دسترسی به اینترنت در هند است که به سادگی غیر قابل مذاکره’: RS پراساد

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

حق دسترسی به اینترنت در زمینه بی طرفی خالص است غیر قابل مذاکره در هند و در جریان آن از راست به اطلاعات اتحادیه قانون وزیر راوی شانکار پراساد گفت: در روز دوشنبه.

پراساد صحبت شد در کتاب راه اندازی چهارمین نسخه از ‘تفسیر در قانون داوری’ نوشته شده توسط دیوان عالی کشور, قاضی, عدالت, صنعت Malhotra.

“در مسئله بی طرفی خالص به من گفت: مجلس است که من نمی خواهد به هر گونه بحث در همه. دسترسی به اینترنت در هند است که به سادگی غیر قابل مذاکره است. این جریان از حق ما را به اطلاعات” او گفت:.

پراساد همچنین گفت که دولت رویکرد می تواند اجازه می دهد تا خارجی داوران با اشاره خاص به دهلی نو مرکز داوری بین المللی تاسیس شد و با عبور از دهلی نو مرکز داوری بین المللی عمل در ماه جولای سال 2019.

“دهلی نو مرکز داوری خواهد شد به طور کامل مستقل است. خارجی داوران مجاز خواهد بود. این است که رویکرد ما,” او گفت:.

این مراسم نیز با حضور رئیس دادگستری هند, SA Bobde معاون رئيس جمهور از دادگاه داوری بین المللی سلیم Moollan و ارشد, مدافع, داریوش Khambata.

بحث در این رویداد محور در پیمان سرمایه گذاری دو طرفه داوری پراساد با اشاره به عناصر ذهنی خزنده به چنین داوری پس هیچ بزرگ اقتصاد مواجه است نامطلوب جایزه.

داوری پیمان سرمایه گذاری است داوری بر اساس یک پیمان سرمایه گذاری بین دو یا چند کشور ، در چنین داوری را داوری قضات کشور میزبان را نسبت به رفتار سرمایه گذار خارجی می دهد و یافته های آن در همان.

CJI Bobde گفت که داوری پیمان سرمایه گذاری است نامتقارن mechanisn به عنوان تنها یک حزب است که سرمایه گذار خارجی می تواند یک مدعی.

او با اشاره به این که اختلافات بسیاری در یک زمان مربوط به مورد انتظار قبل از داخلی و دادگاه نیز با اشاره به صنایع مورد سال 2011 است که در آن یک دادگاه داوری در بر داشت که هند در حال نقض هند-استرالیا پیمان سرمایه گذاری دو طرفه و در نتیجه اعطا AUD چهار میلیون به صنایع است.

“تصمیم جذب انتقادات زیادی در داخل و خارج از هند” گفت: CJI Bobde.

عدالت صنعت Malhotra گفت که وجود دارد بیش از 30 ادعا می کند در برابر هند در حال حاضر تحت داوری پیمان سرمایه گذاری دو جانبه با این ادعا مقدار در حال اجرا به بیش از 100 میلیارد دلار.

“است که یک موضوع جدی نگرانی ملی” گفت: عدالت Malhotra.

او گفت که دعاوی ناشی از قراردادهای تجاری بین المللی باید سریع ردیابی.

“در غیر این صورت علاقه در بخش جایزه را نگه می دارد تیک تاک روزمره و در نهایت تبدیل خواهد شد غیر قابل تحمل بار در یک اقتصاد رو به رشد” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>