پس از ماهاراشترا باعث می شود تا با پوشیدن ماسک اجباری برای بررسی coronavirus

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این اوتار پرادش دولت در روز چهارشنبه آن را اجباری برای مردم در دولت به پوشیدن ماسک برای بررسی گسترش coronavirus.

“پوشیدن ماسک ساخته شده اجباری در دولت است. وجود دارد می تواند اقدام قانونی برای پوشیدن ماسک” های اضافی دبیر کل (صفحه اصلی) Avnish Awasthi گفت: با توجه به آنی.

تعداد زیادی از مردم تست مثبت برای coronavirus در اوتار پرادش رز به 345 سراسر 37 از دولت 75 مناطق در روز چهارشنبه.

اوتار پرادش دوم شد دولت روز چهارشنبه به پوشیدن ماسک اجباری پس از ماهاراشترا که در آن تعدادی از عفونت های رفته گذشته 1000.

دنبال coronavirus آخرین به روز رسانی در اینجا.

این Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) در یک دایره citied مطالعات متعددی که پشتیبانی پوشیدن ماسک می تواند به کاهش گسترش coronavirus. دایره ای هشدار داد از دستگیری در بخش 188 از قانون مجازات اسلامی (IPC) برای شکست به پوشیدن ماسک در حالی که در حال حرکت در مکان های عمومی.

دایره ای مشخص شده است که مردم می پوشند باید 3 طبقه ماسک یا ماسک های پارچه ای.

ماه گذشته این مرکز اعلام ماسک و sanitisers به عنوان کالاهای اساسی تا پایان ماه ژوئن در تلاش های خود برای مبارزه با گسترش coronavirus و برای جلوگیری از احتکار و یا overpricing از این موارد

سازمان جهانی بهداشت (WHO) در یک مشورتی در ماه گذشته گفته بود یک فرد سالم نیاز به پوشیدن یک ماسک و تنها اگر او و یا او را به مراقبت از یک فرد مشکوک به آلوده توسط coronavirus. آن را نیز گفت که ماسک موثر هستند تنها زمانی که مورد استفاده در ترکیب با شستن مکرر دست ها و یا sanitising آنها را با الکل بر اساس sanitiser.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>