بارنز Vardy دونفره قرار داده لستر در مسیر بازگشت

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

برندان راجرز امیدوار است لستر می تواند ضربه از یک تقویت اعتماد به نفس 4-0 خرمن کوبی از استون ویلا به لطف دو برابر از هاروی بارنز و جیمی Vardy و محل امن در فصل آینده لیگ قهرمانان.

روباه برنده شده بود فقط یکی از قبلی خود هفت لیگ برتر, بازی باقی می ماند اما در سوم و بازسازی هشت نقطه استفاده بیش از پنجم قرار می گیرد منچستر یونایتد در نبرد برای یک-یک به پایان برسد.

“آخرین بازی ما نبوده و در سطح ما. از نظر حمله ما خیلی بهتر از این شب. پس از اولین هدف ما در رفت و با بازی بسیار خوب” گفت: راجرز.

“در اوایل شما می توانید ببینید ما اعتماد به نفس نیست که در آن شده است. تنها راه شما دست آوردن مجدد اعتماد به نفس است که سخت کار می کنند و این بازیکنان درخشان بوده است.” شکست برگ ویلا ریشه در منطقه سقوط و کمی وجود دارد از بازدید کننده ها نشان می دهد آنها می توانند خود را نجات دهند در 10 بازی این فصل است.

هیچ طرف به اذعان بیشتر اهداف در لیگ برتر در این فصل از ویلا و آن را آسان ببینید که چرا به عنوان لستر گذشت تا یک میزبان از ساده شانس از ضعیف در دفاع از مجموعه قطعات در اوایل.

“ما بازی خوبی اما پس از آن ما نیست دفاع از گوشه ها به اندازه کافی و ما تا به حال یک اشتباه بزرگ برای (اولین بار) هدف” گفت: ویلا رئیس دین اسمیت.

“اشتباهات فردی هستند و ما هزینه. ما باید بهتر شود.” په په رینا بود که تماشاگر هنگام ویلا حیرت زده لستر برای رسیدن به لیگ قهرمانان اروپا در ماه های ژانویه و دین اسمیت تصمیم به یاد اسپانیولی در محل Orjan Nyland معکوس برای هدف باز پنج دقیقه قبل از نیمه وقت.

سابق لیورپول دروازه بان شتافت خوبی در خارج از جعبه ضرب و شتم قرار گرفت به توپ با سرعت بارنز که نگه داشته شود سرد را به آتش به unguarded net.

Iheanacho پس از آن از دست رفته یک شانس بزرگ را به دو برابر لستر سرب در اوایل نیمه دوم و نیجریه ممکن است پیدا کردن خود را پشت در حاشیه در هفته های آینده به عنوان Vardy refound خود را به ثمر رساند لمس است.

سابق انگلستان مهاجم آغاز شده روی نیمکت به عنوان او در بازگشت از آسیب دیدگی شده بود و تنها شده است و در این زمینه چهار دقیقه زمانی که او خود را برداشت و اولین گل در 10 بازی از نقطه پنالتی پس از تایرون Mings شد و حکم به کار گرفته بارنز بذارین.

Vardy بود پشت در شیار و دو برابر خود را شمارش 11 دقیقه از زمانی که او در بر داشت فضای رینا را در نزدیکی پست به حرکت دو هدف روشن در مسابقه لیگ برتر بوت طلایی.

“آسیب بیش از هفت یا هشت هفته محدود بود اما او خود را در حال اجرا و حرکت بودند به آنچه که ما در حال استفاده از او” اضافه شده راجرز در بهترین گلزن. “او پاداش برای کار سخت خود را.” بارنز پس از آن نیز شکست خانه دوم خود را از شب از مارک آلبرایتون کم صلیب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>