بارسلونا جمهور به دنبال تجدید سازمان از هیئت مدیره باشگاه

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

بارسلونا جمهور Josep Maria Bartomeu که تصرف شده است تضعیف روابط پر تنش با بازیکنان این فصل می خواهد برای اصلاح این باشگاه را مدیریت زیرا او تأملی برخی مدیران با توجه به معاون رئیس جمهور Emili Rousaud.

“Bartomeu به نام من و به من گفت که او می خواست برای تغییر مدیریت زیرا او مشکوک برخی از مدیران من شامل” Rousaud که نوک به موفقیت Bartomeu به عنوان رئیس جمهور گفت: Cadena Ser رادیو در روز چهارشنبه.

“او به من گفت چیزهایی شده بود به مطبوعات درز که ناراحتی بازیکنان و او فکر کرد من مهم بوده است چگونه هیئت مدیره تا به حال آن را به کار گرفته.” رابطه بین بارسا بازیکنان و هیئت مدیره تیره و تار شده است برای چند ماه با لیونل مسی انتقاد عمومی از ویژگی های وزیر Eric Abidal در ماه فوریه فقط یکی از شماره خارج از میدان مجادلات.

مسی در زمان یکی دیگر از ضربه تند وشدید زدن در بارسا هیئت مدیره هفته گذشته زمانی که تایید تیم ملی را 70 درصد کاهش پرداخت در طول coronavirus بحران است.

آرژانتین متهم Bartomeu تضعیف بازیکنان در طول مذاکرات اخیر.

“آن هرگز متوقف به مات کردن ما که از درون باشگاه وجود دارد کسانی که تلاش برای قرار دادن ما زیر ذره بین و سعی در اضافه کردن فشار برای انجام کاری است که ما همیشه می دانستیم که ما انجام خواهد داد” مسی نوشت: در رسانه های اجتماعی.

مسی پیام بود که به زودی ارسال شده در صفحات تقریبا همه از او در بارسلونا هم تیمی.

بحث بیشتر افزایش فشار بر Bartomeu و بارسلونا هیئت مدیره پیش از انتخابات ریاست جمهوری به دلیل سال آینده.

اما Bartomeu نخواهد بود واجد شرایط برای اجرای مجدد انتخابات در سال 2021 در خدمت داشتن دو نظر.

با توجه به کاتالان روزانه, ورزش, در علاوه بر این به Rousaud, Bartomeu نیز به دنبال جایگزین باشگاه خزانه دار انریکه Tombas رزرو تیم مدیر و سخنگوی سیلویو الیاس و جوزپ Pont که مسئول نظارت بر عملیات تجاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>