شیوع کروناویروس: هیماچال تحمیل حکومت نظامی شاه در برابر 27 برای نقض دولت سفارشات

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | Shimla | منتشر شده در تاریخ: مارس 25 سال 2020 5:32:18 am

Jai Ram Thakur, Himachal curfew, coronavirus cases, Covid-19 test, Shimla news, indian express news وزیر Jai Ram Thakur گفت که در هر منطقه یک کمیته هماهنگی به ریاست وزیر کابینه است تشکیل شده است برای هماهنگی بهتر میان سازمان های مختلف و برای اطمینان از در دسترس بودن کالاهای ضروری. (عکس)

یک روز پس از 69 سال Mcleodganj ساکن مبتلا به COVID-19 گذشت دور هیماچال پرادش دولت تحمیل یک ایالت مقررات منع رفت و آمد آغاز 5 بعد از ظهر از شنبه.

زمین مقامات منطقه اعلام کرد: “در مجموع مستند” در Mcleodganj آورده و تحت نظارت بهداشتی ده ها تن از افرادی که اعتقاد به آمدن در تماس با مرحوم.

“مشاهده شد که با وجود مستند سفارشات برخی از مردم همچنان به پرسه زدن در خیابان ها به طور معمول و دولت دستور نمی گرفته به طور جدی به عنوان آنها باید. یک فرد در گذشت, در اینجا با توجه به COVID-19 و همه ما نیاز به تقویت مبارزه ما در برابر این ویروس گفت:” وزیر Jai Ram Thakur در یک ویدیو به آدرس, مکان عمومی, در حالی که اعلام حکومت نظامی در دولت تا سفارشات بیشتر.

او گفت که در هر منطقه یک کمیته هماهنگی به ریاست وزیر کابینه است تشکیل شده است برای هماهنگی بهتر میان سازمان های مختلف و برای اطمینان از در دسترس بودن کالاهای ضروری.

کل مستند در Mcleodganj

“Mcleodganj در مجموع مستند جایی که هیچ کس مجاز به ورود و یا ترک محل و حتی حرکت در خارج از خانه های خود. وجود دارد کافی مفاد تمام کالاهای ضروری در Mcleodganj. در مورد هر شرایط اضطراری دولت خواهد اطمینان حاصل شود که تمام منابع در دسترس ساخته شده است در اولین” گفت: Kangra DC R K Prajapati.

پس از مرگ 69 سال از Mcleodganj در دکتر راجندرا پراساد دولت Medical College, Tanda منطقه مقامات قرنطینه خود و اعضای خانواده و بستگان و همسایگان کارکنان یک بیمارستان خصوصی که در آن او در ابتدا پذیرفته شده در دوشنبه راننده تاکسی (همراه با خانواده) که او را به خانه آورد از دهلی نو و همچنین کسانی که مشغول به کار در مواد غذایی استقرار در یک منطقه که در آن قربانی را متوقف مسیر.

اضافی دبیر کل (سلامت) RD Dhiman که در مجموع 912 مردم آورده شده است تحت نظارت بهداشتی در این دولت تا کنون. شانزده نفر از مردم تست شده برای این ویروس Dhiman گفت: از آنها پنج آزمایش منفی و گزارش از دیگران انتظار. “یک ICMR مشاوره توصیه می شود استفاده از هیدروکسی کلروکین برای کسانی که ممکن است در تماس نزدیک با COVID-19 بيمار اما با مشاوره دکتر آن را به عنوان ممکن است عوارض جانبی,” او اضافه شده است.

مشاوره به بیمارستان های خصوصی

دولت دستور داده است تا همه خصوصی پزشکان به گزارش دولت جزئیات هر بیمار است که سفر اخیر تاریخ به کشورهای آسیب دیده برای مشخص شدن جداگانه URI (آنفولانزا) گوشه برای جلوگیری از بیمارستانی انتقال و ارائه کافی تجهیزات حفاظت فردی به کارگران بهداشت و درمان که ممکن است مجبور به مقابله با مشکوک COVID-19 موارد است.

اقدامات امداد

دولت تصمیم گرفته است تا بلافاصله توزیع آوریل و مه سهمیه آرد گندم و برنج به ملی امنیت غذایی عمل می کنند (NFSA) خانواده. CM همچنین اعلام کرد یک زمان امداد تومان 2000 به حدود 1.5 لاخ کارگران ثبت نام شده با ساختمان و کارگران ساخت و ساز هیئت مدیره. او اضافه کرد که افزایش حق یا مزد اموزگار های مختلف به کارکنان دولت و افزایش دستمزد روزانه شرط و برون سپاری کارگران منتشر خواهد شد توسط دولت است.

دولت و کنگره رئیس جمهور Kuldeep Singh Rathore به دولت اعتراض به اقدامات ویژه برای همه روزانه wagers, کارگران و از لحاظ اقتصادی ضعیف تر از بخش های. “در مناطق دور افتاده از پزشکان و کارکنان پیراپزشکی را ناکافی PPEs و sanitisers که باید ارائه شود بلافاصله.

27 فیرث برای نقض سفارشات

یک مقام ارشد پلیس گفت که 27 دپو شده اند و ثبت شده در سراسر کشور تحت هزینه های مختلف برای نقض دستور دولت است. بسیاری از آنها مربوط به مردم گزارش سفر خود را تاریخ و یا پریدن صفحه اصلی قرنطینه رسمی گفت. با 14 FIRs, زمین گزارش شده حداکثر جرائم به دنبال همیرپور و Shimla مناطق که در آن 5 و 4 دپو شده اند ثبت شده بود.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>