شیوع کروناویروس: TMC BJP می خواهید بنگال مدنی سنجی معوق

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

West Bengal حزب حاکم Trinamool کنگره (TMC) و اصل مخالفت, Bharatiya Janata Party (BJP) گفت: آنها می خواستند ایالت مدنی سنجی قرار است در ماه آوریل به تعویق افتاده برای جلوگیری از مبارزات سیاسی در حال حاضر زمانی که جلوگیری از گسترش COVID – 19 صدر اولویت است.

روز دوشنبه از همه طرف در حال برنامه ریزی برای حضور در یک جلسه در دفتر رئیس کمیساریای انتخابات به بحث انتخابات در حدود 100 نهادهای مدنی در سراسر کشور دیده می شود به عنوان یک لباس تمرین برای 2021 مجمع انتخابات است. هر دو TMC و BJP گفت: آنها رسما افزایش ماده قبل از دولت کمیسیون انتخابات در روز دوشنبه.

“ما درخواست تجدید نظر به دولت و کمیسیون انتخابات از بنگال به تاخیر آینده شهرداری/شرکت در انتخابات است. در مبارزه با این بیماری همه گیر احزاب سیاسی باید ایستاده شانه به شانه با مردم ما نمایندگی” TMC گفت: در آن بیانیه است.

“انتخابات می آیند و بروید. سیاست باید نگاهی به عقب زمانی که جامعه در مواجهه با چنین تهدید بزرگی. احزاب سیاسی باید با هم و دست در دست برای اطمینان از رفاه اجتماعی” بیانیه می خواند.

BJP دولت واحد جمهور Dilip Ghosh هم گفت که این حزب می خواستم این انتخابات به تعویق افتاده. “اولویت در حال حاضر باید در بررسی گسترش این بیماری است. انتخابات باید به تعویق انداخت,” Ghosh گفت: در حالی که پرداختن به روزنامه نگاران.

اتفاقا در یکشنبه شب BJP ملی رئیس جمهور Jagat Prakash Nadda خواسته این حزب دولت واحد به خودداری از انجام برنامه های سیاسی و تمرکز بر آگاهی در رمان coronavirus.

آموزش از Nadda آمد در یک روز, BJP بالا-پله رهبران در وزارت امور خارجه از جمله اعضای پارلمان و مجلس تمام شد دیده پیشرو تظاهرات صدها نفر از مردم به آنها ضربه مبارزات انتخاباتی برای انتخابات مدنی.

TMC رهبران بیش از حد سازماندهی حوادث در سراسر کشور به felicitate حزب کهنه کار کارگران به عنوان بخشی از ماه مبارزات انتخاباتی پیش رو و در جریان انتخابات شهرداری. صدها نفر از مردم با حضور در آن مراسم همه بنگال را 294 مونتاژ حوزه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>