ATP رئیس چشمان اوت بازگشت اما اذعان می کند ممکن است فصل نمی خواهد راه اندازی مجدد

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

ATP رئیس Andrea Gaudenzi گفت که او خوش بین باقی مانده این فصل تنیس می تواند از سر گرفت اما در ماه اوت هشدار داد که قادر به بازی دوباره در این سال بود امکان با توجه به کوروناویروس. “هیچ کس نمی داند زمانی که ما می توانیم بازگشت به بازی در مجموع ایمنی: صحبت کردن در مورد اوت سپتامبر نوامبر فرضی است که همه ما می تواند به ما سر در برابر دیوار برای چیزی که شاید حتی نمی خواهد اتفاق می افتد چرا که ما حتی می تواند شروع سال آینده” گفت: Gaudenzi.

صحبت در یک مصاحبه تلفنی با رسانه های ایتالیایی از خانه اش در لندن Gaudenzi گفت که او امیدوار است که این فصل می تواند بازگشت در ماه اوت است. “ما ساخته شده 50 نسخه از این تقویم که ما تغییر روز به روز گفت:” 43 ساله ایتالیایی که در زمان بیش از عنوان ATP در ماه ژانویه است.

“من بسیار خوش بینانه در مورد پاییز و حتی تا حدی در مورد تابستان,” او گفت: Ubitennis وبلاگ.

“اگر ما موفق به شروع دوباره در ماه اوت ما را نجات سه غیرنظامی و شش Masters 1000 در غیر این صورت مشکلات را افزایش می دهد ده برابر است.” تنیس شده در مستند از اوایل ماه گذشته است و نه برنامه ریزی برای بازگشت تا 13 ژوئیه در اولین پس از لغو ویمبلدون برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم است.

تصمیم به تبر این ورزش قدیمی ترین و معتبر ترین گرند اسلم رویداد به دنبال باز فرانسوی یک طرفه سوئیچ از آن سنتی مه-ژوئن اسلات برای ماه های سپتامبر و اکتبر. “وجود دارد یک نگرانی بزرگ بسیاری از پرسش – هنگامی که ما بازی دوباره ؟ – و چند پاسخ هیچ کس نمی داند زمانی که ما قادر خواهد بود برای از سرگیری” ایتالیایی گفت.

“یک چیز مسلم است ما بلافاصله تصمیم ایمنی و بهداشت به عنوان استراتژی اصلی ما. “ما لغو Indian Wells وقتی NBA هنوز بازی مخاطره آمیز استراتژی به دلیل در Indian Wells همه بازیکنان در حال حاضر وجود دارد مشتاق به بازی.

“ما فکر این گزینه از بازی پشت درهای بسته, اما پس از آن ما بلافاصله تصمیم گرفت.” Gaudenzi گفت: در حالت ایده آل ATP می خواهم به بازی چهار هفته بر روی خاک رس در پاییز پس از باز ما با مسابقات در مادرید و رم و باز فرانسوی.

وجود خواهد داشت هیچ تحریم علیه Roland Garros برگزارکنندگان برای تصمیم خود را برای به تعویق انداختن مسابقات بدون مشاوره تاکید کرد.

“در حال حاضر ما در حال کار با هم” Gaudenzi گفت Gazzetta Dello Sport.

“تنیس نیاز به وحدت پاریس عمل کرده و از ترس اشتباه. اما آنها باید به رسمیت شناخته شده این.” این همه بستگی دارد ویروس است که به کشته شدن بیش از 87,000 مردم و آلوده بیش از 1.5 میلیون با ایالات متحده و اروپا ضربه سخت است.

“من مطمئن هستم که این فصل در امریکا می تواند با شروع ماه اوت Masters 1000 در تورنتو و سینسیناتی و سپس ما باز است.

“در این راه سه غیرنظامی و شش Masters 1000 خواهد بود بازی (نیز وجود دارد شانگهای و Bercy) و فصل خواهد بود 70 درصد امن است.

“البته اگر کل آمریکا اسلات بودند به جست و خیز این مشکلات را افزایش می دهد ده برابر است.

“ما نیاز به حداقل شش تا هشت هفته پیش از تصمیم گیری به دلیل آن طول می کشد زمان در یک سطح عملیاتی.” Gaudenzi گفت: گزینه هایی بودند که مورد بررسی قرار گرفت در رابطه با ATP بازیکن شورا از جمله راجر فدرر, رافائل نادال و نواک جوکوویچ و آن امیدوار بود ATP نهایی, برنامه ریزی برای لندن در نوامبر 15-22 پیش خواهد رفت.

برای جبران ضربه به پایین رتبه بندی بازیکنان و مسابقات ATP نیز مطالعه اقدامات مالی برای کمک به. “سیستم ما این است که آن می تواند یک سال بدون, تنیس, اما نه بیش از” ATP رئیس هشدار داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>