Coronavirus: 1,454 اشخاص تحت نظارت در هاریانا تا کنون هیچ کدام مثبت

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | Chandigarh | منتشر شده در تاریخ: 11 مارس سال 2020 4:29:54 pm

وزارت بهداشت و رفاه خانواده شده است هماهنگی تلاش های دولت مرکزی در این زمینه و نیز همکاری با دولت به منظور کاهش تاثیر شیوع این بیماری در هند.

وجود دارد 1,454 اشخاص تحت نظارت در هاریانا که 1,432 نفر با سفر تاریخچه به کشورهای آسیب دیده بدون علامت هستند. انتشار یک بولتن در رمان coronavirus (2019-nCov) به روز رسانی در دولت (تا 10 اسفند سال 2020), Haryana را وزارت بهداشت امروز اعلام کرد 22 مسافر با سفر تاریخچه از کشورهای آسیب دیده در مناطق مختلف مانند امبلا Faridabad Gurugram, Hisar, کیتهل کرنال, Panchkula, روتک و سیرسا بستری شد که مسافران 19 مرخص شده از بيمارستان به عنوان نتیجه منفی برای کوروناویروس. با این حال آنها هنوز تحت نظارت در خانه, طبق پروتکل. یکی از مسافران هر یک از منطقه Gurugram کرنال و سیرسا است که هنوز به اعتراف کرد.

تا به امروز 42 نمونه فرستاده شده اند که 36 یافت منفی برای nCov و نتیجه شش است در انتظار.

از دادن جزئیات بیشتر در مورد تعداد 1,454 مسافران با سفر تاریخچه از چین که تحت نظارت وزارت بهداشت اعلام کرد که 118 در امبلا 34 در بیوانی, 1 در چرخی داری, 35 در فریدآباد, 13 در فتهبد, 640 در Gurugram, 43 در حصار 4 در ژججر, 31 در جیند 36 در کیتهل, 123 در کرنال 120 در Kurukshetra 9 نوح, 26 در نرنول, 26 در Panchkula, 6 در پلول, 46 در پنیپت, 25 در روری, 25 در Rohtak 48 در سیرسا, 5 در سونیپات, 66 در Yamunanagar هنوز در زیر مشاهده است.

جزئیات آن آمادگی برای مقابله با کروناویروس وزارت بهداشت اظهار داشت: “هاریانا به تقویت نظارت و کنترل اقدامات در برابر این بیماری است. دولت خط تلفن ندارد. 8558893911 است که عملکرد و خط تلفن شماره 108 نیز عملکردی در تمام مناطق. خود اعلام اشکال برای مسافران با سفر تاریخچه از چین در دسترس هستند در هاریانا وزارت بهداشت سایت haryanahealth.nic.در. این اعلامیه فرم های ساخته شده در دسترس مشترک مراکز خدمات در دولت است.”

آن افزود: “279 جداسازی بخشهای دولتی و خصوصی تسهیلات بهداشتی با ظرفیت 1206 تخت شناسایی شده اند و برای مقابله با هر احتمالی. PGIMS, روتک به عنوان تعیین شده سوم مرکز مراقبت از درمان مهم مسافران است.”

“کسانی که به تازگی از سفر به کرونا مبتلا کشورها باید اطلاع رسانی در کشور/ استان/ منطقه شماره پشتیبانی باقی می ماند و تحت سخت خانه انزوا برای 28 روز از تاریخ ورود در هند صرف نظر از اینکه آیا آنها علامت دار یا بدون علامت” هاریانا در بخش بهداشت و درمان اظهار داشت: در این بولتن.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>