چین Covid-19 تلفات عبور 4,600 پس از اضافه کردن 1,290 جدید مرگ و میر ناشی از…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

چین خود تجدید نظر رسمی تعداد مرگ و میر ناشی از کوروناویروس اضافه کردن برخی از 1,290 مرگ و میر در ووهان شهر جایی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده در ماه دسامبر گذشته.

علاوه بر این گزارش شده توسط رسانه های دولتی روز جمعه به ارمغان می آورد در سراسر کشور مرگ و میر به 4,636 اکثر آمدن از هوبئی استان که در ووهان واقع شده است.

دنبال آخرین به روز رسانی در coronavirus اینجا

بیشتر مرگ و میر تمام شد شمارش در ووهان و اواخر گزارش از مرگ و میر به دلایل مختلف گفت: این گزارش. برای اولین بار است که برخی از بیماران فوت در خانه بدون دیدن یک دکتر و یا در حال آزمایش این ویروس به عنوان بيمارستان غرق شد در طول اپیدمی اوج.

در مرحله دوم وجود دارد دیر و ناقص گزارش با توجه به کارگران پزشکی و موسسات در حال اشغال توسط درمان بیماران مبتلا به بیماری همه گیر. عامل دیگری بود که تعیین شده بيمارستان به درمان بيماران به گسترش نهاد شهرداری و سطح منطقه از جمله بیمارستان های خصوصی و نه همه متصل شدند و تغذیه به موقع اطلاعات مرکزی اپیدمی شبکه العالم گزارش داد.

همچنین بخوانید: چین تحت فشار بیش ویروس ریشه

مشابه تجدید نظر در مرگ و میر رخ داده در شهر نیویورک از چند روز پیش با اضافه کردن بیش از 3,700 مردم در خانه قبل از اینکه تست شده است. هنوز چین در حرکت است به احتمال زیاد به سوخت حدس و گمان در مورد دقت و صحت داده های آن است که در مواجهه با آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. آمریکا مقامات امنیتی به این نتیجه رسیدند که چین پنهان میزان شیوع آن و گزارش تعداد موارد و مرگ و میر.

ماه گذشته تصاویری از هزاران نفر از خاکستر شده بودن تقبل قایق از آب عبور به خانه های مراسم تشییع جنازه در ووهان منتشر شده در رسانه های اجتماعی چینی, سیستم عامل, افزایش نگرانی که تعداد واقعی مرگ و میر در شهرستان که در آن ویروس پدید آمده است و بالاتر رسما اذعان کرد.

اینجا کلیک کنید برای تکمیل پوشش coronavirus

چین با رد اتهامات عنوان شده است که آن را عمدا زیر گزارش آن اعداد و گفت که سهام آن چه اطلاعات آن شفاف است. اما آن تکرار و تجدید نظر از داده ها در طول بحران — از جمله یک روزه علاوه بر این نزدیک به 15,000 موارد تشخیص داده شده را از طریق های مختلف بالینی روش در ماه فوریه — دارای سوخت بی اعتمادی.

در حالی که تجدید نظر علائم قابل توجهی افزایش چین جدید و رسمی کشته شدگان است هنوز هم کم در مقایسه با ایالات متحده که در آن گزارش شده مرگ و میر صعود گذشته 30,000. در ایتالیا و اسپانیا تعداد مرگ و میر حدود 20 ، 000 در هر کشور است.

همچنین بخوانید: خطر خود را از گرفتن بیمار از Covid-19 دروغ ممکن است در ژن های خود را

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>