ارتش مرد, دکتر, در میان 21 موارد جدید در جامو و کشمیر

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Arun Sharma | جامو | منتشر شده در: آوریل 13, 2020 1:36:08 am

coronavirus, coronavirus lockdown, Army man tests positive in jammu and kashmir, coronavirus latest updates, covid-19, coronavirus news jammu and kashmir, indian express مستند در Bandipora در شمال کشمیر. (اکسپرس عکس توسط شعیب Masoodi)

یک ارتش و یک دکتر در میان 21 نفر که تست مثبت در جامو و کشمیر از شنبه شب پیشرو UT مقامات بهداشت به قرنطینه 75 نفر از اعضای پزشکی برادری از جمله دو ده پزشکان شاغل در دولت و بیمارستان های خصوصی در جامو و کتهوا مناطق.

UT دولت سخنگوی Rohit Kansal است که در اصل وزیر برنامه ریزی و توسعه و نظارت بر بخش توییتی “21 مورد جدید از Covid-19 گزارش J&K امروز 17 از کشمیر و چهار از جامو بدست آورد”. “تعداد موارد مثبت در حال حاضر 245,” او اضافه شده است.

منابع گفت که چهار که تست مثبت در جامو بخش شامل یک خدمت ارتش مردی که آمده بود خانه را ترک و در Samba منطقه در ماه گذشته. او در نوشته شده بود اوتار پرادش و تا به حال سابقه سفر با قطار از طریق دهلی نو است.

یک پزشک و یک دستیار دندانپزشکی که تست مثبت شد ارسال شده در مرکز بهداشتی اولیه در یودهمپور منطقه. سابق مورد ستایش قرار داد از جامو و دومی از تیکری, منابع, گفت:, و اضافه کرد که دستیار دندانپزشکی بود و بنا به گزارش ها در تماس با یک زن 61 ساله ای که به تازگی درگذشت coronavirus. دکتر, شوهر, که همچنین یک پزشک ارسال شده در کتهوا شده است تهدید و منابع گفت. او چهارم, دکتر, در, Jammu بخش به تست مثبت است.

چهارم کسی که آزمایش مثبت در جامو روز یکشنبه بود و شانس تشخیص به عنوان 46 ساله بود و در حال حاضر تحت درمان برای بیماری مزمن کبدی در یک بیمارستان خصوصی در Sidhra منطقه و تا به حال هیچ سفر تاریخ است. منابع گفت: اداره بیمارستان به نام به حال یک تیم از دانشگاه تهران وزارت بهداشت برای نمونه برداری از یک بیمار سرطانی. زمانی که به تیم آمد بیمارستان سرپرست درخواست آنها را برای نمونه برداری از یکی دیگر از بیمار که تحت درمان برای بیماری های کبدی. سابق در پاسخ, منابع, گفت:, و اضافه کرد که در حالی که بیمار سرطانی آزمایش منفی و درگذشت و بعد از آن دیگر معلوم می شود مثبت است.

احتمال تشخیص در حال حاضر بستری بیمار صدا زنگ زنگ در بیمارستان خصوصی که قرار 48 از کارکنان آن از جمله پزشکان و کارکنان پیراپزشکی در قرنطینه.

بیش از دو دوجین از اعضای پزشکی برادری از جمله 21 پزشکان در دولت-اجرای SMGS بیمارستان در جامو نیز قرنطینه پس از 28 سال از Akhnoor آزمایش مثبت پس از ارائه یک نوزاد منابع اضافه شده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>