60-سال-Uttarakhand, پیر زن اهدا زندگی پس انداز از 10 تومان لاخ به PM مراقبت صندوق…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

60 ساله بیوه از Uttarakhand را Chamoli منطقه در روز پنج شنبه اهدا زندگی خود را پس انداز از 10 تومان lakhs به PM مراقبت صندوق که قرار بود ماه گذشته برای مبارزه با مهار و تلاش های امدادی در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

Devaki Bhandari یکی از Gauchar در Chamoli که همچنین یک مددکار اجتماعی گفت: رسانه های محلی که او تصمیم به اهدای پول برای مبارزه با کروناویروس به عنوان او نمی باید کودکان و زندگی یک زندگی ساده.

“من تا به حال ذخیره کردن حدود 10 تومان lakhs به عنوان سپرده ثابت و حقوق بازنشستگی. من زندگی می کنند در یک آپارتمان اجاره ای و لازم نیست بسیاری از هزینه های. پول بهتر خواهد بود برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس” گفت: Bhandari.

دنبال coronavirus به روز رسانی های زنده در اینجا.

شوهرش که فوت حدود هشت سال پیش کارمند دولت بود.

وزیر Trivendra سینگ Rawat ستایش او را برای اهدا و آن را به نام “فارغ از خود گذشتگی”.

“در این سرزمین هند, ما تا به حال فقط به عنوان خوانده شده داستان از پادشاهان بزرگ و خیریه اما امروز ما شاهد آن در فرد است. با وجود تنها بودن خانم Bhandari است selflessly همه چیز را قربانی اهدای تمام پس انداز به هند که او در نظر گرفته به عنوان او در خانواده و ارائه یک مثال قبل از ما” گفت: Rawat.

Rawat بیشتر گفت که این زن بزرگ الهام بخش برای همه و هر گونه تلاش این کشور کمک خواهد کرد مبارزه با ویروس مرگبار است.

“این همکاری Devaki ji قطعا کار برای کشور ما و به ما کمک خواهد کرد از این دوره دشوار” رئیس وزیر گفت.

Uttarakhand تا کنون گزارش شده است 35 Covid-19 موارد با حداکثر موارد گزارش از دهرادون (18). پنج مرخص شده از بيمارستان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>