17 شرکت خواست برای کمک به دیدار با 38mn واحد PPE کمبود

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

چگونه می توانم شما تولید میلیون ها نفر از بارانی یا روپوش (بخش مهمی از تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE) که کارکنان مراقبت های بهداشتی باید در هنگام برخورد با چیزی به عنوان عفونی به بیماری کروناویروس (Covid-19) که تا ماه گذشته, آنها اکثرا وارداتی ?

چگونه می توانم به شما انجام این کار و به سرعت زمانی که هیچ کس تا به حال مشخصات طراحی تا فوریه 27?

برای 17 شرکت شده اند که وظیفه ساخت coveralls — Hindustan Times صحبت کرد و به شش نفر از آنها را — آن است که یک مسابقه در برابر زمان است که شامل برخورد با مواد اولیه کمبود کارگران نگران ایمنی خود و یادگیری به سرعت تولید تحت مراقبت و مواظبت و مضطرب چشم دولت است.

و برای تنها آزمایشگاهی که آزمایش آنها را به سادگی به معنی کار در سراسر ساعت.

این یک تجربه است که Haley Singhal های اخیر فارغ التحصیل از OP لیورپول مدرسه پیش بینی نیست در سال اول از پیوستن به پدرش کسب و کار. خود را هاریانا-بر اساس شرکت سای همکاری یک تامین کننده از آتش دنده محافظ که توسط دکل نفت کارگران در غرب آسیا تا فوریه. که زمانی که آن را دریافت SOS از نساجی و سلامت وزارتخانه از دولت هند است. مدیر تحقیق و توسعه در منسوجات وزارت Balram کومار رسیده به این شرکت برای حضور در یک جلسه.

اینجا را کلیک کنید برای پوشش کامل از Covid-19 همه گیر

در این نشست وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از شرکت های دیگر همه در یک چیز مشترک بودند: آنها با کار و یا ساخته شده unwoven پارچه (مورد استفاده برای لباس های محافظ).

دستور جلسه ساده بود: می تواند این شرکت ها را PPEs?

“ما آماده بودند اما در آن زمان برخی از زمان و مدارک برای ساخت و تولید برای شروع” گفت: Singhal. این کار آغاز شده و دو هفته پیش و در یک روز خوب, زمانی که کامیون گیر نیست در بزرگراه به دلیل مستند واحد تولید 12000 15000 نفر از این لباس.

“مواد اولیه است که از بنگلور برای ما و در بسیاری از مواقع آنها به رشته دیگری که ما نمی هر گونه مشکلات و ارائه سفارش ما” گفت: Singhal. نه Singhal و نه دیگر شرکت های حاضر بودند برای مشخص کردن دقیق سفارشات که دولت قرار داده بود با آنها. اما تامین مواد اولیه است که یک چالش مشترک برای همه آنها.

Nisheeth Dand از وادودارا بر اساس شرکت مطمئن و ایمنی است که همچنین درگیر در تولید این coveralls گفت که این شرکت به آرامی در تلاش برای افزایش سرعت تولید اما مستند نیست کمک می کند. مواد اولیه خود را نیز از نقاط مختلف کشور و جریان آنها است اثبات می شود یک تنگنا. راهنما وجود دارد هر چند — در شکل گره و افسران میدان که دولت اختصاص داده شده به هر یک از این شرکت ها به طوری که آنها می تواند رفع, تماس با دولت های محلی در منطقه که یک کامیون خاص گیر کرده است اما تاخیر اجتناب ناپذیر است.

پس از آن وجود دارد موانع دیگر.

“من 180 کارگران در واحد اما در حال حاضر تنها 44 درصد در حال آمدن به محل کار” گفت: Dand. “خانواده خود را نمی خواهد اجازه می دهد آنها می ترسند بنابراین تنها چیزی که من می توانید آنها را بالاتر پرداخت.”

بنابراین برای آمدن به کارخانه در زمان مستند Dand می گوید: او می پردازد یک کارگر که معمولا 15,000 تومان , تومان 25,000. “این فقط کار حتی مواد اولیه را تبدیل به گران است. من می دانم که بانک ها گفته شده است به ما کمک کند اما آنها کاملا بی توجه. آنها باید به ما بهره اعتبار است.”

Hindustantimes

با وجود این موانع مطمئن ایمنی تولید بیشتر و بیشتر کیت های هر روز. اگر آن را به 500 قبل از آن در حال حاضر 700 و این شرکت امیدوار است که قادر به افزایش آن به 1500 به زودی.

اگر آن را یک منبع مشکل, این مشکل یادگیری برای اجرای یک کارخانه با اجتماعی فاصله به مراقبت از کارگران نیازها و نگرانی. در بمبئی مبتنی بر زهره ایمنی و بهداشت خصوصی کارخانه محدود است که تنها یکی از دو تولید کننده N 95 ماسک در کشور این شامل مواد غذایی رایگان, کمپ پزشکی رایگان و بالا بردن بهداشت شرایط برای 700-800 کارگران که کار وجود دارد.

شرکت افسر ارشد بازاریابی راوی Shinde گفت: “ما افزایش فضایی که اشغال شده توسط فردی کارگران و حتی اگر من مطمئن هستم که آنها نگرانی های آنها می دانم که این برای کشور و پس واقعا اعتراض به کار می کند.” پیش از این شرکت تولید شد 2.5 لاخ ماسک روزانه و در حال حاضر آن است که امید به آمپر تا تولید خود را به 3.5 – 4 لاخ در هر روز.

در هر مرحله از راه های نساجی وزارت مقامات در حال نگه داشتن چشم. Vijay شانکار از Shree بهداشت و درمان هاری در چنای گفت که چند مقامات وزارت وارد واحد خود را در 20 مارس روز تولید آغاز شده است. “ما به طور معمول نمی خواهد کار با دولت بود اما فوری لحظه ای و ما احساس ما تا به حال به زمین گفت:” شانکار. او خوش شانس بوده و با مواد اولیه خود را برای coveralls, با پیشنهاد وزارت منابع جایگزین زمانی که خود را در گیر شد. اما چالش شده است به مراقبت از خود نیروی کار اکثریت آن زنان هستند.

“ما در حال کار در یک تب سرعت اما ما نمی تواند انجام این کار در هزینه های سلامت خود را,” او گفت:. این شرکت اجباری دست شستن بهداشت می شکند هر ساعت و اجباری یکشنبه کردن اما سرعت تولید “رضایت”.

کلکته-بر اساس Frontier پوشیدن محافظ به تازگی آغاز شده و تولید آن بارانی یا روپوش در آن Gurugram واحد و شروع خواهد شد در کلکته واحد در روز دوشنبه. “وزارت به ما مطمئن است که ما ادامه خواهد داد برای به دست آوردن تمام منابع است که ما نیاز, بنابراین من مطمئن هستم که ما می توانیم در زمان تحویل” گفت: Sweta چودری سینگ یکی از مروج.

این یک محل است که کشیده است Sitra دولت در آزمایشگاه تست در Coimbatore است که دریافت هر یک از نمونه ها از تولید کنندگان. “قبل از ما می توانید یک نمونه از یک هفته” گفت: Prakash Vasudevan از Sitra. “در حال حاضر ما در حال گرفتن 15-20 نمونه در روز است.” با توجه به اینکه این آزمایشگاه تنها چهار یا پنج نفر مشغول به کار در این مستند به این معنی است که کاری بروید تا 2 یا 3. “ما نیاز به پاک کردن هر نمونه که در روزانه می آید و بنابراین ما واقعا کشیده.”

تا زمانی که تمام 17 از این شرکت را انجام سفارشات خود را و آنها تست شده و آماده برای رفتن خواهد شد و این تحقق هند دنده محافظ کسری ؟ هفته گذشته رویترز گزارش داده است که هند مورد نیاز در حدود 38 میلیون ماسک و 6.2 میلیون قطعه از PPE به مراقبت از Covid-19 بيمار به نقل از یک گزارش داخلی از سرمایه گذاری هند است. سرمایه گذاری هند در گفت و گو با تماس 730 شرکت برای ونتیلاتورهای ICU و مانیتور تجهیزات حفاظتی و ماسک و تست کیت که از 319 شرکت کرده بود پاسخ داد.

یک مقام رسمی از نساجی وزارت است که وظیفه همه مهم بارانی یا روپوش و ماسک گفت که آنها امیدوار هستند از ضربه اوج تولید وسط ماه است.

هفته گذشته دولت با صدور بیانیه ای جزئیات برنامه های خود را برای تهیه 6.2 میلیون PPEs به شدت مورد نیاز در سراسر کشور است. سه هفته مستند در هند تا مارس 14, خواهد, اگر, موفق, صاف منحنی از این بیماری را گسترش — به دولت زمان کافی برای ذخیره به اندازه کافی تجهیزات پزشکی از جمله ماسک. افرادی مانند Singhal در خط مقدم این تلاش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>