به عنوان Covid-19 امداد حدود 85 لاخ مردم داده سیلندر گاز مایع در مارس

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دولت توزیع حدود 85 لاخ سیلندر رایگان از هزینه در ماه مارس به تنهایی به ذینفع مرکزی-اجرای Ujjwala طرح. رایگان پخت و پز سیلندر گاز توزیع بخشی از ویژه امداد اندازه گیری و اعلام شده توسط دولت مرکزی تحت Pradhan Mantri Garib Kalyan Yojana به کاهش در برابر زیان های اقتصادی رنج می برد توسط فقیر با توجه به کروناویروس شیوع همه گیر.

طبق این طرح سه رایگان LPG پر کردن مجدد ارائه خواهد شد به Ujjwala ذینفع از آوریل تا ژوئن 2020. این اندازه گیری همراه با چندین نفر دیگر از جمله مستقیم انتقال پول نقد اضافی جیره عرضه و افزایش حقوق و دستمزد تحت ملی تضمین اشتغال طرح است که به منظور ارائه یاری به فقرا که ضربه های سخت و اختلال در فعالیت های اقتصادی با توجه به شیوع و حاصل سراسر کشور مستند.

“همانطور که در تاریخ نفت شرکت های بازاریابی را آغاز انتقال Rs 5,606 کرور به 7.15 کرور PMUY ذینفع حساب برای availing رایگان تحویل گاز مایع سیلندر تحت PMGKY,” از انتشار رسمی اعلام کرد.

در این نسخه اضافه شده که رزرو 1.26 کرور سیلندر انجام شده در این ماه توسط ذینفع که حدود 85 لاخ سیلندر تحویل داده شده اند به ذینفع تحت Ujjwala طرح.

با توجه به اطلاعات دولت وجود دارد 27.87 کرور فعال LPG مصرف کنندگان در سراسر کشور از جمله 8 کرور ذینفع PM Ujjwala Yojana.

دولت گفت که 50 تا 60 لاخ سیلندر بودند که تحویل هر روز تا به حال از این مستند آغاز شد در 25 مارس و با وجود چالش های دوره انتظار در بسیاری از مکان های تحت دو روز. آن را نیز در امان فکر برای پرسنل درگیر در زنجیره تامین از این ورزش است.

“هنگامی که وجود دارد در سراسر کشور مستند و مردم ماندن در خانه برای ایمن ماندن LPG تحویل پسران و تمام کسانی که در زنجیره تامین گاز مایع در حال کار خستگی ناپذیر برای اطمینان حاصل شود که سوخت پاک می رسد مردم به طور مستقیم در خانه های خود” انتشار اضافه شده است.

این تاج رزمندگان امن شده اند با یک بسته امداد اعلام شده توسط نفت به شرکت های بازاریابی که وعده داده شده سابق gratia مقدار Rs 5 لاخ هر یک در مورد مرگ گزارش شده در میان نشان-اتاق کارکنان godown-پاسداران مکانیک و تحویل پسران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>