Coronavirus: Pre-مستند سهام در حال اجرا فروشگاه منتظر کامیون و کار

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Pranav Mukul , Prabha Raghavan , Aashish آریایی , Aanchal مجله | دهلی نو | به روز شده در: 1 آوریل سال 2020 9:34:36 am

coronavirus, Punjab coronavirus, Coronavirus cases Punjab, Punjab news, What Punjab people are doing to help govt کمبود مواد اولیه را تولید.

قفسه ها در فروشگاه ها به تدریج تخلیه به عنوان pre-مستند سهام را اجرا کنید و دوباره پر کردن یک چالش بزرگ است که مهاجرت نیروی کار به شمار تازه با مانع در سراسر زنجیره عرضه — از مرحله تولید به آخرین مایل تحویل.

این نگرانی رو به رشد در میان بازیکنان کلیدی در کالاهای مصرفی از FMCG رشته Dabur هند و Hindustan Unilever به عمده فروش نقدی مترو و حمل و کشت stockists و خرده فروشان.

وجود ناگهانی کمبود نیروی کار: می شود آن را برای بارگیری و تخلیه کامیون برای مدیریت انبارها در نظر گرفتن منابع از توزیع و انتقال کالا به خرده فروش.

در بالای این واقعیت است که تولید پیش بینی شده است به یک ضربه با توجه به کمبود نیروی کار و مواد خام است.

علاوه بر کار دیگر شکستن کلیدی در زنجیره تامین شده است حمل و نقل تاسیسات – هزاران کامیون گیر کرده در مربا در نیمه مهر و موم شده از مرز نقاط ورود. نتیجه: مواد اولیه بیش از حد در تامین کوتاه مدت هستند.

“مدت کوتاهی پس از, بخشی مستند اعلام شد, همه چیز را به توقف کامل رسید. وجود مواد اولیه در دسترس حتی برای اقلام اساسی به عنوان بیسکویت و دیگر eatables. ما تا به حال برخی از خام ورودی سهام برای ضدعفونی کننده های دست بشویید و دست sanitisers اما ما زد به زودی به عنوان ما ramped تا تولید” گفت: یک مدیر ارشد در Hindustan Unilever. بزرگترین FMCG بازیکن در این کشور بعید است که به راه اندازی مجدد تولید و یا عرضه آن در غیر موارد ضروری در هر زمان به زودی.

بیش از 75 درصد از dal میلز باطل با توجه به در دسترس نبودن کار و عرضه مواد خام است.

شرکت هایی مانند Dabur هند و نستله رو خاموش شدن ناگهانی و مسائل کارگری. “ما در حال استقرار اتوبوس های خاص برای کمک به ما کارگران و کارکنان در رسیدن به واحدهای تولیدی برای تولید محصولات ضروری. در دسترس بودن مواد اولیه و بسته بندی مواد همچنان به عنوان یک چالش با محدود حرکت کامیون ها و این مانع شروع به کار سریع تولید” شاهرخ خان, مدیر اجرایی, عملیات در Dabur هند گفت: هند اکسپرس.

تکنولوژی اطلاعات شرکت ها نیز پرچم این عدم ارتباط بین مرکز متحده و دولت های محلی به عنوان یکی دیگر از عوامل به تاخیر انداختن normalisation. “اجرای صحیح دستورالعمل اطمینان حاصل شود بدون درز جنبش از مواد خام و کالاها به پایان رسید. وجود دارد یک مسئله مشابه بودن رو در بنادر است که صدمه زدن به حرکت روان وارداتی مواد اولیه و صادرات محصولات به پایان رسید” خان گفت.

نستله هند گفت که تولید و توزیع در شرکت ها کارخانجات و انبارها بوده است یا کوچک شده و یا به حالت تعلیق درآمد.

در سطح عمده فروشی شرکت ها مانند Metro Cash & Carry دیده می شود سطح حضور سقوط به 50 درصد در طول چند روز گذشته و کاهش بلند توسط مشتریان خرده فروشی.

“ما یک سهام از همه ضروری مواد غذایی – برنج و دال های امریکایی در فروشگاه های ما برای دو هفته آینده گفت:” Arvind Mediratta, MD & مدیر عامل شرکت Metro Cash & Carry هند است. “ما در نهایت شاهد کمبود در حبوبات و غلات ادویه جات ترشی جات که این موارد تا حد زیادی حمل و نقل از ایالات مانند راجستان و گجرات و Madhya Pradesh که محدود کردن جنبش از کالا.”

همچنین ضربه سخت شده است در بخش دارویی. “ما شاهد کمبود برخی از ویتامین C و مولتی ویتامین مارک در طب طرف. در بالای این, عرضه مارک های مانند زمزمه Dettol و Savlon, Nanpro, سرلاک و حتی شامپو داو در فروشگاه ما این است که همه ما را ترک کرده اند چرا که ما در حال گرفتن هر سهام بیشتر از این محصولات گفت:” D K Chaudhary, داروخانه, مدیر دهلی نو-بر اساس جهان Medicos.

وضعیت وخیم در شهرهای کوچکتر که در آن لوازم را طولانی تر برای رسیدن به. در غرب و ایالت بیهار که در آن دولت های منطقه را شناسایی کرده و نامزد دریافت جایزه مغازه ها به ادامه عرضه اقلام ضروری مانند حبوبات و برنج و گندم شده است وجود ندارد و برای عرضه در یک هفته گذشته چندین مغازه داران گفت: هند اکسپرس.

بر روی زمین کامیون صبر کنید برای تسکین. Kultaran سینگ Atwal رئيس جمهور از همه هند حمل و نقل موتور کنگره گفت که بسیاری از رانندگان کامیون فرار کرده اند به خانه های خود ترس از ابتلا به این بیماری و نگه دارید تا در مرز. “خارج از هر دولت پاسگاه صدها کامیون گیر کرده,” او گفت:.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>