چتیسگر پلیس محدود کردن counter-مائوئیست ops

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این مستند تحمیل شده به بررسی گسترش coronavirus (Covid-19) همه گیر را مجبور به Chhattisgrah پلیس را مجددا و در مقیاس پایین خود را ضد مائوئیست عملیات بالا افسران پلیس گفت: در روز یکشنبه.

افسران گفت: این رویکرد این است که کمتر “اختصاصی تهاجمی” علیه چپ افراطی بر اساس خاص هوش ورودی.

چتیسگر رئیس پلیس D M Awasthi گفت: تنها چهار anti-مائوئیست عملیات انجام شده از آنجا که مستند به اجرا در آمد 25 مارس. “قبلا ما استفاده می شود به 15 تا 20 چنین عملیات در 10 روز.” وی افزود: دلایل بسیاری وجود دارد برای برنامه ریزی عملیات کمتر. Awasthi گفت: عمليات بزرگتر نیاز به پشتیبان گیری مانند هلیکوپتر و تیم پزشکی که ممکن است دشوار است به ترتیب با توجه به مستند. “من باید دستورالعمل داده شده به مقامات که عملیات تنها برنامه ریزی شده که با دقت اشاره کردن هوش مائوئیستی و جنبش بزرگ که جنبش از نیروهای امنیتی باید اجتناب شود.”

بیش از 65 ، 000 پرسنل از جمله 48 گردان مرکزی نیروهای مستقر در مائوئیست دژ Bastar است که گسترش بیش از 39,117 کیلومتر مربع در سراسر هفت منطقه و لینک آندرا پرادش واقع شدهاست و Jharkhand.

به گفته پلیس تخمین می زند حدود 5500 اعضای مائوئیست ها’ سیاسی و نظامی بال پناه در جنگل های Bastar جدا از سربازان.

“ضد مائوئیست عملیات باید به 50 درصد کاهش یافته در منطقه است. تنها اختصاص داده شده عملیات هنوز هم در رفتن توسط نیروهای ویژه و آن را بسیار دشوار است در حال حاضر به فشار نیروهای دیگر به جنگل برای عملیات” گفت: سرپرست پلیس ارسال شده در یکی از مناطق Bastar درخواست ناشناس ماندن.

او گفت: در صورت عدم وجود ترافیک منظم در طول مستند وسایل نقلیه از نیروهای امنیتی را تبدیل به اهداف آسان تر برای مائوئیست ها. حتی در داخل جنگل وجود ندارد و جنبش مردم در نتیجه ورود نیروهای امنیتی سخت تر است او اضافه شده است.

“سکوت در امتداد جاده ها و جنگل ها می تواند خطرناک برای نیروهای امنیتی. تمام روستاهای قبیله ای تحمیل کرده اند مستند و وجود دارد به سختی هر گونه حرکت در جنگل. جسارت می تواند خطرناک” افسر گفت.

یکی دیگر از افسر پلیس است که نمی خواهم نام برد و گفت: نیروهای امنیتی روبرو هستند کمبود اقلام ضروری و منابع به سرعت در حال تبدیل شدن به مشکل به دلیل مائوئیست تهدید.

“آن را ایجاد کرده است برخی از خشم در میان پایین پله پرسنل” یک سوم افسر پلیس گفت:.

ماموران همچنین گفت که کشتار 17 jawans در Sukma در کمین توسط Moaists یک روز پس از مستند اجرا شد نیز گرفته است تلفات را در پرسنل امنیتی. بسیاری از آنها نیز نگران خانواده خود را.

“بسیاری از jawans از مناطق روستایی در اوتار پرادش, Bihar و Odisha و نگران خانواده خود را. برخی از آنها نیز اعمال شده برای برگ به عنوان آنها می خواهند به دیدار خانواده. ما لغو همه برگ با توجه به این مستند است که برخی ایجاد خشم” افسر گفت.

تمام سه افسر پلیس به نقل از فوق گفت: در چنین مواقعی بسیج پرسنل امنیتی برای انجام عملیات می تواند نامطلوب فیزیولوژیکی تاثیر است. “این jawans هستند که توصیه شده توسط خود سالمندان” گفت: یکی از افسران.

به گفته کارشناسان اطلاعاتی مبتنی بر عملیات مهم هستند و باید همچنان در Bastar به تسلط مائوئیست ها.

“این یک استدلال معتبر است که نیروهای پلیس هستند بیشتر در معرض در جاده ها در طول این مستند به دیگر وسایل نقلیه مجاز است اما پلیس superintendents باید ادامه اطلاعاتی مبتنی بر عملیات و منطقه سلطه جنگل. پلیس همچنین باید مراقبت از سلامت روانی پرسنل خود گفت:” پراکاش سینگ سابق Chhattisgarh رئیس پلیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>