با شکم پر از غذا, قلب اشتیاق برای صفحه اصلی: داستان از کارگران مهاجر در پناهگاه خانه

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Sofi Ahsan , Pallavi Singhal | Panchkula | انتشار: 2 آوریل سال 2020 4:24:19 am

coronavirus, coronavirus lockdown, india lockdown, migrant workers, migrant workers migration, indian express news در یک پناهگاه خانه برای کارگران مهاجر در دولت مدرسه ابتدایی در بخش 20, Panchkula. (عکس Jaipal سینگ)

هجده ساله عثمان یکی در میان بسیاری از کارگران که هفته گذشته مجموعه ای از پا در نقاط مختلف هند برای رسیدن به خانه های خود پس از اعلام این مستند. اما قبل از او می تواند به خانه اش خبر از مادرش درگذشت او رسیده است. متوقف میدوی با توجه به ادامه محدودیت های, به عنوان او نشسته پریشان در یک پناهگاه در Panchkula, مادر او به خاک سپرده شده است در روستای خود در اوتار پرادش را در سهرنپور.

“پدر من موفق به رسیدن به خانه به عنوان او تا به حال مجموعه ای قبل از, من, بسیاری از ما در نیمه راه متوقف شد. او در اثر یک حمله قلبی در روز دوشنبه. من تا به حال صحبت با او از طریق تلفن و شب قبل از درگذشت او می گوید:” عثمان که در میان 60 کارگران که قرار داده شده است تا در بخش 20 مدرسه ابتدایی در Panchkula.
عثمان و پدرش مشغول به کار بود در هیماچال پرادش را Una منطقه در سه سال گذشته. “ما خواهد مدیریت برای ارسال برخی از 15,000 تومان خانه در هر ماه. او به زودی پس از من به او گفت من تا به حال متوقف شده است. پدر من قادر به رسیدن به قبل از دفن او” او می گوید.

چند مهاجر که شروع به راه رفتن از پنجاب و هاریانا و هیماچال پرادش به سمت خانه های خود را به زودی پس از 21 روز مستند اعلام شد, برداشت شد و قرار است در چند پناهگاه آغاز مارس 29. یک روز بعد وزارت امور کارگردان دولت به جای کارگران مهاجر و اجازه نمی دهد آنها را به ترک مکان خود را.

بسیاری از کارگران در بخش 20 پناهگاه خانه هستند از Uttar Pradesh را در سهرنپور که به دلیل داشتن مرز مشترک با Haryana. آنها هیچ شکایتی در مورد مواد غذایی و اسکان در محل اما اشتیاق برای رسیدن به خانه های خود که در آن کودکان خود را و یا بیمار پدر و مادر زندگی می کنند.

“آنها حتی می تواند ما را شستشو با شیر و اما قلب ما وجود دارد. ما نمی دانیم که این به پایان خواهد رسید و آنچه که اتفاق خواهد افتاد به فرزندان ما در بازگشت به خانه. همه چیز عادی است, اینجا از جمله مواد غذایی و سقف بالای سر اما فکر بیماری ما خانواده است که با هیچ غذایی چپ نگرانی ما می رویم جایی می گوید:” Naushad یکی دیگر از ساکنان سهرنپور.

مدرسه که پناهگاه صفحه اصلی در حال حاضر دارای شش اتاق است. در حالی که چند تا از آنها را با گوشی های مکالمه خانواده خود را بیشتر از دیگران با ساده خود گوشی دیده نمی شود چهره خود را بیمار پدر و مادر نگران زنان و کودکان از سال های طولانی.

پنجاه سال Jaipal کومار می گوید: “من مایل به رفتن به صفحه اصلی. حتی اگر من در حال تغذیه در اینجا و مراقبت از آن بهتر خواهد بود به مرگ از گرسنگی همراه با خانواده به جای ماندن در اینجا دور از آنها و در مورد آنها نگران.”

Jaipal تا به حال شروع به راه رفتن از Ananatpur صاحب در پنجاب برای رسیدن به سهرنپور با هفت نفر دیگر. “من لازم نیست حتی یک روپیه در جیب من است. ما در حال مرگ از گرسنگی. ما تا به حال متوقف شدن ما دستمزد روزانه و صرف همه چیز ما بود. همه از پول ما کارفرما بدهکار ما برای دو ماه شده است به ما داده. او فقط بسته فروشگاه و چپ. ما می خوریم در gurdwaras,” او می گوید.

او امتیاز خود را به سوی chappals. “نگاه من دمپایی پوشیده اند ، من پا تاول و پاهای من درد از راه رفتن. اما من هنوز هم آماده به مجموعه ای تنها در صورتی که مقامات برویم. ما در حال حاضر تحت پوشش عمده از راه دور. تنها 100 کیلومتر بیشتر شدند,” او می گوید.

Arun, 20, که تا به حال رسیده بدی فقط 20 روز پیش نقطه از یک روستای کوچک از Rangpura در بریلی ضلع منطقه به کار در یک پلاستیک تولید کارخانه حاکم بر این به تنهایی در 27 مارس ، این سفر دشوار قرار بود به پایان رسیده روز چهارشنبه با توجه به برآورد او نه برداشت شده توسط Panchkula پلیس.

“من دو خواهر و یک مادر در خانه است. مادر من باقی می ماند و بیمار و خواهر کوچکتر من, 17 نشانی از مشاغل خانگی” او می گوید. آرون چپ مدرسه پس از پدرش در گذشت زمانی که او خیلی جوان بود. او همراه با برادر خود را به مراقبت از آنها را, اما امروز آنها بیش از حد دور مانند بسیاری از دیگران گیر در مکان های بیگانه به آنها دور از خانه های خود.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>