Coronavirus هند آخرین به روز رسانی, مارس 16: موارد صلیب 12,000 علامت; چین می فرستد 650,000 پزشکی کیت

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: آوریل 16, 2020 1:16:51 pm

coronavirus, coronavirus news, corona latest news, covid-19, covid 19 india, covid 19 tracker india state wise, covid 19 tracker india city wise, corona india, coronavirus india, coronavirus india news,coronavirus in india, coronavirus in india latest news, coronavirus latest news in india, coronavirus cases, coronavirus cases in india, coronavirus india cases state wise, coronavirus cases in india state wise یک تیم از پزشکان برگزار شد یک بررسی پزشکی در Panchkula منطقه پس از یک مورد مثبت گزارش شد در روز چهارشنبه. (اکسپرس عکس/Jaipal سینگ)

Coronavirus هند به روز رسانی: تعدادی از coronavirus موارد در هند عبور به 12,000 برای ایستادن در 12,380 در حالی که شمار کشته شدگان افزایش یافت و به 414 روز پنج شنبه اتحادیه وزارت بهداشت اعلام کرد. به عنوان بسیاری از 1,488 نفر مرخص شده و مهاجرت کرده به آن اضافه شده است. تعداد کل موارد شامل 76 اتباع خارجی.

به عنوان بسیاری از 22 مرگ و میر گزارش شده از شنبه شب وزارت گفت. نه مرگ و میر گزارش شده از ماهاراشترا پنج از آندرا پرادش سه از گجرات هر دو از دهلی نو و تامیل نادو و کارناتاکا آن اضافه شده است. از مجموع 414 مرگ و میر, Maharashtra در صدر شمارش با 187 مرگ و میر به دنبال Madhya Pradesh در 53 گجرات در 33 دهلی نو در 32 و Telengana در 18.

در اینجا نگاهی به برخی از آخرین coronavirus به روز رسانی از سراسر هند:

چین اعزام 650,000 کیت پزشکی به هند

چین در روز پنج شنبه اعزام 6,50,000 coronavirus کیت پزشکی به هند برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر سفیر هند به پکن Vikram Misri گفت. برای پاسخگویی به آن نیاز 15 میلیون تجهیزات حفاظت شخصی (PPEs) که شامل لباس و ماسک و دستکش و عینک و هند رسیده است و به چین و به دستور قرار می گیرد. دهلی نو نیز در روند تهیه 1.5 میلیون سریع تست کیت از چین که برخی از آنها در حال حاضر تحویل داده شده است.

“#IndiaFightsCoronavirus در مجموع 6,50,000 کیت از جمله سریع آنتی بادی آزمایش و استخراج RNA کیت اعزام شده است در اوایل امروز از گوانگژو در فرودگاه بین المللی #هند” Misri توییتی در روز پنج شنبه.

قبلا دو محموله از کیت پزشکی شد به گزارش فرستاده شده به دهلی نو به عنوان بخشی از تلاش ها برای گام تا تست به خصوص در کانون مناطق.

رشته مهاجران و کارگران در سرمایه های ملی در روز چهارشنبه. (اکسپرس عکس/Amit Mehra)

25 تازه موارد coronavirus در راجستان

حداقل 25 تازه موارد Covid-19 گزارش شده در راجستان در پنج شنبه, گرفتن دولت شمارش به 1,101, مقامات گفت. با توجه به PTI از تازه موارد 11 از ٹونک, 10 از Jodhpur 2 از ژونژونو و هر یک از بیکانر و اجمیر.

در مجموع 37,860 نمونه های جمع آوری شده در کشور تا کنون. حداقل 1,101 مثبت بودند و 31,902 منفی بودند در حالی که 4,857 نمونه ها تحت پردازش. به عنوان بسیاری از 157 بیماران درمان شده است و تا کنون 82 از آنها مرخص, اخبار سازمان اضافه شده است.

حدود 60-70 خانواده های مهاجر روزانه شرط از Madhya Pradesh ماندن در قلع-خانه در باباجي نگر از ودگن Budruk نزدیکی Katraj در پونا. آنها را در راه خود را به Madhya Pradesh زمانی که آنها ره توسط پلیس و مجبور به بازگشت شده است. (اکسپرس عکس/Arul افق)

یکی دیگر از Covid-19 مرگ در کارناتاکا تلفات افزایش می یابد به 13

66 ساله در بنگلور شد سیزدهمین Covid-19-مربوط به مرگ و میر در کارناتاکا در بخش بهداشت و درمان را با خود بردند. سالمندان بیمار در گذشت در Victorial بیمارستان در 15 آوریل.

“او اشاره شد از یک بیمارستان خصوصی بستری شد, در بیمارستان ویکتوریا بود و در ونتيلاتور پشتیبانی از آوریل 10,” مقامات گفت.

80 سال در Belagavi و 65 سال از Chikkaballapura تا به حال نیز درگذشت و در روز چهارشنبه.

یک کارگر اسپری های ضد عفونی کننده در پلیس نکا چک کردن نقطه در هوره پل در کلکته در روز چهارشنبه. (اکسپرس عکس/Partha پل)

نه جدید کروناویروس موارد در آندرا خط افزایش می یابد به 534

تعداد کل coronavirus موارد در آندرا پرادش رز به 534 روز پنج شنبه پس از نه بیشتر افراد آزمایش مثبت برای عفونت های یک شبه. بیست بیماران مرخص شده و تا کنون در حالی که 14 نفر دیگر فوت کرده اند.

با 122 موارد گنٹور منطقه در صدر دولت نمودار در حالی که Kurnool نزدیک است با 113 موارد است. با حداکثر تعداد Tablighi Jamaat شرکت کنندگان و مخاطبین خود را از این دو منطقه عمده باغ از coronavirus در دولت است.

گوا پلیس با انتشار تصویری به اصرار مردم به ماندن در خانه

پس از گسترش آگاهی در مورد کوروناویروس با آهنگ آواز از در خیابان های, گوا پلیس وارد یک ویدئو شامل هنرمندان محلی به اهمیت ماندن در داخل خانه باقی می ماند امن از این بیماری است.

گوا بازرس کل پلیس Jaspal سینگ در روز چهارشنبه منتشر شد این ویدئو با عنوان “Gharantuch tum rav’ (شما ماندن در خانه) در های مختلف سیستم عامل رسانه های اجتماعی. این آهنگ نشان داده شده در این ویدئو نوشته شده است و تشکیل شده توسط معاون سرپرست پلیس ادوین Colaco.

“این ویدئو به ضرب گلوله کشته شد در یک خانه در طول مستند دوره اما خدمه تضمین است که دستورالعمل های اتحادیه وزارت بهداشت و رفاه خانواده نمی شد, تجاوز Colaco گفت PTI.

COVID-19 بیمار از Sundergarh, بازیابی, 19 درمان تا کنون در Odisha

یک coronavirus بیمار از Sundergarh منطقه در Odisha بهبود است و به زودی از بیمارستان مرخص دولت گفت: در روز پنج شنبه.

سلامت و خانواده وزارت رفاه گفت که با این بازیابی تعداد کل افراد درمان در کشور است 19. میزان بهبودی از این بیماری در Odisha باقی می ماند و در 30 درصد میگویند.

Navi Mumbai شهرداری شرکت سلامت کارگران برگزار شد درب-به-درب نظرسنجی برای ایجاد یک Covid-19 پایگاه در روز چهارشنبه. (اکسپرس عکس/Amit Chakravarty)

صندوق بین المللی پول بک هند ‘فعال’ Covid-19 پاسخ

صندوق بین المللی پول روز چهارشنبه گفت که آن را پشتیبانی از هند فعال تصمیم تحمیل یک مستند در سراسر کشور در مبارزه با کروناویروس.

“هند وارد این بیماری همه گیر آشفتگی در میان یک بحران اعتباری ناشی از رکود و بهبود چشم انداز بیشتر می شود نامشخص” چانگ یونگ Rhee, مدیر صندوق بین المللی پول آسیا و اقیانوسیه وزارت به خبرنگاران گفت:.

“با وجود رکود اقتصادی دولت اجرا در سراسر کشور مستند و ما از هند فعال تصمیم” Rhee گفت.

یک روز پیش از این صندوق بین المللی پول در آن چشم انداز اقتصادی جهان پیش بینی کرده بود نرخ رشد هند به 1.9 درصد در سال 2020 است.

سه مرگ در گجرات تلفات افزایش می یابد تا 36

سه بيماران تسلیم به کروناویروس در گجرات در 12 ساعت گذشته, گرفتن مرگ و میر در کشور به 36 رسمی گفت: در روز پنج شنبه.

تازه مرگ و میر گزارش شده از کوچ احمدآباد و بتد ولسوالی دولت اصلی وزیر (بهداشت) Jayanti راوی گفت.

62 ساله و بیمار تحت درمان در بیمارستان درگذشت در کوچ, در حالی که 80 سال تسلیم در بتد. علاوه بر این 60 سال درگذشت به علت بیماری در SVP بیمارستان در احمدآباد رسمی اضافه شده است.

همین حالا این مقالات در Coronavirus از توضیح بخش:

چگونه coronavirus حملات گام به گام

ماسک یا ماسک? چرا هدایت شده است تغییر

علاوه بر پوشش من باید دستکش بپوشید وقتی که من رفتن به خارج از منزل?

چگونه آگرا بیلوارا و Pathanamthitta Covid-19 مهار مدل های متفاوت

می coronavirus آسیب مغز شما ؟

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>