20-hr سفر در 4 روز است: یک بیمار سرطانی را دشوار خانه سوار در میان مستند

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Sofi Ahsan | Chandigarh | به روز شده: مارس 5, 2020 7:43:25 am

coronavirus lockdown, coronavirus nationwide lockdown, coronavirus nation lockdown, nationwide lockdown coronavirus, India news, Indian Express Haleema خانواده اش برای ترک کتهوا از Ludhiana

زمانی که آنها رسیده دهلی نو-هاریانا مرز در مارس 1, پلیس که نشانه آنها را به توقف شد به اندازه کافی حساس به عذر خواهی پس از دیدن یک بیمار داخل آمبولانس. آن را به 64 ساله سرطان بیمار Haleema بگوم و پنج عضو خانواده امید که بقیه از سفر خود به Baramulla در کشمیر خواهد بود و صاف. اما چهار روز در خانواده است و در عین حال آن را به صفحه اصلی. معمولا طول می کشد حدود 20 دقیقه آن را از دهلی نو به Baramulla در جاده است.

صحبت کردن به هند اکسپرس در تماس تلفنی عصر روز شنبه محمد اکبر Haleema 70 ساله, شوهر گفت: “ما رسیده Ramban در جامو. جاده ها بد هستند. ما امیدواریم که برای رسیدن به خانه در پتن Baramulla توسط 2 بعد از ظهر روز یکشنبه (5 آوریل).” در این دوره از این چهار روز خانواده اقدام به ورود جامو برای اولین بار در مارس 2, سپس سعی بازگشت به دهلی در نهایت قبل از عبور از J&K مرزی جمعه.

Haleema بیگم بود که مبتلا به سرطان تخمدان در دهلی راجیو گاندی موسسه سرطان و مرکز تحقیقات و عمل بر در فوریه 26. خانواده او را آورده بود به سرمایه های ملی امید به عایق درمان او از هرگونه اختلال در دولت است. به عنوان او را از طریق رفت او اولین شیمی درمانی چرخه در دهلی نو در هفته گذشته از ماه مارس درون مرزهای دولتی شروع به کوبیدن بسته در سراسر کشور مستند. زمانی که او اشاره شد بازگشت به صفحه اصلی دولت برای درمان بیشتر در مارس 28, خانواده پیش بینی نیست که این امر می تواند مانند یک سواری پر از دست انداز بازگشت.

“این یک عمل جراحی گسترده اما او recuperating. او داده شد چرخه اول از شیمی درمانی در بین ماه های مارس 19-27. ما با اشاره به سرینگر در مارس 28 برای درمان بیشتر اما نمی توانست سفر با بیمار بلافاصله پس از عمل. ما در سمت چپ دهلی نو در مارس 1 حدود 8 ساعت. وجود دارد هیچ مشکلی در سفر از Delhi Haryana یا حتی پنجاب اما به عنوان به زودی به عنوان ما رسیده Lakhanpur (Punjab-Jammu) مرز در ساعت 4 صبح در مارس 2, ما اجازه ورود به کشور ما” گفت: زبیر احمد تنهاست (29), Haleema نوه بود که همراه با او. وی افزود: مقامات گفت که آنها اجازه می دهد تنها بیمار و یک اپراتور برای عبور از مرز.

جدا از نوه اش زبیر, Haleema همراه بود توسط شوهرش محمد اکبر, زن و شوهر پسر Hilal خود را 2 سال با پسر. در حالی که آنها تا به حال یک ارجاع نامه برای درمان در SKIMS در سرینگر آن را هنوز هم آسان نبود برای متقاعد کردن مقامات.

گیر در مرز برای ساعت های خانواده تصمیم به بازگشت به دهلی نو برای اطمینان از ادامه شیمی درمانی. در راه بازگشت Haleema شکایت از درد در Ludhiana. خارج Ludhiana را Fortis, بیمارستان, خانواده ملاقات محلی از کشمیر و پناه برای چند ساعت در محل اقامت خود را.

“آنها گرسنه بودند پس از مستمر سفر و بیمار دریافت کرده بود کمی استراحت. من آنها را در زمان به تخت من و او احساس بهتر” گفت: دکتر نصیر ul رشید یک دانشمند ارشد در CSIR-CMERI Ludhiana. نصیر تماس J&K دولت و سخنگوی ارشد IAS افسر Rohit Kansal که به کارگردانی او را به محلی خود را افسر در Chandigarh.

پس از صرف 28,000 تومان در آمبولانس سفر در حال حاضر خانواده مرتب مینی آمبولانس از Ludhiana به کتهوا اولین J&K منطقه پس از عبور از پاکستان پتهنکت. این یک متهم تومان 11,750. “ما آماده بودند به دنبال روش برای قرنطینه اما ما می خواستیم او را به خانه برسد. ما تصمیم پدر بزرگ من همراه با او به عنوان مسن هستند و آن را مخاطره آمیز برای حفظ دومی رشته میان شیوع کروناویروس. پس از ما وارد J&K در جمعه پدربزرگ و مادربزرگ من گرفته شد به یک بیمارستان در کتهوا و ما فرستاده شد در قرنطینه در خوابگاه گفت:” زبیر.

آن بعد از ظهر روز شنبه که Haleema و همسرش, اکبر مجاز بودند به ترک بیمارستان برای Baramulla در یک سوم آمبولانس استخدام با خانواده است.

اکبر گفت: هند اکسپرس در شنبه شب: “من خسته هستم من زانو درد و من می خواهم به خانه برسد. ما را انتخاب کرده بود دهلی نو به زندگی خود را نجات دهد اما ما شانس بد خودداری کرده است به اجازه رفتن و حتی در حال حاضر. ما صرف بیش از حدود 70,000 تومان برای حمل و نقل به تنهایی. مردم در پنجاب طرف به ما چای و نان دو بار. زمانی که ما وارد کتهوا وجود نداشت و مراقبت. خود ما مردم با ما برخورد بد,” او گفت:.

اما Haleema و خانواده او نه تنها مردم را از کشمیر که تا به حال یک رابطه جنسی خشن زمان ساخت آن را به عقب.

وجود دارد که 14 نفر از جمله 10 دانش آموزان متعلق به کشمیر که خود را به اتمام دوره قرنطینه در یک مرکز در امریتسار اما آنها نمی توانند ترک با وجود در دسترس بودن گواهی های پزشکی و حمل و نقل ارائه شده توسط امریتسار دولت.

“ما در حال تحصیل در موسسات مختلف در پاکستان و هند وارد شده بود در مارس 18. ما را به اتمام دوره قرنطینه شده اند و اعلام پزشکی مناسب توسط مقامات اما خود ما دولت را رها کرده است به ما. دولت محلی و توسعه یافته هر پشتیبانی می کند. این مسئله فشار در حال حاضر آنها می خواهند از این تسهیلات در موارد اضطراری و نمی تواند ما را نگه دارید برای همیشه لطفا برای. کسانی که نیاز به قرنطینه هستند که در اینجا آورده و ما در معرض خطر هستند” گفت: Baaziga (22) ،

امریتسار معاون کمیسر Shivdular سینگ Dhillon گفت: آنها باید یک اتوبوس را برای آنان آماده کرده اند اما به طور رسمی ابلاغ نشده برای ارسال آنها را به عنوان مرز بسته است.

“وجود دارد بیش از 1000 نفر گیر در Lakhanpur. آنها آماده پذیرش هر کسی. لحظه ای که ما دریافت ترخیص کالا از گمرک, ما آنها را ارسال کنید. آنها دختران جوان است. من نمی خواهم آنها را به رشته در کنار جاده” Dhillon اضافه شده است.

پرسید که آیا آنها مواجه اند مسائل مشابه در فرستادن افراد به کشورهای دیگر Dhillon گفت: “ما فرستاده اند برخی از مردم است. آنها رفته اند. هنگامی که مردم رفته اند از طریق اجباری قرنطینه روند و آنها را به یک گواهی ما مسائل را در ارسال آنها را. پس از دریافت دولت آماده است تا به قبول آنها ما را از ارسال آنها را.”

معاون کمیسر پاتانکوت Gurpreet سینگ Khaira گفت: وجود حدود 1200 ساکنان J&K گیر در مرز تقسیم جامو و پنجاب در Lakhanpur و آنها تعیین کرده اند تا نه تسکین اردوگاه برای آنها.

“مرز بسته است. آنها همه آمده از Delhi Haryana. آنها در واقع قرار است به باقی می ماند وجود دارد اما آنها در سفر و در حال حاضر آنها گیر وجود دارد به عنوان J&K مقامات اجازه خواهد داد که آنها را” Khaira اضافه کرد: تنها سه نفر در میان آنها مشکوک به COVID-19 بيمار اما نتایج منفی هستند.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>