شیوع کروناویروس: هشت مورد جدید در کرالا بسته مدارس و سینماها تا مارس 31

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

منتشر شده در تاریخ: 11 مارس سال 2020 4:52:59 am

coronavirus, coronavirus news, coronavirus update, coronavirus update in india, coronavirus in kerala, kerala coronavirus, kerala schools shut, coronavirus vaccine زنان جانبازان با پوشیدن ماسک به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر یک کروناویروس جدید سر به خانه های خود را پس از ساخت و ارائه آنها در طول سالانه Pongala جشنواره در Attukal معبد در تریواندروم. (AP Photo/فایل)

با هشت جدید کروناویروس موارد گزارش در کرالا در روز سه شنبه دولت اعلام محدودیت های متعددی از جمله بسته شدن تمام موسسات آموزشی و سالن سینما تا 31 مارس است.

صحبت با خبرنگاران پس از جلسه هیئت دولت رئیس وزیر Pinarayi Vijayan گفت: معبد و کلیسا جشنواره ای که شاهد تجمع جرم باید اجتناب شود اما مراسم برگزار می شود در پایین کلید به شیوه ای.

از هشت جدید, موارد, شش, اولیه مخاطبین از ایتالیا-بازگشت زن و شوهر و پسر خود را که تا به حال آزمایش مثبت در روز یکشنبه. آنها شناسایی شده اند به عنوان زن و شوهر و پدر و مادر سالخورده 91 و سال 88; دختر خود را (32) و در (36) که رفته بود به آنها را انتخاب کنید تا از کوچی فرودگاه در فوریه 29; و دو خانواده دوستان 63 ساله و 26 ساله دختر که تا به حال ملاقات زن و شوهر در Vadasserikkara در Pathanamthitta منطقه. زن و شوهر چهار ساله نوه بود که او نیز رفته به فرودگاه و یک 80 ساله نسبی نیز در زیر مشاهده است.

پدر و مادر یک پسر سه ساله اش که تست مثبت در روز دوشنبه — آنها تا به حال سفر به ایتالیا رسیده کوچی در مارس 7 — تست شده مثبت است.

با این که تعداد کل موارد شناسایی شده در دولت رفته تا 17 از جمله افرادی بودند مرخص ماه گذشته. در حالی که در مجموع 1,495 مردم در زیر مشاهده در کرالا 259 جدا شده در بيمارستان.

توضیح داد: که فشار از coronavirus آمده است به هند ؟

دولت وزیر بهداشت K K Shailaja گفت: دو بیماران مسن که تست مثبت در روز سه شنبه شد مهم است. “تلاش ها برای نجات جان خود,” او گفت:. گفت که بیشتر افرادی که در تماس با ایتالیا-بازگشت زن و شوهر و پسر خود را ممکن است تست مثبت او گفت: بسیاری از اولیه و ثانویه مخاطبین می تواند در عرض دو روز.

حاکی از این است که روال شب زنده داری و مداخلات نمی شد به اندازه کافی Vijayan گفت: “همراه با دولت و دولت با مردم و همه سیستم ها باید با هم کار کنند. به عنوان تازه موارد گزارش شده قوی عمل گرفته شده شامل گسترش یافته است.”

او گفت: تمام موسسات آموزشی از مهد کودک تا حرفه ای کالج ها خواهد بود بسته تا 31 مارس است. در حالی که کلاس ها و امتحانات معلق خواهد شد برای دانش آموزان از کلاس های من به هفتم در همه مدارس — دولت CBSE و ICSE تخته — امتحانات نهایی از کلاس های بالاتر برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده.

سفارش نیز اعمال خواهد شد به موسسات خصوصی, مدارس, anganwadis و شهریه کلاس, او گفت:.

Vijayan خواسته مردم برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ از جمله در مراسم عروسی و جشنواره های مذهبی. “این زمانی است که تعداد زیادی از جشنواره های برگزار شده در کرالا است که در آن تعداد زیادی از مردم شرکت می کنند. در این مقطع آن را مضر باشد اگر چنین گردهمایی برگزار می شود به عنوان آن می تواند کمک به گسترش ویروس” او گفت:.

با تپه معبد در Sabarimala مجموعه به دوباره باز کردن در مارس 13, Vijayan گفت: در حالی که مراسم برگزار می شود, جانبازان باید به جلوگیری از در رفتن وجود دارد. یک PTI گزارش به نقل از Travancore Devaswom رئیس جمهور هیئت مدیره N Vasu عنوان کرد و گفت: “زائران نخواهد بود مانع از آمدن. اما از آن است که ما درخواست تجدید نظر به آنها را به دست برداشتن از بازدید از حرم با توجه به شرایط فعلی”.

همه دولت توابع مرتبط شده اند به تعویق افتاد. کلیساها را کارگردانی parishes برای جلوگیری از توابع با تجمع جرم و تنها کوچک نگه دارید خدمات. در حالی که سینما سالن بسته خواهد شد تا مارس 31, انتشار فیلم جدید قرار داده شده است.

Vijayan گفت: نظارت خواهد بود تقویت شده در پایه سطح با کمک محلی خود مختار بدن و آشا کارگران برای شناسایی کسانی که با سفر اخیر تاریخ به کشورهای آسیب دیده COVID-19.

در ضمن Vijayan نخست وزیر نارندرا مودی به منظور خروج از DGCA دایره که گفت که کسانی که از ایتالیا و یا کره جنوبی را مجبور به ارائه گواهی از داشتن آزمایش منفی برای COVID-19. گفت که “خارجی مقامات آماده برای آزمایش افراد بدون علائم” او گفت: این افراد باید آزمایش می شود در هنگام ورود به جای.

با توجه به ارتباطات رسمی, 26 مسافر که وارد شده بود در کوچی از ایتالیا منتقل شده به انزوا تسهیلات در دولت کالج پزشکی در کوچی پس از آنها گزارش شده تب.

با 11 از 14 مورد تایید پس از 8 مارس گزارش در کتیم و Pathanamthitta منطقه وحشت کرده است گریبانگیر بسیاری از بخش های مرکزی این منطقه کرالا.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>