آسام در هشدار آمریکا پس از بازدید کننده را به دولت گزارش به عنوان اولین coronavirus مورد در …

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

مقامات در ايالت آسام در روز جمعه آغاز مراحل را برای پیدا کردن جزئیات برنامه سفر سفر و افرادی که در تماس با یک شهروند ایالات متحده بود که در دولت قبل از او پرواز کرد به بوتان در این هفته و آزمایش مثبت برای coronavirus بیماری است.

76 ساله ما توریستی آمده بود به هند در فوریه 21 با 59 ساله شریک بود و سفر به مکان های مختلف قبل از سوار شدن یک Drukair پرواز KB241 به پارو در بوتان از گواتی فرودگاه در مارس 2.

بوتان نخست وزیر ترکیه اعلام کرد که در صبح روز جمعه است که ما توریست حال آزمایش مثبت برای COVID-19. بیمار شریک و هشت نفر دیگر از سرخپوستان که در سفر به بوتان در همان پرواز است که تا به حال 10 مسافر شده اند قرنطینه در هیمالیا پادشاهی.

“ما می دانیم که شهروند ایالات متحده رفته بود بوتان از هند شد و در آسام نیز هست. ما آمد به دانستن در مورد این صبح جمعه,” Anurag Goel, کمیسر و وزیر بهداشت و خانواده وزارت رفاه گفت.

“از آنجا که بیمار در بوتان ما در تماس با مقامات آن کشور به می دانم که مکان او در آنجا ماند در هند و چه سفر او در حالی که او در اینجا بود. ما در حال تلاش برای جمع آوری آن داده ها و پیدا کردن در مورد افراد او آمد در تماس با” Goel اضافه شده است.

این مقام ارشد گفت که تیم در حال حاضر در حال کار بر روی “تماس با ما-ردیابی” و یا برای پیدا کردن همه بیمار ممکن است در تماس با آمده. آن هنوز روشن نیست که در آن شهروند ایالات متحده باقی ماند و یا جاهایی که سفر او در حالی که در آسام.

در ضمن دو مورد مشکوک به عفونت کروناویروس تشخیص داده شده اند در دولت و نمونه ها از هر دو فرستاده شده اند به یک آزمایشگاه برای آزمایش.

آسام نشده گزارش هر coronavirus مورد تا کنون.

“ما در حال حاضر یک مورد مشکوک به در تزپور تشخیص در روز پنج شنبه. ما در انتظار نتایج نمونه خود را. وجود دارد یکی دیگر مشکوک به بیمار که نمونه های فرستاده شده برای تست در روز چهارشنبه. ما در حال انتظار برای آن نتیجه نیز گفت:” Goel.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>