شیوع کروناویروس | حرکت به بررسی قیمت های گزاف: دولت اعلام ماسک صورت دست sanitisers به عنوان کالاهای اساسی

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | دهلی نو | به روز شده: 14 مارس سال 2020 7:46:52 am

coronavirus outbreak, coronavirus india, coronavirus deaths India, coronavirus world, coronavirus china, coronavirus Italy, world news, Indian express news کارکنان پزشکی با ماسک در بمبئی بیمارستان. Prashant Nadkar

برای بررسی قیمت های گزاف از ماسک صورت و دست sanitisers از نظر شیوع کروناویروس دولت روز جمعه اعلام کرد دو مورد به عنوان “ضروری کالا” تحت کالاهای اساسی عمل, 1955.

حرکت هموار راه را برای اقدام علیه مجرم تحت EC عمل به عنوان به خوبی به عنوان پیشگیری از Blackmarketing و نگهداری از تامین کالاهای اساسی عمل 1980 (PBMMSEC عمل می کنند). تحت EC قانون مجرم ممکن است مجازات با حبس تا هفت سال و یا جریمه نقدی و یا هر دو در حالی که تحت PBMMSEC عمل مجرم را می توان بازداشت برای حداکثر 6 ماه می باشد.

یک بیانیه منتشر شده توسط وزارت امور فروش مواد غذایی و توزیع عمومی گفت: “با در نظر (از) مداوم شیوع COVID-19 و نگرانی از تدارکات برای COVID-19 مدیریت به خصوص در طول چند هفته آخر و که ماسک (2 طبقه و 3 طبقه فولاد ماسک N95 ماسک) و دست عفونی شده اند اشاره می شود یا در دسترس نیست و با بسیاری از فروشندگان در بازار و یا در دسترس هستند با مشکل بزرگ در قیمت های گزاف دولت اعلام کرده است منظور تحت کالاهای اساسی عمل به اعلام این موارد به عنوان کالاهای اساسی تا 30 ژوئن 2020 با اصلاح برنامه از کالاهای اساسی عمل 1955.”

در این بیانیه گفت: این تصمیم را “توانمند سازی دولت و دولت/UTs برای تنظیم تولید و توزیع” از دو محصول صورت گرفته بود به “صاف و صیقلی فروش و در دسترس بودن این موارد و انجام عملیات علیه سفارشات دلالان و غیره. و کسانی که در بیش از قیمت گذاری سیاه و سفید-بازاریابی و غیره”.

بخوانید | امداد شادی به عنوان دسته دوم ووهان evacuees ترک قرنطینه

“این افزایش در دسترس بودن هر دو این موارد به طور کلی مردم با قیمت مناسب و یا زیر لوازم” بیانیه ای گفت:.

این وزارت همچنین خواسته متحده به کشتزارهای کمک برای ثبت شکایات مصرف کنندگان است.

“مصرف کنندگان نیز ممکن است ثبت شکایت خود را در این زمینه با ملی مصرف کننده خط تلفن شماره 1800-11-4000 آنلاین, شکایات: http://www.consumerhelpline.gov.in گروه وب سایت http://www.consumeraffairs.nic.in, dsadmin-ca@nic.in و dirwm-ca@nic.in و secy.doca@gov.in” بیانیه گفت.

این تصمیم پس از گزارش از ماسک و دست sanitisers به فروش می رسد در قیمت های گزاف در بسیاری از شهرهای کشور است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>