Coronavirus به روز رسانی: نگرانی بیش از superspreaders افزایش به عنوان بسیاری از نقض قرنطینه

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

کلکته/پونا: 29-سال-که خواسته بود به ماندن در قرنطینه در خانه اما نقض دستورالعمل ها و سفر با دو قطار از دهلی نو برای رسیدن به, West Bengal را Tehatta, دارای آزمایش مثبت برای Covid-19 همراه با چهار نفر اعضای خانواده و سوار نگرانی در مورد فوق العاده-پخش از عفونت است.

چه پیچیده مهم است این است که افرادی که در تماس با خانواده در حال حاضر به اعتراف کنند. دولت های منطقه است به دادگاه تجدید نظر به ساکنان محلی به طور داوطلبانه فاش اینکه آیا آنها در تماس با خانواده به طوری که آن می تواند در جای خود قرار داده و اقدامات برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

یک مقام بهداشتی گفت: 29 هزار نفر در مارس 16 ملاقات یک پسر عموی در دهلی نو بود که در بازگشت از انگلستان پس از او بود که توصیه به ماندن در خانه و قرنطینه.

پنج بودند نسبی خود را در محل در Tehatta بین مارس 20 و 24 تا اینکه به بیمارستان منتقل شد پس از گزارش علائم Covid-19. تعدادی از خانواده و بستگان زندگی در Tehatta جدا شده و خون خود را ارسال نمونه برای تست. نتایج در حال انتظار.

آجی چاکرابورتی, مدیر, خدمات بهداشتی و گفت: پلیس دهلی مطلع است باید آنها را در مورد 29 ساله را نقض دستورالعمل های قرنطینه.

در ماهاراشترا سنگلی چهار نفر از اعضای یک خانواده که مورد آزمایش Covid-19 مثبت در حال بازگشت از عربستان سعودی در 14 مارس و آمیخته با افراد دیگر برای چهار روز در صورت عدم وجود دستورالعمل برای خانه قرنطینه.

سنگلی منطقه جمع آوری Abhijeet Chaudhari گفت: چهار نفر بودند در لیست افرادی که با آنها با سفر خارجی تاریخ است. “ما به دانستن در مورد سفر خارجی از این خانواده به صورت محلی زیر را که ما جمع آوری شده خود را سواب برای تست حتی به هیچ کدام از این چهار نشان داد هر گونه علائم” گفت: Chaudhari.

در مارس 22, چهار آزمایش مثبت و درخواست دولت برای قرار دادن حداقل 47 نفر در زیر صفحه اصلی قرنطینه. “47 نمونه های جمع آوری شده در 24 آزمایش مثبت و مابقی منفی بودند. با توجه به این که موارد مثبت که نمی رفتن به مکه [عربستان سعودی] نیز ممکن است در تماس با دیگر بستگان ما صفحه اصلی قرنطینه حدود 300 و در حال نظارت بر آنها گفت:” Chaudhari.

ماهاراشترا وزیر جیانت Patil گفت: آنها را در یک مهار برنامه زیر که فقط یک نفر از یک خانواده است که مجاز به گام برای خرید ملزومات است.

حدود 500 خانواده ها ابلاغ شده است به ماندن در خانه و شهر دولت برای اطمینان از تامین ملزومات برای آنها. این نقاط ورود و خروج به شهر شده اند مهر و موم شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>