Coronavirus به روز رسانی: بیشتر هواکش در دسترس خواهد بود به زودی می گوید: مرکز

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دولت در حال انجام است همه چیز را به سطح شیب دار بالا تولید پزشکی هواکش در کشور در میان گزارش ها از کمبود این تجهیزات مهم در جنگ علیه Covid-19 یک مقام ارشد گفت: در روز جمعه.

“ما با توجه به یک PSU به ارائه 10,000 هواکش. بهارات الکترونیک محدود (BEL) نیز خواسته شده است که برای خرید 30,000 اضافی هواکش در 1-2 ماه” Lav Aggarwal مشترک با اتحادیه وزارت بهداشت گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

ادم تحت وزارت دفاع.

“دولت در حال انجام است همه به در دسترس بودن هواکش در کشور” Aggarwal گفت.

هند تعداد Covid-19 بيمار شروع به پریدن کرد به 724 در جمعه Aggarwal گفت.

“تا به حال 724 Covid-19 موارد تایید شده اند و در مجموع مرگ و میر در 17. در 24 ساعت گذشته 75 و جدید موارد مثبت و چهار مرگ و میر گزارش شده” Aggarwal گفت.

کارشناسان گفته اند که حدود 40,000 کار هواکش در کشور گفت: خواهد بود ناکافی در مورد وجود دارد افزایش در Covid-19 عفونت است که در حدود 5% موارد می فرستد بیماران در بخش مراقبت های ويژه (ICU) با مشکلات حاد تنفس.

Coronavirus حملات مردم ریه ها در برخی موارد به خطر انداختن توانایی خود را به تنفس آنها به عنوان توسعه ذات الریه. هواکش که تحویل هوا به ریه ها از طریق یک لوله قرار داده شده در لوله بسیار مهم برای نگه داشتن این بیماران زنده است.

هند ممنوع اعلام کرده است صادرات هواکش لغو اعمال جراحی الکتیو به نگه داشتن تعداد تخت در حالت آماده به کار و اعمال 21-روز ملی مستند به لحاظ اجتماعی منزوی کردن مردم است.

دولت نعناع گزارش برداشته شده کنترل بر تولید هواکش و قصد دارد به درخواست همه علاقه مند به شرکت های تولیدی از جمله خودروسازان, برای شروع تولید هواکش.

شرکت ها نیاز به یک مجوز به موارد ذکر شده به عنوان ضروری تجهیزات پزشکی تحت داروها و لوازم آرایشی و بهداشتی عمل می کنند و دستگاه های پزشکی قوانین. این قانون تا به حال شده است چشم پوشی کردن با توجه به فوریت های پزشکی, اما تنها در صورتی که تولید کننده شرکای مجوز شرکت است.

این مرکز تا به حال در روز سه شنبه رسید, به پنج خودروسازان—تاتا موتورز با مسئولیت محدود ماهیندرا و ماهیندرا با مسئولیت محدود (M&M), Hyundai Motor India Ltd, ماشین های هوندا هند با مسئولیت محدود و Maruti Suzuki هند با مسئولیت محدود—به بررسی امکان ساخت هواکش در گیاهان خود را.

همچنین خواست خودروسازان به همکاری با نه شرکت های که در حال حاضر ایجاد هواکش در هند و تاتا موتورز و M&M در حال حاضر به آغاز مذاکرات با برخی از آنها نعناع گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>