شیوع کروناویروس می تواند هزینه اقتصاد جهانی به دلار 2 تریلیون: UNCTAD

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

Coronavirus شیوع می تواند هزینه اقتصاد جهانی به 2 تریلیون دلار در این سال سازمان ملل متحد برای تجارت و توسعه سازمان گفت و هشدار داد که شوک ناشی از این بیماری همه گیر خواهد شد و باعث رکود اقتصادی در برخی کشورها و افسرده جهانی رشد سالانه به کمتر از 2.5 درصد است.

“ما انتظار یک رکود در اقتصاد جهانی به کمتر از دو درصد برای این سال که احتمالا هزینه در سفارش از 1 تریلیون دلار در مقایسه با آنچه مردم پیش بینی در ماه سپتامبر” مدیر بخش جهانی شدن و توسعه استراتژی در کنفرانس سازمان ملل درباره تجارت و توسعه (UNCTAD) ریچارد Kozul-رایت گفت.

این آژانس سازمان ملل متحد گفت که به غیر از غم انگیز انسان عواقب COVID-19 اپیدمی اقتصادی عدم قطعیت آن برانگیخته خواهد شد و به احتمال زیاد هزینه اقتصاد جهانی دلار 1 تریلیون دلار در سال 2020 است.

اولیه سناریو نزولی می بیند 2 تریلیون دلار کسری در جهانی درآمد با دلار 220 میلیارد آمار به کشورهای در حال توسعه (به استثنای چین). بیشترین شدت تحت تاثیر قرار اقتصاد در این سناریو خواهد بود نفت کشورهای صادرکننده اما دیگر نیز کالا صادر کنندگان که ایستاده به از دست دادن بیش از یک درصد رشد به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که با تجارت ارتباط به ابتدا شوکه اقتصاد.

رشد decelerations بین 0.7 درصد و 0.9 درصد به احتمال زیاد به رخ می دهد در کشورهایی مانند کانادا و مکزیک و آمریکای مرکزی منطقه در آمریکا; کشورهای عمیقا درج شده در زنجیره ارزش جهانی از شرق و جنوب آسیا و کشورهای در مستقیم و بی واسطه از اتحادیه اروپا است.

هفته گذشته UNCTAD گفته بود که تجارت تاثیر coronavirus بیماری همه گیر برای هند است که در حدود دلار 348 میلیون و کشور در میان چهره های بالای 15 اقتصاد را تحت تاثیر قرار به عنوان رکود تولید در چین مختل تجارت جهانی است. رکود تولید در چین به علت شیوع کروناویروس اخلال در تجارت جهانی و می تواند منجر به یک دلار آمریکا 50 میلیارد دلار کاهش در صادرات جهانی در سراسر زنجیره ارزش.

راه اندازی UNCTAD گزارش به عنوان بازارهای مالی جهان سقوط بیش از نگرانی در مورد زنجیره تامین وقفه از چین و نااطمينانی قيمت نفت در میان عمده تولید Kozul-رایت هشدار داده است که تعداد کمی از کشورها به احتمال زیاد به سمت چپ صدمه ندیده با شیوع مالی انشعابات.

یک “سناریو روز قیامت” است که در آن اقتصاد جهان رشد در تنها 0.5 درصد را شامل “یک دلار 2 تریلیون آمار” به تولید ناخالص داخلی, او گفت:, و اضافه کرد که سقوط قیمت نفت شده بود “عاملی که به رشد حس ناخرسندی و وحشت است.” در حالی که آن را دشوار است به پیش بینی بازارهای مالی بین المللی خواهد شد واکنش نشان می دهند به COVID-19 اثرات “آنچه انجام می دهند نشان می دهد جهان است که بسیار مضطرب,” او گفت:.

“وجود دارد یک درجه اضطراب در حال حاضر که فراتر از سلامت می ترساند که بسیار جدی و در مورد.” برای مقابله با این ترس “دولت نیاز به صرف در این نقطه در زمان برای جلوگیری از این نوع از بحران است که می تواند حتی مخرب تر از یک است که به احتمال زیاد به جای طی سال” Kozul-رایت گفت.

UNCTAD و تحلیل اشاره می کند که مداوم اعتقاد به صحت اصول اقتصادی و خود اصلاح اقتصاد جهان همچنان به مانع سیاست تفکر در اقتصادهای پیشرفته.

“این خواهد مانع از جسورانه سیاست مداخلات مورد نیاز برای جلوگیری از این تهدید جدی تر از بحران و افزایش شانس که مکرر شوک باعث آسیب اقتصادی در آینده” Kozul-رایت اضافه شده است.

بانک های مرکزی در یک موقعیت برای حل این بحران به تنهایی و مناسب اقتصاد کلان سیاست پاسخ نیاز تهاجمی هزینه های مالی قابل توجهی در سرمایه گذاری های عمومی از جمله به مراقبت اقتصاد و هدفمند رفاه و پشتیبانی به صورت منفی تحت تاثیر قرار, کارگران, کسب و کار و جوامع و تحلیل می گوید. هماهنگی های بین المللی از این برنامه ها مورد نیاز خواهد بود.

“در نهایت یک سری اختصاصی, سیاست, پاسخ و اصلاحات نهادی مورد نیاز برای جلوگیری از موضعی ترساندن سلامت در یک بازار مواد غذایی در مرکزی چین از تبدیل شدن به یک بحران اقتصادی جهانی” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>