‘دسته از ناسپاس طرفداران’: روندا راسی نشان می دهد که چرا او نمی خواهد بازگشت تمام وقت…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

سابق UFC خروس وزن زنان قهرمان روندا راسی تا به حال یک شروع عالی برای او کشتی کج حرفه ای در سال 2018 است. این ‘Baddest زن در این سیاره’ ساخته شده است اولین بازی خود را در رویال رامبل سال 2018 و پس از آن همکاری با Kurt Angle را در Triple H and Stephanie McMahon در مسابقات 2018. به عنوان او گذاشته ضربات سنگین به بازی WWE Universe roared در ستایش. اما به زودی به عنوان اغلب اتفاق می افتد در WWE طرفداران روشن راسی و پس از او SummerSlam دیدار مقابل شارلوت در 2018, راسی هو شد از ورزشگاه.

در سال 2019 رسلمنیا راسی شیر زنان کمربند قهرمانی به بکی لینچ و پس از آن شده است به دور از WWE. در اخیر ظاهر در سوار وحشی, پادکست سابق MMA ورزشکار توضیح می دهد که چرا او را ترک WWE و به همین دلیل او هرگز دائم بازگشت.

همچنین بخوانید: شارلوت استعداد – Greatest ever زن سوپراستار WWE, این چیزی است که او گفت:

“چه هستم من انجام آن را اگر من قادر به صرف زمان و انرژی من در خانواده من اما به جای صرف وقت و انرژی من در یک دسته از f****** ناسپاس طرفداران که حتی نمی قدر من است ؟

“این چیزی است که من دوست دارم انجام است. من عاشق دختران. من دوست دارم که در خارج وجود دارد. “اما در پایان روز, من فقط می خواهم, ‘F*** این طرفداران شخص.’ خانواده ام من را دوست دارد. آنها درک من. من می خواهم تمام انرژی من برای رفتن به آنها را.”

همچنین بخوانید: WWE اعلام انتشار سه بار tag team champions

او افزود: “مردم فکر می کنم شما تنها کشتی آنجا که آنها را ببینید شما در تلویزیون, اما آنها درک نمی کنند که انگار سه یا چهار روز دیگر از زندگی را نشان می دهد در طول هفته. اگر من در تمام زندگی می کنند نشان می دهد که من در خانه تنها یک روز و نیم در هفته است. آن را فقط به ارزش آن برای خانواده من … من هرگز تمام وقت دوباره – بیش از 200 روز در سال در جاده ها می خواهم که هرگز دوباره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>