروس. و در بریتانیا پرنس چارلز وارث تاج و تخت که تست مثبت برای ویروس خود را به پایان رسید دوره از انزوا است و در سلامت خوب میگویند.

ایتالیا کشته شدگان صعود به حدود 11,600. اما در یک بیت از اخبار مثبت به تازگی منتشر شده اعداد حاکی از ادامه کاهش نرخ جدید مورد تأیید و یک رکورد تعداد زیادی از مردم شده است.

“ما در حال صرفه جویی در زندگی با ماندن در خانه با حفظ فاصله اجتماعی با سفر کمتر و با بسته شدن مدارس,” دکتر گفت: لوکا Richeldi یک متخصص ریه.

حداقل شش اسپانیا 17 مناطق شد و در حد خود بستری در بخش مراقبت ويژه تخت و سه بیشتر شد و نزدیک به آن, مقامات گفت. خدمه از کارگران دیوانه وار و بیشتر در حوزه بیمارستانها.

نزدیک به 15 ٪ از تمام کسانی که آلوده در اسپانیا تقریبا 13000 نفر هستند مراقبت های بهداشتی کارگران صدمه زدن به بیمارستان’ تلاش برای کمک به سونامی از مردم برای نفس نفس نفس زدن.

در نشانه ای از نصب اقتصادی تلفات تحمیل شده توسط این ویروس در ایالات متحده میسی گفت: این امر برای جلوگیری از پرداخت دهها هزار نفر از کارکنان پرتاب از کار هنگامی که بسته های زنجیره ای خود در بیش از 500 فروشگاه در اوایل این ماه.

که اکثریت آن را 130,000 کارگران هنوز هم جمع آوری مزایای بهداشت و درمان, اما این شرکت گفت: این تعویض به “حداقل مطلق نیروی کار” مورد نیاز برای حفظ عملیات اساسی.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود این ویروس می تواند علائم شدید مانند ذات الریه. بیش از 160000 نفر بهبود یافته اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

بحران در چین که در آن شیوع آغاز شد و در اواخر ماه دسامبر ادامه داد: برای سهولت. چین روز دوشنبه گزارش 31 جدید COVID-19 نفر از میان آنها فقط یک داخلی عفونت و شهرستان در مرکز فاجعه ووهان آغاز بازگشایی برای کسب و کار به عنوان مقامات برداشته تر از کنترل است که قفل شده است و ده ها میلیون نفر از مردم برای دو ماه.

“من می خواهم به انتقام فروشگاه” یکی هیجان زده مشتری اعلام شده است.

خودروساز ژاپنی تویوتا متوقف شد, تولید در آن خودرو گیاه در اروپا اما همه از آن کارخانه ها در چین از سر کار شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>