118 رزرو برای گسترش شایعات 60 دستگیر: Jharkhand پلیس بالا

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Abhishek Angad | رانچی | منتشر شده در تاریخ: مارس 15 سال 2020 6:10:59 am

COVID-19-rumours on WhatsApp این موارد عبارتند از کسانی که تسلیم در برابر مردم گسترش اطلاعات غلط و جمعی از پست ها در مورد مارس جماعت Tablighi Jamat در دهلی نو Nizamuddin. (بازنمودی)

این Jharkhand پلیس رزرو 118 نفر به اتهام پخش شایعات و نفرت در رسانه های اجتماعی در میان مداوم در سراسر کشور مستند یک افسر ارشد توییتی در روز سه شنبه. 118, 60 مردم فرستاده شده اند به زندان, افسر اضافه شده است.

این موارد عبارتند از کسانی که تسلیم در برابر مردم گسترش اطلاعات غلط و جمعی از پست ها در مورد مارس جماعت Tablighi Jamat در دهلی نو Nizamuddin.

Jharkhand DGP MV رائو توییتی روز سه شنبه: “تمام کسانی که از گسترش شایعات و نفرت در رسانه های اجتماعی هشدار داده که Jharkhand پلیس این است که نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک در شما. تا کنون 78 نفر بودند در برابر 118 متهم و 60 بودند به زندان فرستاده می شود. هیچ یک از آنها قادر خواهد بود به استخدام در هر نقطه که ما شواهد کافی برای امن خود را محترم بشمارند. ما در مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس ما شده اند به طور سیستماتیک از بین بردن این نفرت ویروس در رسانه های اجتماعی. نمی توان یک بعدی برای رفتن به زندان است. ما خواهد بود بسیار دشوار و مهم نیست که جامعه شما را به تعلق دارند. بهتر رفتار می کنند و لذت بردن از آزادی خود را.”

بخوانید| COVID-19 شایعات مربوط به حملات 3 در دهلی نو گورگان

پلیس گفت که 118 نفر رزرو شده اند تحت فن آوری اطلاعات عمل می کنند و 2000 و تحت IPC sections188, 295(A)(اعمال در نظر گرفته شده به خشم احساسات مذهبی), 120B (جنایی توطئه), در میان دیگران.

منطقه عاقلانه حداکثر تعداد موارد ثبت شده در Garhwa منطقه که در آن 19 نفر دستگیر شدند برای گسترش شایعات بیش از رسانه های اجتماعی. در مجموع 11 نفر دستگیر شدند در Palamu و نه مردم هر دستگیر شده بودند در رانچی و Deoghar.

علاوه بر این پلیس نیز ثبت نام 665 موارد در برابر 3,049 مردم و بازداشت 1,242 نفر به اتهام مستند نقض. بیشترین تعداد تخلفات گزارش شده از جمشدپور. در مجموع 687 نفر رزرو شده اند از آنها 579 دستگیر شده اند.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>