BMC سفارشات 80,000 PPE برای شروع آزمایش پادتن برای آن 5,000 سلامت کارگران

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | بمبئی | به روز شده در: 8 آوریل سال 2020 5:22:09 am

Coronavirus cases, health workers, PPE, Praveen Pardeshi, Brihanmumbai Municipal Corporation, Indian express news Brihanmumbai شهرداری کمیسر Praveen Pardeshi گفت: BMC خواهد شد و اولین آزمایش آن در کارکنان بهداشتی — پرستاران و امدادگران آمبولانس رانندگان و بهترین رانندگان اتوبوس گذر گاه خدمات ضروری کارکنان در میان دیگران.

این Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) قرار داده شده است به منظور 80000 قطعه از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) شهری کمیسر Praveen Pardeshi گفته است.

زبان به بیان Pardeshi گفت: “ما 15,000 PPEs. آنها به اندازه کافی نیست. ما سفارش داده 80000 بیشتر و خوشبختانه خصوصی هواپیما از شرکت های بزرگ باید به انتظارنشسته بودند تا آنها را انتخاب کنید و آنها را در اینجا. من اصلا یک مشکل حمل و نقل. هر جا که وجود دارد این است که عرضه آنها در حال حاضر به آنها را انتخاب کنید.”

عدم PPE یکی از بزرگترین نگرانی های رو به بهداشت و درمان کارگران مبارزه COVID-19 همه گیر در سراسر کشور است. PPEs شامل مواردی از قبیل لباس, ماسک ماسک صورت ایمنی-کفش مهار حفاظت چشم دنده و دستکش.

در دو هفته BMC نیز شروع به انجام سریع آزمایش پادتن برای آن 5,000 سلامت کارگران که تعیین حضور آنتی بادی است که می تواند به مبارزه با ویروس. این تست برای رمان coronavirus (SARS-CoV2) ascertaining که آیا فرد توسعه آنتی بادی علیه آن. این تست در کمتر از 30 دقیقه.

Pardeshi گفت: BMC خواهد شد و اولین آزمایش آن در کارکنان بهداشتی — پرستاران و امدادگران آمبولانس رانندگان و بهترین رانندگان اتوبوس گذر گاه خدمات ضروری کارکنان در میان دیگران. تست خواهد شد و صفحه نمایش پلاسما برای آنتی بادی است که بدن توسعه در برابر ویروس.

بسته به نتایج BMC خواهد شد و سپس تقسیم بهداشت کارگران را به دو دسته یکی که تست مثبت برای این آنتی بادی را در چهار COVID-19 بیمارستان ها و دیگران منصوب خواهد شد به عنوان اتاق کار کارکنان اداری و داده ها کار خرد در اپیدمیولوژی تلفن, در میان دیگران. Pardeshi گفت: “من می خواهم به آزمون کارکنان ما. این چیزهایی که ما باید انجام دهید برای حفاظت از مردم ما است. Ashotoush Salil (مشترک شهرداری کمیسر), Kiran Majumdar شاو (رئیس و مدیر عامل Biocon محدود), Dr Sriram Nene و دهلی نو بر اساس گروه همه با هم آمده اند با ما هستند و ما strategising برای تهیه سریع آنتی بادی تشخیص تست. هر چند این آزمون نمی تواند تأیید اگر یک فرد است COVID-19 مثبت یا نه آنچه آنها را تأیید حضور آنتی بادی که به ما کمک می کند تا درک کنند که قادر خواهد بود به صورت حمله ویروسی است.”

بمبئی شاهد 642 COVID-19 مورد (از جمله مرگ و میر 40) با 116 گزارش در 24 ساعت گذشته – بالاترین پرش در موارد برای شهرستان. Pardeshi نسبت سنبله به BMC را “رویکرد تهاجمی به ردیابی به جای واکنش”.

بدن مدنی انجام داده است 890 تست در هر میلیون نفر است. “ما انجام داده اند 10,500 آزمون در بمبئی تا کنون و شما می توانید این را مقایسه کنید با بقیه ماهاراشترا. فراموش نکنید ماهاراشترا این مقایسه با کشورهای دیگر مانند کرالا است که دومین شماره از موارد و یا حتی دهلی نو است که انجام شده از 3200 تست,” او گفت:. Pardeshi مشخص شده است که چالش های کنونی در شرایط قرنطینه است تدارکات و مهمان نوازی در انزوا مراکز. علاوه بر آن بیمارستان BMC است requisitioned 10,000 اتاق خالی در لژ سالن و دیگران و تبدیل آنها به قرنطینه مراکز بیشتر برای افرادی که از مناطق پر جمعیت و پیدا کردن آن غیر ممکن است به دنبال 14 روز اجباری خانه قرنطینه در خوابگاه خود. علاوه بر این برای ایجاد انگیزه و حمایت از خط مقدم کارگران و دیگر BMC کارکنان Pardeshi گفت: او را به یک کمک هزینه روزانه 300 تومان به کارمندان است. برای بخش پسران مدنی بدن دادن یک بسته از دانه کوپن به ارزش تومان 1,500. Pardeshi تاکید بر BMC آماده سازی در کنترل گسترش ویروس. پس از اولین مورد گزارش شده از Dharavi BMC شروع اردوگاه های بهداشتی و تب درمانگاه در نقاط مختلف شهر است. “مردم با سرفه و علائم سرماخوردگی باید بازدید تب درمانگاه. وجود دارد 10 در شهر زاغه ها و تیم ها وجود دارد تصمیم بگیرد که آیا یک فرد نیاز به تست. آنها همچنین می توانید به COVID-19 بیمارستان. حتی شهرهایی مثل لندن فقط یک COVID-19 بیمارستان تمام بیمارستان های دیگر قبول نمی مردم فقط دوست دارم که,” او اضافه شده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>