289 نفر در دبی-کوچی پرواز offloaded: پس از مسافری آزمون coronavirus پو…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

همه 289 نفر در هیئت مدیره دبی-محدود پرواز از کوچی خواسته شد به deplane درست قبل از بلند شدن پس از آن شناخته شده است که یک مسافر آزمایش مثبت بسیار مسری coronavirus گفت: خبرگزاری PTI به نقل از مقامات فرودگاه.

مسافری که انگلستان ملی متعلق به یک گروه از 19 تعطیلات در تپه شهر رفت و آمد مکرر از Munnar در کرالا و تحت نظارت یک فرودگاه بین المللی کوچین محدود سخنگوی گفت.

او پیوست این گروه برای رسیدن به کوچی فرودگاه بدون اطلاع مقامات در موننر گفت: سخنگوی.

 همچنین سازمان دیده بان | Coronavirus: تخلیه سرخپوستان از ایران رسیدن به Jaisalmer به قرنطینه شود

زمانی که نتیجه تست آمد مقامات آمد به می دانم که او در کوچی فرودگاه و سفر با امارات پرواز.

 

هر چند نرخ مرگ و میر بسیار پایین است در مورد کوروناویروس آن است که بسیار عفونی. این ویروس شروع می شود از قسمت فوقانی سیستم تنفسی و از پشت گلو حرکت به پایین تر سیستم تنفسی مانند ریه ها و در نهایت به خون. هنگامی که در داخل بدن این ویروس با استفاده از یک سنبله مانند پروتئین با اتصال به یک گیرنده به نام آنزیم تبدیل کننده آنژیوتانسین 2 (ACE-2) بر روی سلول های تنفسی, ورود به آن و تکرار برای گسترش عفونت در داخل است.

به عنوان ویروس نگه می دارد و افزایش آن باعث التهاب نایژه و ریه کیسه پر کردن آنها مایع و چرک باعث ذات الریه. التهاب ریه ها آن را دشوار برای فرد به نفس منجر به سندرم زجر تنفسی حاد بین روز و هشت روز 15 از شروع علائم.

از وارداتی موارد انتقال محلی کرالا فشرده دکمه اورژانس اعلام یک سری از اقدامات برای بررسی گسترش ویروس. دولت در بخش بهداشت و درمان است به نام برای جامعه سخت نظارت پوسته پوسته شدن از تماس با ردیابی و بهره برداری بدن محلی برای بررسی گسترش این بیماری کشنده است.

دو مهم زیارتگاه Guruvayoor و Sabarimala را کوچک خود را سخت کار کردن روزانه. این Nair خدمات جامعه نیز خواسته مردم به جست و خیز بزرگ کرده است. سینما سالن نیز اعلام کرد بسته شدن و فیلم واحد نیز به حالت تعلیق تیراندازی خود را. هتل ها و استراحتگاه خواسته شده است نه برای سرگرم کردن مهمانان خارجی تا اطلاع ثانوی.

دولت تا به حال گزارش داد هند برای اولین بار سه مورد از coronavirus در ماه ژانویه این سال است. آنها در حال حاضر بهبود به طور کامل.

Coronavirus شیوع این دولت مشغول به کار در یک جنگ-جای پا برای به حداقل رساندن گسترش این بیماری است.

اتحادیه وزیر از دولت برای سلامت Ashwini Choubey گفت که دولت صادر کرده است که درخواست مشاوره مدنی بیمارستان ها و دانشکده های پزشکی به راه اندازی جداسازی بخش.

“ما در حال تلاش ما بهترین های ما برای جلوگیری از شیوع کروناویروس که گسترش یافته و به 12 ایالت” گفت: وزیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>