Coronavirus مستند پخش spoilsport برای Rongali Bihu در آسام

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

آسام بزرگترین جشنواره Bohag Bihu—بهتر شناخته شده به عنوان Rongali Bihu – که نوید بهار و علائم آغاز آسامی سال جدید را از دست ندهید معمول جشن گرفتن و جشن این زمان به این مستند به بررسی گسترش coronavirus.

این هفته Bihu جشن که با شروع Goru Bihu – حمام و پرستش گاو – می افتد در روز دوشنبه اما مستند خواهد شد در نتیجه محدود کردن بسیاری از آداب و رسوم.

دنبال coronavius آخرین به روز رسانی در اینجا.

این آسام دولت خواسته است تا به دنبال مستند دستورالعمل با ماندن در داخل خانه و کارگردانی Bihu کمیته برای محدود کردن جشن و تنها با عمل بالا بردن پرچم.

“من درخواست همه Bihu کمیته به نتیجه گیری در این سال برنامه توسط عمل بالا بردن پرچم در حضور بیش از 5 نفر” آسام وزیر بهداشت Himanta Biswa سرما گفت: پس از جلسه هیئت دولت در هفته گذشته.

Bihu مشخص شده است تهیه شیرینی های مختلف و ظرافتهای به نام “pitha’ و ‘laru’ ساخت ‘gamochas’ (سنتی حوله) در handlooms که در حال توزیع در میان عزیزان و ماه برنامه های فرهنگی در سراسر کشور.

اولین روز از سال که می افتد در روز سه شنبه مشخص شده است به عنوان Manuh (انسان) Bihu زمانی که آنهایی که جوان لمس پا از بزرگان در خانواده به دنبال نعمت های خود را—اما این مراسم به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار گرفتن با توجه به اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.

با در نظر گرفتن گسترش coronavirus – 26 Bihu کمیته در گواتی تا به حال تصمیم به انصراف از برنامه های فرهنگی در این سال در 20 مارس خود را پنج روز قبل از سه هفته مستند اعلام شد و 11 روز قبل از اولین Covid-19 مورد گزارش شده در آسام.

همه آسام دانش آموزان اتحادیه (AASU) نفوذ دانشجويان سازمان است که برگزاری Mukoli Bihu (باز Bihu) در قاضی میدان در گواتی پس از سال 1982 تا به حال تصمیم به انجام دور با این رویداد این سال و نمی تواند عمل بالا بردن پرچم و همچنین به مناسبت این رویداد است.

“اجازه دهید همه ما حل و فصل این Bohag برای مبارزه با تهدید از coronavirus unitedly. اجازه دهید ما حفظ تمام قوانین و اقدامات ایمنی. تنها پس از آن ما قادر خواهد بود برای پیروزی در این نبرد” AASU دبیر Lurinjyoti Gogoi در بیانیه ای گفت.

آسام ثبت کرده است 29 Covid-19 موارد تا تاریخ. یک بیمار 65 ساله از Hailakandi, درگذشت این جمعه در سیلچر کالج پزشکی بیمارستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>