شیوع کروناویروس: ماهاراشترا گزارش 31 مورد مدارس بسته در مناطق شهری

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | Mumbai, Nagpur, پونا | منتشر شده: 15 مارس سال 2020 6:10:21 am

coronavirus cases, positive tests, COVID-19, mumbai news, maharashtra news, indian epxress news تا جمعه, 19 نفر تست مثبت به کروناویروس — 10 از پونا چهار از بمبئی سه از ناگپور و هر یک از خان و احمدآباد. (اکسپرس/بازنمودی تصویر)

به عنوان 12 بیشتر مردم آزمایش مثبت برای COVID-19 در ماهاراشترا در نظر گرفتن تعداد فعال موارد به 31 دولت روز شنبه اعلام کرد بسته شدن تمام مدارس و مکاتب در مناطق شهری تا 31 مارس است. آن را نیز تعطیل مراکز در سراسر کشور تا پایان ماه. فروشگاه های مواد غذایی که فروش کالاها از نیاز روزانه در بازار, باز باقی خواهد ماند.

دولت عمومی وزیر بهداشت راجش Tope اعلام کرد در این مجلس که دستور به تعطیل کردن مدارس و کالج ها نیز اعمال خواهد شد به فنی و حرفه ای و صنعتی آموزش, موسسات, anganwadis و خصوصی کلاس های مربیگری در مناطق شهری است.

تا جمعه, 19 نفر تست مثبت به کروناویروس — 10 از پونا چهار از بمبئی سه از ناگپور و هر یک از خان و احمدآباد. در شنبه 12 مورد جدید گزارش شده از پیمپری-Chindwad Nagpur یوتمل بمبئی خان و Raigad.

پنج نفر تست مثبت از پیمپری-Chindwad گفت: Tope. چهار میان آنها آمده بود در تماس با این گروه که به دبی سفر کرده بود و در بازگشت در تاریخ 1 مارس. پنجمین شخص در 30s, حال بازگشت از پوکت, دکتر Pradeep Awate دولت نظارت افسر گفت. یک فرد در ناگپور و دو در یوتمل آزمایش مثبت برای این ویروس در نظر گرفتن تعداد افراد مبتلا در Vidarbha به شش. ناگپور مدنی جراح D V Paturkar گفت: “مرد آشنایی از اول شخص به تست مثبت در روز چهارشنبه.”

در ضمن نه نفر بودند قرنطینه در یوتمل دولت کالج پزشکی در روز پنج شنبه پس از یک فرد که تا به حال سفر با آنها را به دبی در ماه گذشته تا به حال آزمایش مثبت در پونا. “دو نفر از نه نمونه از یوتمل ارسال به ناگپور باید آزمایش مثبت” گفت: امراواتی بخشی کمیسر Piyush سینگ.

چهار نفر باقی مانده موارد گزارش شده از بمبئی کالیان و واشی در قهوهای مایل به زرد و Kamothe در Raigad.

مقامات گفت که در میان موارد جدید از 64 سال بود که مبتلا به COVID-19 روز پنج شنبه در یک بیمارستان خصوصی در بمبئی پس از سفر به دبی. روز جمعه خود را نیز آزمایش مثبت است. فرد دیگری که تست مثبت است 37 سال بود که سفر از آمریکا و فرانسه است. در حالی که 49 ساله که آزمایش مثبت یک سفر سابقه به فیلیپین چهارم متعلق به دوبی تور گروهی که از آن 15 نفر در حال حاضر آزمایش مثبت در سراسر دولت است.

“سه ساکنان Kalyan, Kamothe و واشی که آزمایش مثبت آورده بودند و مستقیما از فرودگاه حرارتی پس از غربالگری گفت:” دکتر Daksha شاه, معاون اجرایی بهداشت افسر.

دولت, دولت با استناد به مفاد این بیماری همه گیر عمل 1897 در روز جمعه دستور داده بود که بسته شدن از سالن سینما سالن استخر شنا و سالن تئاتر در بمبئی ناوی بمبئی تانه پونا پیمپری- – چینچواد و ناگپور تا 31 مارس است. در حالی که آن را نیز تعطیل مدارس و کالج ها در پونا و پیمپری- – چینچواد تا اطلاع ثانوی آن را لغو تمام, مذهبی, فرهنگی, سیاسی و رویدادهای ورزشی.

Tope در روز شنبه به اطلاع مجمع که موارد تازه تشخیص داده شده در دیگر مراکز شهری باعث محدودیت به در محل قرار داده. “ما تا به حال تعطیل مدارس در پونا و پیمپری- – چینچواد در روز جمعه. یک تقاضا مطرح شد از دیگر مناطق به عنوان به خوبی. پس از بررسی وضعیت سفارشات که تمام مدارس آموزش و مراکز anganwadis در تمام شهرداری ها شرکت های بزرگ شهری و شوراهای zilla parishads و نگر panchayats را بسته باقی می ماند تا 31 مارس است. سفارشات نیز اعمال خواهد شد به خصوصی کلاس های مربیگری,” او اضافه شده است.

در حالی که گفت که برای امتحانات SSC و HSC و دیگر دانشگاه امتحانات را در طبق جدول زمانی Tope افزود: این آزمون در مراکز و مدارس را به ورزش نسبت به اطمینان حاصل شود که دانش آموزان بودند که ناخوشی نمی آیند به تماس با دیگر دانش آموزان است.”

صفحه اصلی وزیر آنیل Deshmukh, در ضمن, اعلام کرد که گروه او با صدور بخشنامه برای عمل گرفته شود در مقابل کسانی که غرقه شدن در شایعه اذهان عمومی. معاون وزیر Ajit Pawar به دادگاه تجدید نظر به مردم برای جلوگیری از اسراف در مراسم عروسی. “من از ارسال یک درخواست تجدید نظر به شهروندان به اطمینان حاصل شود که آنها از مکان های شلوغ. حتی در مورد مراسم عروسی من درخواست تجدید نظر به هر دو طرف به منظور محدود کردن تعدادی از مدعوین. دولت داده است دستورالعمل روشن برای موسسات مختلف به دنبال. در مورد هر کسی است که در بر داشت از موازین آن را دقیق اقدام خواهد شد نگران موسسات,” او گفت:.

Ahmednagar مقامات منطقه گفت: سه نفر که حال کردم بستری در بیمارستان مدنی پس از بازگشت آنها از خارج از کشور فرار کرده بود به قرنطینه مرکز. در حالی که یک پلیس شکایت ثبت شده است, مقامات گفت: آنها بعد از بازگشت به مرکز. هنگامی که تماس Tope گفت: امنیت خواهد بود سخت تر در اطراف این تاسیسات.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>