بوکس, فدراسیون ترتیب ذهنی تناسب اندام جلسه برای بوکسورهای طول مستند

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

بوکس فدراسیون هند (BFI) در روز یکشنبه اول شد ملی ورزش های بدن برای انجام یک روانی و عاطفی رفاه جلسه که با حضور 374 بوکسورهای و مربیان از کشور است.

تعاملی جلسه تحت پوشش مسائل مانند بازی روز اضطراب و آموزش در غیاب مربی و چگونه به حفظ رفاه در طول این زمان نامشخص است. کارشناسان همچنین در مورد نکات مثبت و تمرکز حواس است.

دکتر سمیر Parikh, مدیر, Fortis ملی سلامت روان برنامه و Divya Jain, ورزش, روانشناس, سر, روانی, خدمات, کارت قرمز, بهداشت و درمان انجام شده جلسه.

“این بسیار مهم است که BFI دادن تاکید به تهویه روانی و سلامتی در این دوران. این یک ابتکار بسیار خوبی است که نیاز به اتفاق می افتد در تمام سطوح به عنوان یک تلاش مداوم,” دکتر گفت: Parikh.

در طول جلسه آن سرايت داده بود که برای غلبه بر بازی روز اضطراب pugilists باید خود را آرام و با گوش دادن به موسیقی آرامش بخش و نه فکر می کنم در مورد نتیجه جلسه.

Divya جین در بخش او گفت: “موفقیت در زمینه های دیگر است و نه فقط در مورد ویژگی های مهارت های پایه, اما همچنین تهویه روانی و به عنوان یک بازیکن شما نیاز به ماندن متمرکز و اعتماد به نفس و مثبت است. همچنین درست مثل شما اختصاص زمان برای تربیت بدنی به همان اندازه مهم است که ما اختصاص زمان برای تهویه روانی نیز هست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>