کنگره پشت lockdown پسوند اما می پرسد PM مودی به طلسم کردن استراتژی برای مبارزه با…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

کنگره در روز سه شنبه حمایت این فرمت از مستند تا آوریل 3 اما خواسته نارندرا نخست وزیر برای تعیین دولت خود را نقشه راه و استراتژی برای مبارزه با کروناویروس.

حزب مخالف نیز می خواست نخست وزیر به طلسم کردن مراحل خود را در دولت طرح هایی را برای کاهش مشکلات کارگران مهاجر سرگردان در مرزهای کشورهای مختلف و کسانی که از کشاورزان در حال انتظار برای برداشت محصولات زراعی است.

کنگره سخنگوی Manish Tewari گفت: نخست وزیر در سخنرانی خود به ملت نیست بحث در مورد وضعیت رشته کارگران مهاجر و آنچه که دولت در نظر دارد برای انجام کار در مورد آنها را به عنوان بسیاری از آنها خود را به اتمام 14 روز دوره قرنطینه.

“او همچنین نمی بحث در مورد ramping تا تست توده در کشور برای Covid-19 و مشخص نیست که اقدامات انجام شده برای افزایش خرید تجهیزات حفاظت شخصی (PPE),” Tewari گفت: پرداختن به یک کنفرانس خبری از طریق ویدئو کنفرانس.

وجود دارد هیچ اشاره ای در مورد حصول اطمینان از نگهداری از زنجیره تامین کالاهای ضروری و برای برداشت از ربیع محصول او اضافه شده است.

“نخست وزیر گفت: ملت آنچه که او انتظار دارد از مردم است اما نه آدرس نگرانی های خود را و یا بحث در مورد آنچه که دولت در حال انجام است برای این کشور چیزی است که همه می خواستم بشنوم.”

“آنچه ما شنیده نشده از نخست وزیر است و چه استراتژی دولت در مورد تست. آن را محدود به نقاط و یا وجود خواهد داشت سطح جامعه غربالگری آن را به عنوان اتفاق افتاده در بیلوارا?” Tewari پرسید.

“آنچه نخست وزیر است و نه صحبت در مورد ساخته شده و به صورت هولناک ترین تصاویر زمانی که این مستند برای اولین بار اجرا شده است در مورد وضعیت کارگران مهاجر. آنها در اردوگاه های گسترش در سراسر کشور است. وجود دارد هر گونه برنامه ریزی برای اطمینان حاصل شود که آنها به خانه های خود” کنگره رهبر گفت.

“اساسا اگر کسی رفته از طریق اجباری دوره قرنطینه است و نه نشان دادن هیچ نشانه آن است که دولت مسئولیت برای تسهیل بازگشت. این چیزی است که ما می خواستم به شنیدن. آیا شما اجازه می دهد آنها را به بازگشت به خانه های خود را؟”

Tewari گفت: این کنگره را درک ناگزیری از مستند و از این رو پشتیبانی از گسترش آن علاوه بر مرکز و همه کشورها توافق کرده اند که در این.

“آنچه که دولت نقشه راه برای برداشت ؟ شما در حال رفتن به اجازه می دهد تا کشاورزان برای انجام برداشت? چگونه آن را پس از آن بود جمع آوری و به مراکز خرید? چگونه خواهد تدارکات تسهیل می شود? را دولت پرداخت پاداش بیش از MSP؟”

Tewari گفت: نخست وزیر نیز نمی بحث در مورد خط مقدم کارگران و وضعیت PPE خرید.

قبلا حزب رئیس سخنگوی Randeep سینگ Surjewala خواسته در مورد این کشور نقشه راه برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

او گفت: رهبری به این معنا نیست مردم متوجه مسئولیت های خود را, اما برای تحقق دولت وظیفه پاسخگویی نسبت به این کشور است.

“بحث های زیادی صورت گرفته است. اما, که در آن نقشه راه برای مبارزه با تاج” Surjewala پرسید.

ارشد خود را حزب همکار P چیدمبرم پرسیدم فقیر شده اند از چپ به دفع کردن برای خود را برای 21+19 روز از جمله عملا خواهان مواد غذایی است. وجود دارد این است که پول وجود دارد اما دولت نمی خواهد آزادی یا پول یا مواد غذایی. گریه من محبوب کشور است.”

استقبال از مستند فرمت چیدمبرم گفت: رئیس مجلس تقاضا برای پول بدستآمده بدون پاسخ.

“نه یک روپیه اضافه شده است به ولخرجى بسته مارس 25 سال 2020 است. از Raghuram راجان به ژان Dreze از Prabhat Patnaik به Abhijit Banerji, توصیه های خود کاهش یافته کر سال” سابق وزیر دارایی گفت.

یکی دیگر از کنگره سخنگوی Abhishek مانو Singhvi گفت: نخست وزیر نشانی بود هملت بدون شاهزاده دانمارک.

“شگفت انگیز PM آدرس. نصیحت شعارهای الهام…..در عین حال توخالی در جزئیات! هیچ مالی بسته بدون جزئيات و بتن مورد. نه فقیر و نه طبقه متوسط و نه صنعت و نه کسب و کار. مستند خوب است اما نمی توان به خودی خود! که در آن است تنها امرار معاش موضوع ؟ ” او در توئیتر خود نوشت.

Singhvi مطمئن باشید که همه ذینفعان را انجام دهد و وظایف خود را به شدت به رعایت مستند.

“بعد از این: ما باید دعا کنیم ؟ ما می خواهیم بتن palliatives برای این طبقات محروم و حتی برای میانه هند و MSMEs” او هنوز توییتی.

“ساعت آدرس wo تک و خاص و بدون دستورالعمل است مانند هملت بدون شاهزاده دانمارک. مانند ساعت بدون جزئیات! ما می خواهیم افزایش تولید ناخالص داخلی تخصیص; هدف خاص تزریق پولی; کینزی صرف; شل FMRB ، نه یک کلمه!” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>