BJD MP خواستار MPLAD بودجه داده شود به مربوطه دولت

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Sampad Patnaik | انتشار: 9 آوریل سال 2020 12:45:11 pm

BJD MP از پوری Pinaki Misra

BJD MP از پوری Pinaki Misra در یکشنبه خواست این مرکز که MPLAD برای نمایندگان پارلمان از کشورهای مختلف باید اجازه مربوطه وزیر بودجه امداد.

“این MPLAD بودجه است که آنها را دور گرفته شده برای دو سال واقعا باید قرار داده و به زن سبک و جلف از ایالات متحده یا سانتی متر در صندوق امداد و یا هر راه دیگر”, Misra گفت: به روزنامه نگاران. “در نهایت ما MPLADs از آنجا که ما در حال انتخاب نمایندگان مجلس از ایالات متحده. به جای رفتن به تثبیت صندوق هند آن (MPLAD) باید به ایالات متحده به طوری که آنها دریافت برخی از پول”.

Misra همچنین گفت که بزرگ ترین اقتصادهای جهان در حال قرار دادن در حداقل 10 درصد به تولید ناخالص داخلی خود را به سمت مبارزه با کرونا در کشور خود. “به عنوان مثال ایالات متحده آمریکا $19 تریلیون اقتصاد داده است تقریبا $2.3 تریلیون دلار به عنوان بسته بندی خود را. بسته بندی ما در مقایسه بسیار کوچک و ناچیز”.

Misra نظرات کارگردانی شد در Rs 1.7 لاخ کرور بسته, پرده برداری توسط وزیر دارایی Nirmala Sitharaman در ماه مارس تحت Garib Kalyan Yojana است که انتظار می رود برای حمایت از unorganised کارگران بخش به خصوص دستمزد روزانه کارگران و همچنین به عنوان شهری و روستایی فقیر.

در اوایل این ماه, اتحادیه کابینه به آن اشاره ای به تعلیق موقت از MPLAD بودجه در 2020-21 و 2021-22 در نظر تاثیر نامطلوب شیوع COVID-19 در هند.

اتحادیه وزیر Prakash Javadekar گفته بود که تثبیت مقدار MPLAD بودجه برای 2 سال – 7,900 تومان کرور – را به تثبیت صندوق هند است. دولت نیز به تصویب یک فرمان به کاهش حقوق و حقوق بازنشستگی از اعضای پارلمان (مجلس) از جمله نخست وزیر و 30 درصد برای یک سال این مبلغ را مستقر در مبارزه با کروناویروس.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>