شیوع کروناویروس: سه نفر از پونا یکی از ناگپور تست مثبت

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Anuradha Mascarenhas , Vivek Deshpande | Nagpur پونا | منتشر شده در تاریخ: مارس 12, 2020 4:10:07 am

coronavirus, coronavirus infection, coronavirus death toll, coronavirus in india, coronavirus in puine, india news, mumbai news, indian express سه Covid-19 بيمار از پیمپری- – چینچواد و پذیرفته شده اند Yashwantrao Chavan یادبود بیمارستان جداسازی بخش گفت: مقامات. (فایل)

روز بمبئی گزارش دو مورد Covid-19 موارد سه نفر از پیمپری- – چینچواد و یکی از ناگپور آزمایش مثبت برای این ویروس در روز چهارشنبه در نظر گرفتن تعداد افراد آلوده به 11 در ماهاراشترا. پنج نفر در حال آزمایش مثبت در پونا زودتر.

تا کنون هشت بیماران دارای آزمایش مثبت در پونا اما آنها پایدار گفت: منطقه جمع آوری نیروی دریایی Kishore رم. Dr Archana Patil اضافی مدیر خدمات بهداشتی و گفت: هند اکسپرس که تمام بیماران با ثبات بود. مقامات گفت: 51 نفر پذیرفته شده اند به Naidu بیمارستان در پونا و نتایج آزمون از 44 نفر در انتظار.

سه Covid-19 بيمار از پیمپری- – چینچواد و پذیرفته شده اند Yashwantrao Chavan یادبود بیمارستان جداسازی بخش گفت: مقامات.

ناگپور در ضمن ثبت اولین مورد کرونا ويروسی در روز چهارشنبه. “میانسال بیمار رو به بیمارستان در روز چهارشنبه. ما تست های لازم بر روی او داشت مثبت برای coronavirus” ناگپور مدنی جراح D V Paturkar گفت.

“بیمار بود و پس از بازگشت از آمریکا در تاریخ 6 مارس. او آمد به ایندیرا گاندی دولت کالج پزشکی با علائم شبیه به کوروناویروس. ما او را در بیمارستان قرنطینه و شروع درمان,” او اضافه شده است.

پرسید: اگر خانواده اش را هم در زیر مشاهده Paturkar گفت: “ما در حال جمع آوری اطلاعات در مورد سفر خود و مردم او تماس پس از بازگشت به هند است. خانواده اش قرار داده شده است در صفحه اصلی قرنطینه.”

در پونا در یک کنفرانس مطبوعاتی با بخشی کمیسر دیپاک Mhaisekar منطقه جمع آوری نیروی دریایی Kishore Ram, کمیسر پلیس K Venkatesham و دیگر مقامات خواست ساکنان محلی را به وحشت بیش از غیر ضروری شایعات.

وجود دارد نیاز به اجتناب از مکان های شلوغ و ترویج بهترین شستن دست ها و شیوه های بهداشت رم گفت. او افزود که بدون نیاز وجود دارد برای مدارس و کالج ها باقی می ماند بسته است.

پونا منطقه دولت, در ضمن تحمیل فاجعه قانون مدیریت سال 2005 برای مقابله با شیوع Covid-19. قانون استناد شده است به عنوان قانون کمک می کند تا مدیریت بهتر استفاده از منابع موجود و نیروی انسانی نه تنها در بخش های مختلف دولت بلکه در بخش خصوصی است.

فاجعه قانون مدیریت 2005 به قدرت کافی برای دولت های منطقه در بخش 33 و 34 برای مقابله با هر گونه حوادث مربوط به وضعیت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>