کابینه به احتمال زیاد درست میشه بسته به قدرت discoms وضعیتی وخیم زیر از دست دادن درآمد در مستند

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | دهلی نو | به روز شده: مارس 19, 2020 12:49:44 pm

Cabinet likely to okay package for power discoms reeling under revenue loss in lockdown اتحادیه کابینه است که به احتمال زیاد به تصویب هفته آینده یک بسته برای discoms وضعیتی وخیم زیر از دست دادن درآمد به دلیل کاهش قدرت تقاضا در میان coronavirus مستند. (بازنمودی تصویر)

اتحادیه کابینه است که به احتمال زیاد به تصویب هفته آینده یک بسته برای discoms وضعیتی وخیم زیر از دست دادن درآمد به دلیل کاهش قدرت تقاضا در میان coronavirus مستند از جمله راه اندازی یک صندوق سرمایه گذاری جایگزین برای پرداخت حق عضویت خود را به سمت تولید برق شرکت, یک منبع گفت.

“کابینه در هفته آینده تصویب می تواند یک بسته برای توزیع برق, آب و برق (discoms) که تحت استرس هستند به دلیل کاهش تقاضا و بحران نقدی” این منبع گفت.

“بسته ممکن است شامل ایجاد یک جایگزین سرمایه گذاری صندوق برای پرداخت غرامت از طرف discoms به gencos.

این discoms ممکن است به اتهام اسمی نرخ بهره و هزینه های اداری در آن,” او اضافه شده است.

این بسته همچنین ممکن است شامل مراحل مانند جهت به دولت و قدرت مرکزی تنظیم کننده برای کاهش تعرفه برق این منبع گفت.

پرداخت غرامت کمک خواهد کرد شرکت های توزیع (discoms) برای افزایش بار برق (منابع) و اطمینان از 24X7 منبع تغذیه بدون وقفه.

با توجه به اطلاعات دولت discoms مدیون تومان 92,602 کرور به شرکت های تولید برق (gencos) از فوریه این سال است.

گزارش صنعت بدن CII گفته بود discoms به احتمال زیاد به رنج می برند از یک درآمد خالص از دست دادن حدود 30000 تومان کرور روپیه و بحران نقدینگی در حدود 50,000 تومان کرور روپیه با توجه به کروناویروس ناشی از سراسر کشور مستند.

در گزارش خود در روز جمعه منتشر CII پیشنهاد کرده بود میزبان از اقدامات مانند آسان تسهیلات اعتباری برای discoms (از PFC و REC) به پرداخت حق عضویت خود را به gencos کاهش تعرفه به ویژه صنعتی و تجاری مصرف کنندگان و تعویق مالیات های غیر مستقیم مانند برق وظیفه و زغال سنگ فرایند.

آن گفت: بخش برق یکی از خدمات ضروری تحت مستند تا مارس 3, مبارزه با دوقلو مسائل مربوط به تقاضا و نقدینگی فشرده سازی.

آخرین اطلاعات از سیستم های قدرت بهره برداری شرکت با مسئولیت محدود (POSOCO) نشان داد که تقاضای کل در هر هفته بین ماه های مارس 23 مارس 12 بود 18 BU (میلیارد واحد) در مقایسه با 23 BU طول هفته مارس 9-15 (قبل از Janata حکومت نظامی ” و مستند) — یک 25-28 درصد کاهش در تقاضا.

گسترش بیشتر این مستند می تواند در نتیجه تقاضای اضافی فشرده سازی از 15 تا 20 BU دلالت درآمد خالص از دست دادن 25,000 تومان تا 30000 تومان کرور روپیه برای discoms آن گفته بود.

این بیشتر خواهد شد افزایش نقدینگی خرد تومان 45,000 50,000 کرور در علاوه بر این به تومان 90,000 کرور غرامت انتظار توسط discoms به شرکت های تولید قبل از مستند.

پیش از آن در هفته, انرژی تجدید پذیر, منشی, آناند کومار گفته بود: “ما در حال برنامه ریزی برای ایجاد یک جایگزین صندوق های سرمایه گذاری کمک خواهد کرد که برای به بار مالی و پشتیبانی به discoms و روشن با توجه به پرداخت به توسعه دهندگان و ژنراتور. تلاش ما این است که به حداکثر آزادی به دلیل پرداخت از discoms به قدرت ژنراتور”

“ما می خواهیم مطمئن شوید که ما قدرت عرضه و تجدید قدرت حفاظت شده و در معرض خطر. ما سعی کردیم به پاک کردن تمام غرامت مالی از ژنراتور و توسعه دهندگان به منظور افزایش سرمایه های موجود با آنها” کومار گفته بود در طول یک وبینار.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>