به عنوان Covid-19 نفر در پاکستان افزایش به 2,818 عمران خان می گوید: “هیچ کس امن است’

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

نخست وزیر عمران خان در شنبه پاکستانی هشدار داد که آنها نه ایمنی بدن به تهدید ناشی از coronavirus اما تراوش اعتماد به نفس است که پاکستان ظهور قوی تر از این چالش به عنوان تعدادی از موارد در کشور افزایش یافت به 2,818.

خان سخنان آمد او به عنوان بازدید لاهور به نظارت بر اقدامات انجام شده توسط دولت پنجاب به عنوان تعدادی از coronavirus بیماران در بزرگترین استان کشور عبور 1,000.

خان بازدید 1000-تخت موقت بیمارستان راه اندازی شده توسط دولت استانی در کوتاه مدت متوجه به جای coronavirus بیماران.

دنبال آخرین به روز رسانی در coronavirus اینجا

“هیچ کس باید این تصور غلط است که آنها را امن خواهد بود از این (coronavirus)…نگاهی به نیویورک که در آن بسیاری از مردم ثروتمند زندگی می کنند,” او گفت:.

همانطور که از شنبه, پاکستان ثبت کرده است 2,818 موارد و 41 مرگ و میر.

خان در بلانت هشدار گفت که هیچ کس خود را شامل می داند که این بیماری همه گیر به پایان خواهد رسید و چه آسیب آن را انجام خواهد داد.

“آن (ویروس) می توانید remerge پس از حل و فصل کردن. بنابراین ما نمی دانیم که چه اتفاقی خواهد افتاد” او گفت:.

او گفت: دولت همه تلاش خود را برای نجات مردم به ویژه آسیب پذیر و کاهش ضرر و زیان ناشی از بیماری همه گیر.

“هنگامی که ما از ظهور این چالش ما خواهد بود کاملا متفاوت ملت…کسانی که چنین زمان به عنوان یک آزمون و آن سر در به عنوان یک چالش آمده قوی تر,” او گفت:.

پنجاب — کانون از عفونت ویروسی در پاکستان — گزارش در مجموع 1,131 موارد به دنبال سند در 839, خیبر پختونخوا, 383, بلوچستان 185 گلگت-بلتستان 193 اسلام آباد 75 و 12 نفر در پاکستان-کشمیر تحت اشغال (M). داده ها نشان داد که تعداد بیماران در پنجاب که حساب برای بیش از 50 درصد جمعیت پاکستان را عبور از 1000. خان پیش از آن در روز دوباره رد امکان از مجموع مستند.

همچنین به عنوان خوانده شده| ‘هیچ منبع مر’: هند در عمران خان نظرات به کشمیر اقامتگاه قانون

خان توییتی که دولت قفل شده است و موسسات آموزشی و مراکز ازدواج در سالن رستوران ها و دیگر مکان های که در آن مکان تجمع. “اما برای جلوگیری از ویرانی مستند ما نگه داشته اند ما در بخش کشاورزی باز و در حال حاضر ما در حال باز کردن تا ما در بخش ساخت و ساز.” “در شبه قاره با نرخ بالای فقر ما در مواجهه با استارک انتخاب نیاز به تعادل بین مستند های لازم برای کاهش/جلوگیری از گسترش Covid-19 و اطمینان مردم نیست از گرسنگی می میرند و اقتصاد ما نمی سقوط. بنابراین ما در حال راه رفتن tightrope,” او گفت: در یکی دیگر از صدای جیر جیر.

خان روز جمعه با اشاره به مشکلات مواجه توسط هند به دلیل آنچه که او به نام ناخواسته مستند.

“هند مواجه است عواقب وخیمی با توجه به برنامه ریزی نشده مستند. به عنوان یک استراتژی معقول است که مورد نیاز ما در حال نظارت بر وضعیت روزانه” خان گفت. دولت پنجاب اعلام کرد که بازگشایی بیشتر صنایع از جمله نساجی, ورزش, خوب, محصولات فولاد, قطعات خودرو, چرم و لباس چرم, گوشت و محصولات گوشت میوه و سبزیجات و مواد دارویی.

در همین حال دولت پاکستان در روز شنبه مطلع دیوان عالی کشور که تعدادی از coronavirus بیماران در کشور می تواند تا 50000 تا هفته آخر این ماه.

آن بود که در گزارش ارائه شده توسط دولت در آن طرح اقدام ملی برای مبارزه با کروناویروس بیماری همه گیر در کشور است.

ژئو نیوز گزارش داد که در آن گزارش دولت دقیق وضعیت در پی این بیماری همه گیر و شدت موارد مشکوک.

“توسط مارس 25 تعداد coronavirus موارد می ترسید برای رسیدن به 50,000” این گزارش اعلام کرد.

با توجه به تفکیک ارائه شده در این گزارش حدود 7000 مورد از این مجموع انتظار می رود به بحرانی در طبیعت در حالی که در حدود 2500 می تواند باعث نگرانی. دولت تخمین می زند که بیشتر 41,000 موارد می تواند از خفیف طبیعت است.

در این گزارش اشاره کرد که موارد تایید شده انتظار می رود به کمتر از کشورها در اروپا و مطمئن باشید که دولت در تلاش است برای به حداکثر رساندن آن تست ظرفیت.

دولت فدرال اعلام کرد که آن را در جای خود قرار داده طرح اضطراری به ارزش $366 میلیون و دستورالعمل تهيه شده در مشاوره از کارشناسان پزشکی.

اینجا کلیک کنید برای تکمیل پوشش coronavirus

“تمام فرودگاه های ویژه شمارنده برای نظارت بر coronavirus” در آن ذکر شده در این گزارش اضافه کرد که حدود 222 بيمار مشکوک اند ترسیم شده است با توجه به هفتم ورود و نقطه خروج چک کردن در فرودگاه.

مناطق مجاور به ایران و در امتداد مرز بلوچستان اعلام کرده اند اضطراری برای مقابله با دریافتی افراد آلوده به آن گفت.

“آماده سازی ساخته شده بودند به محل بیماران در 154 مناطق تحت قرنطینه” دولت اضافه شده در این گزارش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>