بررسی آیفون X: با آینده روبرو شوید

Category: دسته‌بندی نشده | No comments

FTER پس ازماه از اعتیاد به مواد مخدره، گمانه زنی های بی پایان، و موجی از شایعات در آخرین لحظات در مورد تاخیر در تولید، آی فون X در نهایت اینجا. اپل می گوید که 10 سال بعد از انقلاب اصلی جهان ، این یک تصویرسازی مجدد از آنچه که آیفون باید باشد باشد. این بدان معناست که برخی از جنبه های اساسی آیفون در اینجا کاملاً متفاوت است – مهمترین آنها دکمه هوم و سنسور اثر انگشت از بین رفته اند و جایگزین سیستم جدید حرکات ناوبری و سیستم جدید باز کردن Face ID اپل می شوند. اینها تغییرات اساسی است.

آیفون های جدید و تغییرات عمده معمولاً به یک میزان اعتیاد به مواد اعتیاد به مواد مخدره اعتیاد می کنند ، و اپل فشار بیش از حد را در مورد آیفون X حتی بالاتر از حد معمول ، به ویژه با توجه به قیمت شروع هزار دلاری جدید. برای چند سال گذشته ، وقتی این دستگاهها را مرور کردیم ، تغییراتی در مورد “این یک آیفون جدید” است. اما اپل می خواهد این آغاز 10 سال آینده باشد. می خواهد آیفون X بیش از آیفون جدید باشد. می خواهد آن را آغاز نسل جدیدی از آیفون ها قرار دهد. برای زندگی بسیار زیاد است.

من در هنگام نوشتن این بررسی سوالات زیادی در مورد آیفون X کردم و من تمام تلاش خود را کردم تا بتوانم به بسیاری از آنها پاسخ دهم. اپل از کاربران خواسته است عادتهای ارزش یک دهه را تغییر دهند ، که این یک تغییر بزرگ است. و با تغییرات بزرگ خطرات بزرگی به وجود می آید.

طرح
تی دریک نگاه، آیفون X نظر می رسد تا یکی خوب از ویراستاران ویدئو ما نگه داشته و گفت آن نگاه جعلی. این جلا و محکم و تمیز است – نکته جدید مورد علاقه من اپل این است که این شرکت موفق شد تمام متن تنظیم کننده را به نرم افزار منتقل کند و فقط کلمه “آیفون” را روی پشت خود بگذارد. صفحه نمایش روشن و رنگارنگ است و به نظر می رسد محکم تر از آیفون های قبلی لمینت شده است ، بنابراین به نظر می رسد که پیکسل ها در بالای صفحه هستند. راستش ، به نظر می رسد به جای تلفن واقعی کار ، مانند یک مدل سه بعدی به نظر می رسد.

آیفون X اساساً مانند یک رندر سه بعدی زنده است
اما این یک تلفن واقعی است ، و مشخص است که ساختن همان اندازه شایعات مطرح شده ساختن همان چالش برانگیز است. زرق و برق دار است ، اما بی عیب و نقص نیست. بین پشت شیشه و قاب کروم یک رج تیز و تیز وجود دارد که هر وقت تلفن را می گیرم احساس می کنم. به نظر می رسد این قاب کرومی برای خراشیدن و شستشو قرار دارد ، همانطور که هر محصول اپل کرومی تمایل به انجام دارد. ضربات دوربین در پشت بسیار زیاد است. یک خانه بزرگتر از آیفون 8 پلاس که بر روی بدنه ای بسیار کوچکتر ساخته شده است و به منظور جلب توجه به خود ، به خصوص در بخش نقره ای من طراحی شده است. قطعاً افرادی خواهند بود که فکر می کنند زشت است. اما روی من در حال رشد است.

چگونه این بررسی انجام شد
قبل از اینکه به ما اجازه صحبت در مورد آن را بدهیم ، اپل به بیشتر مرورگرها کمتر از 24 ساعت با آیفون X داد. نسخه اول این بررسی مبتنی بر یک روز طولانی و شدید تست تلفن بود و ما آن را چند روز بعد از آزمایش و عملکرد و عمر باتری آن را به روز کردیم ، یک مقایسه دوربین انجام دادیم و عموماً با آیفون X در یک زندگی می کردیم روش واقع بینانه تر ما همچنین سوالات خواننده را گرفتیم و سعی کردیم تا حد ممکن به آنها پاسخ دهیم.

هیچ جک هدفونی وجود ندارد که همچنان در هر تلفن که از آن استفاده می کند ، مکنده باشد ، اما این قیمت شما برای صفحه نمایش کمتر با صفحه نمایش با شکاف در بالای صفحه است. در اطراف طرفین ، دکمه های صدا ، سوئیچ بی صدا و دکمه خواب / بیدار را پیدا خواهید کرد. حذف دکمه خانه به معنای چند ترکیب دکمه جدید است که باید به خاطر بسپارید: با فشار دادن دکمه حجم بالا و دکمه خواب / بیدار با هم یک تصویر صفحه می گیرد. نگه داشتن دکمه خواب سیری را باز می کند. و تلفن را با نگه داشتن هر یک از دکمه های صدا و دکمه خواب برای چند ثانیه خاموش می کنید.

اپل مدل سفید و نقره ای را برای بررسی به ما داد ، و اگرچه اپل می گوید این باند در خارج از فولاد ضد زنگ جراحی بهتر است ، اما معدن من در حال حاضر دارای خراش و گنگ است. بنابراین من انتظار ندارم که اگر پرونده ای نداشته باشید بی عیب و نقص بماند.

و البته ، شکاف در صفحه نمایش وجود دارد – آنچه اپل آن را “محفظه حسگر” می نامد. زشت است ، اما تمایل دارد که بعد از مدتی در حالت پرتره محو شود. این قطعاً در چشم انداز مزاحم است – این باعث می شود منظره به طور کلی بسیار کثیف باشد. حاشیه های اطراف و پایین صفحه ، که در واقع بسیار بزرگ هستند ، کمتر قابل چشم پوشی هستند. بسیاری از افراد تلفن را به آنها نشان دادم که از آنها متنفر باشند ، اما فکر می کنم آنها رنگ های روشن صفحه نمایش را پاپ می کنند. این یک تصمیم طراحی بسیار متفاوت از خمیدن صفحه نمایش برای از بین بردن صفحه به طور کامل ، مانند سامسونگ است. در عوض ، اپل برجسته آنچه را که حاشیه کوچک باقی مانده است را برجسته می کند. این مقدار تا یک صفحه سیاه ضخیم در تمام طول صفحه ، با آن شکاف در بالای صفحه قرار دارد.

من شخصاً فکر می کنم آیفون ایکس زیباترین گوشی در همه زمان ها است و می گویم آیفون X پس از آن تلفن و مدل اصلی در رتبه سوم آیفون قرار دارد. این قدم بزرگی نسبت به طراحی اسفنج که ما از زمان آیفون 6 با آن زندگی می کردیم ، اما قطعاً فاقد شخصیت بهترین کار اپل است. و … آن سطح را دارد.

نمایش دادن
Tاو آیفون X اولین گوشی اپل است به استفاده از یک صفحه نمایش OLED، پس از سال ها اپل LCD ها تعیین استاندارد برای صنعت. نمایشگرهای OLED امکان استفاده از تلفن های باریک تر را فراهم می کند ، اما دقیق تر شدن آنها یک چالش است: تلفن های سامسونگ تمایل به اشباع شدن بیش از حد از نئون دارند ، پیکسل XL 2 گوگل دارای مشکلات زیادی در زمینه مشاهده زاویه ها و رنگ های خاموش است و V30 جدید ال جی دارد. مشکلات مربوط به نور پس زمینه ناهموار.

اپل از صفحه نمایش OLED 5.8 اینچی سامسونگ استفاده می کند ، که گفته می شود برای آیفون X طراحی شده است. این تعداد بزرگتر از صفحه نمایش 5.5 اینچی آیفون 8 پلاس است ، اما نسبت ابعاد بلندتر و باریک تری دارد ، بنابراین در واقع نه به اندازه بزرگ به طور کلی ، آیفون X قطعاً از آیفون 8 کمی بزرگتر از 8 پلاس کوچکتر است و این همان چیزی است که در دست شما احساس می کند. مثل زمانی که اپل از آیفون 4 به 5 منتقل شد – صفحه نمایش کمی بلندتر شد. در واقع ، هنگامی که برنامه هایی را اجرا می کنید که برای X بهینه نشده اند ، آنها با نرم افزارهای عظیمی اجرا می شوند و کلی چیز دقیقاً شبیه آیفون 8 است.

این فقط یک صفحه نمایش فوق العاده است
این نمایشگر از یک طرح پیکسل الماس PenTile استفاده می کند ، به این معنی که هر پیکسل روی صفحه نمایش زیر پیکسل های قرمز ، سبز و آبی را با پیکسل های اطراف خود به اشتراک می گذارد – برخلاف صفحه های LCD قبلی iPhone که دارای زیرنویس های RGB در یک نوار برای هر پیکسل روی صفحه هستند. بسیاری از افراد صفحه های PenTile را دوست ندارند و من در گذشته آنها را دوست نداشتم ، اما شما واقعاً نمی توانید بگویید که iPhone X PenTile با چشم غیر مسلح است. اپل می گوید برای انجام این نمایش بهتر از سایر محصولات PenTile OLED سامسونگ ، دسته ای از ردیاب ضد عفونی کننده و subpixel را انجام می دهد و فکر می کنم تلاش نشان می دهد.

مننفر درهر صورت، صفحه نمایش بسیار عالی است. آیفون X OLED روشن ، تیز ، پر جنب و جوش است و هیچ تقلیدی به تقلید ندارد ، و به طور کلی لذت بردن مداوم از آن است. در کنار آیفون 8 ، X به طرز قابل توجهی خنک تر و کمی نرم تر است – که فکر می کنم نگاه کردن به مدت طولانی آن را کمی آسان تر می کند. آیفون X از سیستم True Tone اپل برای تنظیم خودکار دمای رنگ با نور محیط استفاده می کند ، اما به طرز عجیبی X بسیار متفاوت از آیفون 8 با True Tone در روشنایی بود. من از اپل در این باره سؤال کردم ، و آنها پیشنهاد کردند که سنسور نوری 10 کانال آیفون X دقیقاً از محیط 4 کاناله در 8. می خواند که چراغ محیط را می خواند.

اپل بسیار افتخار می کند که صفحه نمایش آیفون X از Dolby Vision HDR پشتیبانی می کند ، بنابراین فیلم های iTunes مستر HDR با روشنایی بالاتر و دامنه دینامیکی بازی می کنند ، اما صادقانه بگویم ، وقتی تماشای Wonder Woman را از iTunes و به طور مرتب مشاهده کردم ، بسیار دشوار است. فیلم ها در مورد خدمات دیگر. این یک خط خاص است ، اما فکر نمی کنم روز به روز متوجه آن شوید.

تبلیغات

هرچند صفحه نمایش عالی نیست: هر صفحه OLED رنگها را به صورت محور تغییر می دهد و آیفون X نیز از این قاعده مستثنا نیست. مطمئناً اگر تلفن را به عقب و جلو در امتداد هر محور شیب دهید ، بلاتر می شود اما مثلاً پیکسل 2 XL که به رنگ آبی روشن می شود اگر فقط تلفن را در دست خود تغییر دهید ، آبی رنگ نیست. این یکی از مواردی است که به شما جهش نمی کند ، اما اگر به دنبال آن می گردید ، متوجه آن می شوید.

بسیاری از شما در مورد سوختن از ما سؤال کرده اید ، و من هنوز چیزی ندیده ام. اما زود است ، بنابراین من از اپل در مورد آن سؤال کردم ، و آنها به من گفتند که آنها نیز یک تن کار با صفحه نمایش و در سیستم عامل انجام داده اند تا میزان سوزش را محدود کنند. هر صفحه OLED سرانجام دچار سوختگی می شود ، بنابراین فقط باید صبر کنیم و ببینیم آیا آیفون X واقعاً بهتر از رقابت است.

متأسفانه ، قسمت بالای نمایشگر از آن شکاف جدا شده است و تا زمانی که بسیاری از توسعه دهندگان کارهای زیادی را برای طراحی اطراف آن انجام دهند ، به دست آوردن بیشترین استفاده از این صفحه نمایش سخت خواهد بود. منظورم این است که به معنای واقعی کلمه است: بسیاری از برنامه ها اکنون از اکثر صفحه نمایش استفاده نمی کنند.

PPS نرم افزارکه برای آی فون X در آنچه که شما ممکن “نرم افزار قاب” حالت پاسخ اجرا به روز نشد: مرزهای بزرگ سیاه و سفید در بالا و پایین که نگاه تلفن درست مثل آی فون 8. و بسیاری از برنامه های نمیکنید هنوز به روزرسانی نشده اید: Google Maps and Calendar ، HBO Go ، برنامه Delta ، Spotify و موارد دیگر با صفحات نرم افزاری اجرا می شوند. بازی هایی مانند CSR Racing و Sonic The Hedgehog بسیار احمقانه به نظر می رسید. خوب است ، اما زشت است ، به خصوص که نوار خانگی در پایین صفحه در این حالت به رنگ سفید درخشان است.

بعضی از برنامه ها تقریباً مناسب به نظر می رسند ، اما بعد می فهمید که آنها واقعاً خراب هستند
برنامه هایی که به طور خاص برای آیفون X به روز نشده اند اما از سیستم autolayout iOS اپل استفاده می کنند ، صفحه را پر می کنند ، اما اتفاقاتی رخ می دهد: Dark Sky نیمی از نوار وضعیت را با نوار مشکی کدگذاری شده به خودی خود بلوکه می کند ، Uber نماد حساب شما را قرار می دهد. بیش از نشانگر باتری ، و نوار حجم اینستاگرام کاملاً در پشت شکاف از بین می رود. تقریباً درست به نظر می رسد ، اما بعد می فهمید که واقعاً شکسته است.

برنامه های که دارند برای آیفون X تمام به روز شده است شیوه های متفاوتی برای برخورد با شکاف که گاهی اوقات منجر به نتایج عجیب و غریب، به خصوص در برنامه های که بازی های ویدئویی. YouTube فقط دارای دو گزینه بزرگنمایی تمام صفحه است ، بنابراین بازی پیش پرده Last Jedi منجر به ایجاد یک پنجره کوچک ویدیویی شده که با حروف بوسیلی و ستون بوکس احاطه شده است یا یک نمای تمام صفحه با شکاف در سمت چپ ویدیو. Netflix کمی بهتر است زیرا بیشتر فیلم های 16: 9 را پخش می کند ، اما شما هنوز هم در انتخاب مرزهای غول پیکر سیاه و سفید در اطراف فیلم یا شکاف خود گیر کرده اید.

حالت افقی در آیفون X کاملاً کثیف است: شکاف از یک عنصر تا حدودی فراموش نشدنی در نوار وضعیت بالا به یک وقفه غول پیکر در کنار صفحه نمایش می رود ، و من هنوز ندیده ام که هیچ برنامه ای واقعاً حل کند. و نوار خانگی در پایین صفحه اغلب در بالای محتوا قرار می گیرد ، برای همیشه به شما یادآوری می کند که می توانید برای رفتن به خانه و برای همیشه از هرج و مرج حالت افقی بکشید.

من مطمئن هستم که همه اینها به مرور زمان حل می شوند ، اما تاریخ اخیر نشان می دهد که ممکن است مدت زمان بیشتری از اپل یا هر کسی بخواهد طول بکشد. من هنوز با برنامه هایی روبرو می شوم که برای اندازه های بزرگتر صفحه نمایش آیفون 6 به روز نشده اند. 3D Touch سالهاست که وجود دارد ، اما من نمی توانم به هیچ برنامه ای فکر کنم که از آن استفاده خوبی کند. اپل به من گفت که این کارگاه های آموزشی را برای توسعه دهندگان برگزار می کند و ابزار طرح بندی خودکار در iOS باید کارها را خیلی سریعتر از انتقال به اندازه آیفون 6 انجام دهد ، اما ما فقط باید ببینیم که چگونه می گذرد.

دوربین
NOW حالاکه ما یک آیفون X و گوگل پیکسل 2، ما در حال رفتن به یک مقایسه دوربین فوق العاده در عمق، اما در اینجا چیزی است که من می تواند به شما در حال حاضر بگویید: آیفون X اساسا دوربین های مشابه به عنوان آی فون 8 ، و عکسها تقریباً دقیقاً یکسان هستند. و در پایان روز ، من تمایل دارم که عکس ها را از پیکسل 2 XL ترجیح دهم.

قسمت پشتی آیفون X دارای دو دوربین 12 مگاپیکسلی با قابلیت تثبیت نوری است ، یکی با لنزهای زاویه دید af / 1.8 و دیگری با تله f / 2.4. این یک نسخه ارتقاء یافته از 8 پلاس است که دارای لنزهای تله فوتو بدون ثبات f / 2.8 است. که لنزهای تله تثبیت شده عالی هستند. اینها احتمالاً بهترین عکسهای بزرگنمایی هستند که من تا به حال بر روی یک تلفن گرفته ام ، و جالب است که فیلمبرداری بزرگنمایی 6 برابر در 4K را ضبط کنید و آن را تیز و قابل استفاده کنید. ما در مورد فلش همگام آهسته سؤالی داشتیم ، و اینجاست ، اما فکر نمی کنم خیلی خوب عمل کند. اگر می توانید به آن کمک کنید ، از عکس های فلش نکشید.

بهترین عکسهای بزرگنمایی که تا به حال از طریق تلفن گرفته ام
این دو دوربین عقب امکان حالت پرتره را فراهم می کند که به خوبی کار می کند و همچنین حالت پرتره در 8 پلاس وجود دارد و همچنین از نور لامپ پشتیبانی می کند. در تفاوت دیگری که نسبت به 8 پلاس وجود دارد ، دوربین جلو نیز از حالت پرتره و نور پرتره پشتیبانی می کند.

حالت عمودی: iPhone X (سمت چپ) / پیکسل 2 XL (راست)
عکس های معمولی از آیفون X خوب است – برخی از آنها حتی عالی هستند. اما فکر می کنم Pixel 2 XL عکس های تحریک آمیز تری می گیرد ، با کنتراست بیشتر و HDR بهتر. دوربین های عقب دوگانه آیفون قطعاً عکس های بهتری را نسبت به Pixel ایجاد می کنند و پیکسل قطعاً عکس های پرتره بهتری از دوربین جلو تولید می کند. و فکر نمی کنم که Samsung Galaxy Note 8 یک شمع یا آیفون X یا Pixel 2 داشته باشد: صاف کردن تهاجمی سامسونگ باعث می شود عکس های کم نور در ابتدا بهتر ظاهر شوند ، اما آیفون جزئیات بیشتری را حفظ می کند.

عکسبرداری در نور کم: آیفون X (سمت چپ) / Galaxy Note 8 (سمت راست)
دوربین سلفی حالت جلوی دوربین جلو: iPhone X (سمت چپ) / پیکسل 2XL (راست)
در کل ، این دو دوربین عالی هستند ، و واقعاً به ترجیح شخصی کم می شود و چقدر برای آن لنز زوم ارزش قائل هستید. فکر می کنم دوربین های پیکسل 2 را ترجیح می دهم ، که به نظر می رسد بیشتر اوقات برندگان مطلق را تولید می کنند. اما همانطور که گفتم ، به زودی با این دوربین ها یک فیلم شیرجه عمیق انجام خواهیم داد.

مدیر ویرایشگر Verge Nilay Patel درگیر پروسه خلاقانه animoji شد
OF ازالبته، اصلی ترین چیزی که جلوی دوربین می توانید انجام دهید را Animoji، که شخصیت از Emoji متحرک اپل می باشد. در اصل این ماشین ساخته شده است و احتمالاً بهترین ویژگی آیفون X. مهمتر از همه ، اینها فقط کار می کنند و فوق العاده خوب کار می کنند ، چشم ها و عبارات شما را ردیابی می کنند و صدای شما را در همگام سازی کامل با انیمیشن ضبط می کنند. Animoji با روشن کردن دوربین TrueDepth IR و پروژکتور نقطه کار می کند ، اما تقریباً به اندازه Face ID سخت نیست. هیچ نقشه عمق یا موارد امنیتی وجود ندارد. این فقط ردیابی حرکت عضلات بر روی هر چهره ای است که می بیند. تنها باری که خوب کار نکند ، تلاش برای چشمک زدن است. اپل به من گفت که آنها از این موضوع اطلاع دارند و پیشنهاد کردند که ممکن است با گذشت زمان بهتر شود.

اپل تعداد زیادی از موارد عجیب و غریب در iMessage را در طی این سال ها به ارمغان آورد ، اما Animoji از ارسال یک یادداشت با لیزر یا اضافه کردن برچسب یا هر چیز دیگری که روی آن لایه برداری شده است ، احساس چسبندگی بیشتری دارد. و در حالی که iMessage یک نمونه اصلی از قفل شدن سیستم عامل است ، Animoji بطور ویژه متقابل است: آنها در iMessage کار می کنند ، به عنوان ویدیو از طریق MMS ارسال می کنند ، و می توانند به عنوان پرونده های MOV صادر شوند. خوب. من آنها را دوست دارم

عکس توسط Phil Esposito / The Verge
FACE ID: بیشتر کار می کند
Tاو مهم ترین تغییر در ویژگی بر روی آی فون X صورت ID، سیستم که آنلاک گوشی با تشخیص چهره شما است. حتی این یک عدم تفاهم است: کل طراحی و تجربه کاربری آیفون X در اطراف Face ID ساخته شده است. Face ID همان چیزی است که به Apple اجازه می دهد دکمه هوم و سنسور اثر انگشت Touch ID را خند کند. سیستم سنسور Face ID در سطح داخلی قرار دارد – این دلیل تمام وجود شکاف وجود دارد. جریان کاربر Apple Pay در اطراف Face ID دوباره اصلاح شده است. انیمیشن ایموجی انیمیشن Animoji با استفاده از سنسورهای Face ID کار می کند.

اگر Face ID کار نکند ، تمام قول آیفون X از هم جدا می شود.

خبر خوب این است که Face ID معمولاً عالی عمل می کند. خبر بد این است که گاهی اوقات اینطور نیست و برای جبران باید مجبور شوید تلفن را به صورت جدی به چهره خود نزدیک کنید.

می توانید یک دوربین فیلمبرداری ارزان با دید در شب را در Face ID نشان دهید تا ببینید که چگونه کار می کند ، که من آن را بسیار توصیه کردم ، زیرا واقعاً عالی است. آیفون X دارای یک نور IR ، یک پروژکتور نقطه ای و یک دوربین IR است که همه در قسمت بالای صفحه به درون شکاف قرار دارند. (در اصل یک Xbox Kinect کوچک است.) وقتی تلفن را از خواب بیدار می کنید ، نور IR خاموش می شود و اگر دوربین IR چهره ای را مشاهده کند ، پروژکتور dot یک الگوی 30،000 نقطه را چشمک می زند. سپس این دوربین عکسی 2D می گیرد که تبدیل به مدل عمق ریاضی می شود و به تراشه احراز هویت امن ارسال می شود و در برابر مقدار ذخیره شده مطابقت می یابد. اگر مطابقت داشته باشد ، شما در آن هستید.

تنظیم Face ID بسیار مسخره است – بسیار ساده تر از تنظیم Touch ID در آیفون های قبلی. تلفن یک مرز دایره ای را در اطراف صورت شما نشان می دهد و شما به سادگی حرکت می کنید تا یک سری از خطوط اطراف آن دایره سبز شوند. (اپل به شما پیشنهاد می کند که بینی خود را به صورت دایره ای حرکت دهید ، که قابل تحسین است.) این کار را دو بار انجام دهید و شما تمام می شوید: Face ID به مرور از نظر شما در شناخت زمان شما بهتر و بهتر خواهد شد و تغییرات کند مانند رشد ریش را ردیابی می کنید. لازم نیست دوباره ثبت نام کنید با این وجود ، تغییرات شدید مانند ریش تراشیدن ریش ممکن است از شما بخواهد کد عبور خود را وارد کنید.

Face ID همچنین باید در اکثر عینک آفتابی که نور مادون قرمز را عبور می دهد ، کار کند ، اگرچه بعضی ها اینطور نیست. و مطمئناً اگر لباس های مبدل را بپوشید ، می توانید آن را شکست بخورید ، اما من ترجیح می دهم که آن را از اجازه دادن به شخص دیگری شکست بخورم.

در تست های اولیه من ، Face ID در داخل خانه به خوبی کار کرد: در میز من نشسته ، در استودیوی فیلمبرداری ما ایستاده و منتظر قهوه است. شما باید به آن سر نگاه کنید ، اگرچه اگر روی میز کار خود نشسته است ، باید تلفن را برداشته و به آن نگاه کنید ، که اگر عادت دارید فقط انگشت خود را روی سنسور Touch ID بگذارید کمی آزار دهنده است. برای بررسی یک اعلان

شما همچنین نمی توانید خیلی اتفاقی در این باره داشته باشید: من در بیرون کشیدن آیفون X از جیب من و باز کردن قفل آن مشکل زیادی داشتم تا زمانی که اپل تصریح کرد که Face ID در فاصله 25 تا 50 سانتی متری بهتر از شما کار می کند. صورت یا حدود 10 تا 20 اینچ. این نزدیکتر از آن است که معمولاً وقتی تلفن را از جیبم بیرون می کشم تا چیزی را چک کنم ، این بدان معنی است که من مجبور بودم نسبت به هر تلفن دیگری که تا به حال از آن استفاده کرده ام ، به طور فعال در مورد نزدیک نگه داشتن آیفون X به چهره خود فکر کنم. من همچنین به نظر می رسد که وقتی صبح از خواب بیدار می شوم تلفن را تقریباً نزدیک به صورتم نگه می دارم – نزدیک تر از حداقل 10 اینچی توصیه شده – و عینک من را روشن نکنید ، بنابراین مجبور شدم که حافظه ماهیچه را تنظیم کنم. “شما آن را اشتباه نگه دارید” شوخی است تا زمانی که اینطور نیست ، و شما قطعاً می توانید آیفون X را اشتباه نگه دارید.

قطعاً می توانید آیفون X را اشتباه نگه دارید
این یک مشکل کوچک است ، و فکر می کنم خیلی راحت به آن عادت کنید. مشکل دیگر در واقع بسیار جالب تر است: تقریباً تمام سؤالات اولیه درباره Face ID در مورد نحوه کار کردن در تاریکی متمرکز شده اند ، اما معلوم می شود که دقیقاً به عقب است. Face ID در تاریکی بسیار عالی عمل می کند ، زیرا آن پروژکتور IR در واقع یک چراغ قوه است و چراغ قوه ها مشاهده آن را در تاریکی آسان می کنند. اما در زیر نور آفتاب روشن بیرون بروید ، که حاوی مقدار زیادی نور مادون قرمز یا زیر چراغهای فلورسنت خاردار است که باعث تداخل در IR می شود و Face ID کم کم مغایر می شود.

در نور آفتاب درخشان به بیرون دفتر NYC مشرف شدم و Face ID قطعاً هنگام تشخیص حرکت چهره من مشکلی داشت که من حرکت می کردم تا اینکه به سایه بروم یا تلفن را خیلی نزدیکتر از حد معمول به چهره خود نزدیک کردم. من همچنین به دهلی در خیابان رفتم ، که انواع مختلفی از چراغ ها در داخل دارد ، از جمله دسته ای از نوارهای شناور بالای سر ، و Face ID نیز به طور قابل توجهی متناقض تر شد.

فقط کافی است تلفن را در بعضی از نورها نزدیک نگه دارید تا FACE ID کار کند
من از اپل در مورد این سوال پرسیدم ، و به نظر می رسد که فقط باید در شرایط خاصی از نور ، آیفون X را به چهره خود نزدیک کنید. این هرگز برای من کاملاً ناکام ماند – فقط از دورتر وقتی که من در بیرون و یا در زیر نور آفتاب قدم می زدم ، کار نکرد. و نمی توانید آن را در حالت افقی باز کنید یا اینکه صورتتان به صورت وارونه باشد. شما فقط باید کد عبور خود را وارد کنید. شما همچنین باید به طور مستقیم به آن نگاه کنید ، به این معنی که قفل قفل در حالی که تلفن روی یک میز نشسته است خارج است مگر اینکه به تلفن نگاه کنید. و اگر فردی هستید که در حین صحبت با افراد ، احتیاطاً اعلامیه های خود را بررسی می کنید ، خب ، عادت کنید که خیلی بدیهی است که به تلفن خود نگاه می کنید ، زیرا تا زمانی که تلفن قفل شود ، اعلان ها کاملاً نمایش داده نمی شوند.

افراد زیادی درمورد مسائل مربوط به حریم خصوصی Face ID از من سؤال کرده اند ، اما فکر نمی کنم نگرانی زیادی در این زمینه وجود داشته باشد. Face ID هرگز واقعاً عکسی از چهره شما نمی گیرد یا ذخیره نمی کند – دوربین جلوی معمولی فقط در هنگام تنظیم استفاده می شود ، بنابراین می توانید خود را ببینید. عکس IR فقط برای تولید نقشه عمق که با مقدار ذخیره شده مقایسه می شود ، استفاده می شود. و هیچ چیز به اپل ارسال نمی شود – این فقط تعداد زیادی از شماره های موجود در قسمت امن پردازنده است. بدیهی است که هر سیستم هک شده است ، اما شما نباید نگران این باشید که عکسی از چهره شما به iCloud یا هر چیز دیگری ارسال شود. این فقط نحوه طراحی آن نیست. اگر نگران Touch ID نگران نباشید ، احتمالاً نباید درباره Face ID نگران باشید.

در مورد سرعت ، خوب ، متفاوت است. بیشتر اوقات ، در شرایط روشنایی معمولی ، آنقدر سریع است که تقریباً مثل این است که یک رمز عبور را در گوشی خود ندارید. شما آن را انتخاب کنید ، به سمت راست بکشید و وارد شوید – دقیقاً مثل کش رفتن قدیمی برای باز کردن روزها. اما بارهای دیگر ، یک ثانیه طول می کشد. باز هم ، فکر می کنم بیشتر در شرایط روشنایی عجیب قرار دارد.

در اصل همان میزان تحریک به عنوان یک اسکنر اثر انگشت است: بعضی اوقات انگشتان شما خیس است و شما رمز عبور را وارد کرده اید ، و گاهی اوقات نور عجیب است و شما باید تلفن را به چهره خود نزدیک کنید و یک ثانیه صبر کنید.

FACE ID جایگزینی مناسب برای TOUCH ID است
شما همچنین از Apple ID برای Apple Pay استفاده می کنید ، و این بسیار آسان است: روی دکمه جانبی کلیک می کنید ، تأیید اعتبار کنید و سپس تلفن را برای خواننده نگه دارید. این کار در واقع کمی بیشتر از Touch ID برای من حس می کند ، زیرا شما به جای اینکه تلفن خود را در کارت خوان بخرید و امیدوار باشید که کار کند ، Apple Pay را فعال می کنید. خوبه.

در کل ، Face ID جایگزین خوبی برای Touch ID است. عالی نیست ، اما کاملاً کارآمد است. اما مطمئناً در موقعیت هایی قرار خواهید گرفت که مجبور شوید جایی را که می توانید گوشی را تنظیم کنید تنظیم کنید یا چند بار دیگر آن را امتحان کنید. محصولات اپل اخیر تمایل دارند که به جای سازگاری با مردم ، مردم را با آنها سازگار کنند و سخت بود که فکر نکنم که در حالی که در آفتاب می ایستادم ، یک تلفن هزار دلاری را که همیشه به چهره من نزدیک می شد ، فکر نمی کردم.

نرم افزار
Tدر اینجا وجود داردبسیاری از سخت افزار جدید در آیفون X، اما هنوز هم در حال اجرا در iOS 11 – البته با برخی از ترفند به پیمایش به جای عدم وجود یک دکمه خانه. اپل به من گفت که آنها نمی خواهند تغییر جدی در تجربه اصلی iOS ایجاد کنند زیرا فکر می کنند حذف دکمه خانه کافی است – شما باید یک حرکت کامل از حرکات جدید را برای پیمایش این تلفن بیاموزید.

برای رفتن به خانه ، از پایین به سمت بالا بکشید ، از سمت راست برای باز کردن مرکز کنترل ، انگشت خود را به پایین بکشید و از سمت چپ به پایین بکشید تا صفحه اعلان ها باز شود. این صفحه همچنین دارای دکمه هایی برای چراغ قوه و دوربین است. در پیچ و تاب ، آنها برای کار به 3D Touch نیاز دارند ، بنابراین احساس می کنند دکمه های واقعی هستند. این منظم و مرتب است ، اما پارادایم 3D Touch را نیز می شکند – این تنها مکانی است که کل سیستم در آنجا 3D Touch به جای کلیک راست مانند یک کلیک چپ عمل می کند. این نشانگر چگونگی تبدیل شدن iOS فازی به طور کلی با مفاهیم اساسی رابط است.

اگر می خواهید برنامه ها را تغییر دهید ، به پایین صفحه ضربه بزنید یا انگشت خود را بکشید و نگه دارید – کمی دست انداز خواهید داشت و تعویض برنامه ظاهر می شود. یک دقیقه طول کشید تا بفهمم چگونه می توان آن حرکت را به طور مداوم انجام داد. کمی بیشتر طول کشید تا بفهمم چگونه به طور مداوم از قابلیت دستیابی استفاده کنیم.

فقط می توانید درصد باتری را در مرکز کنترل مشاهده کنید
در واقع ، بسیاری از افراد در مورد قابلیت دستیابی سؤال کرده اند ، این ویژگی iOS است که بالای صفحه را به پایین می آورد تا استفاده راحت تر از یک دست انجام شود. من آن را همیشه در Plus استفاده می کنم ، و هنوز هم اینجاست – فقط اکنون تقریباً در نیمه راه نماد نماد را از صفحه اصلی پایین می کشید. من تا زمانی که چیزی را کلیک نکردم نتوانستم این کار را انجام دهم ، اما فهمیدم ، اما هنوز هم کامل نیستم. وقتی UI را پایین آوردید ، می توانید در گوشه بالا بکشید تا مرکز اعلان یا مرکز کنترل باز شود. شما می خواهید مرکز کنترل زیادی را پایین بیاورید ، زیرا این تنها راه برای مشاهده درصد باتری و وضعیت بلوتوث در آیفون X است – درجه یک به این معنی است که فضای کافی برای قرار دادن تمام اطلاعات در نوار منو وجود ندارد. من تمام مدت باتری را چک می کنم ، بنابراین این احساس یک قدم عقب است.

من از اپل پرسیدم که چرا مرکز اعلان ورق است و مرکز کنترل یک پوشش است ، و شرکت به من گفت که این “فلسفی است” – مرکز کنترل قرار است یک ویجت همیشه در آنجا باشد و مرکز هشدار قرار است صفحه دیگری باشد که اسلاید شود. پایین. هرچه که باشد ، فکر می کنم داشتن دو الگوی مختلف رابط کاربری مشابه در بالای صفحه ، واقعاً کثیف باشد.

اگر زمان زیادی را در برنامه های غیرقابل استفاده سپری می کنید ، بسیار شبیه آیفون 8 است
و … اینها اساساً تغییراتی در iOS 11 در آیفون X ، جدا از انواع مختلفی از لوازم جانبی مرتبط با شکاف دارند. اگر مدتی است که از iOS و iOS 11 استفاده کرده اید ، هیچ چیز در اینجا شما را شگفت زده نخواهد کرد. اگر زمان زیادی را در برنامه های غیرمترقبه برای کارهایی مانند Google Docs و Trello مانند من می گذرانید ، خیلی شبیه به استفاده از آیفون 8 است. من واقعاً می خواهم اپل اعلان ها را قدرتمند تر کند. من دوست دارم برخی از قابلیت تنظیم پذیری بیشتری را در صفحه اصلی مشاهده کنم و دوست دارم بتوانم برنامه های پیش فرض جدید را برای پست و مرور وب تنظیم کنید. سیری هنوز سیری است. من همچنین دوست دارم که طراحی کلی آن سرگرم کننده تر باشد – سال ها پس از iOS 7 ، همه چیز هنوز نسبت به نسخه فزاینده ای عجیب و غریب حمل و نقل آندروید گوگل در پیکسل احساس کاملاً بی نظیری و وحشیانه ای می کند.

اگر در حال خرید آیفون X هستید که انتظار دارید تغییر اساسی در تجربه آیفون خود داشته باشید ، خب ، احتمالاً آن را دریافت نخواهید کرد. مگر اینکه واقعاً از باز کردن تلفن خود متنفر باشید.

باتری
pple اپلمی گوید آیفون X باید به عمر باتری دو ساعت بیشتر از آی فون 7 را دریافت کنید، و در حالی که آن را بسیار سخت برای تست این هفته بوده است در حالی که ما در حال اجرا است روی صفحه نمایش و دوربین های شیب کامل برای این بررسی، من بسیار شده تحت تاثیر قرار. صفحه OLED به طور کلی از انرژی کمتری نسبت به ال سی دی بهره می برد ، و من باتری آیفون 8 که اکثر مؤلفه های مشابه X را به اشتراک می گذارد ، از عمر باتری بسیار خوبی برخوردار هستم ، بنابراین انتظار دارم که به روزهای کامل با X نزدیک شود.

Tاو آیفون X است که به وضوح بهترین آیفون تا کنون ساخته شده است. نازک است ، قدرتمند است ، ایده های جاه طلبانه ای در مورد اینکه از چه دوربین هایی در تلفن ها می توان استفاده کرد و زبان طراحی تلفن ها را به مکانی جدید عجیب سوق می دهد. این از نظر سخت افزاری تلفن یک قدم بزرگ به جلو است و شکافی برای نشان دادن آن دارد. اگر شما یکی از بسیاری از افرادی هستید که این موضوع را تنظیم کرده اید ، فکر می کنم خوشحال باشید ، اگرچه می خواهید فهمیدید که Face ID چه زمان و چگونه به بهترین وجهی با دیگران کار می کند.

این یک آیفون جدید است
اما اگر پیش مقدماتی نداشتید ، من گمان می کنم که ممکن است مدتی این احساس را از دست ندهید. ممکن است آیفون X از نظر سخت افزاری یک قدم بزرگ به جلو باشد ، اما iOS 11 در بسیاری از آیفون های دیگر نیز همین کار را انجام می دهد و شما جز Animoji چیزی را از دست نخواهید داد. Face ID بسیار خوب کار می کند ، اگرچه باید انتظار داشته باشید که هر از گاهی تلفن را به چهره خود نزدیک کنید. و تا به روزرسانی برنامه های موردعلاقه شما ، نمی توانید از کل صفحه نمایش زیبا استفاده کنید.

تمام چیزهایی که قبلاً می دانید اضافه می کند: iPhone X یک آیفون بسیار گران قیمت است. برای خیلی از افراد ارزشش را دارد. برای خیلی از افراد مسخره به نظر می رسد. اما اساساً ، این یک آیفون جدید است ، و این بدان معناست که شما احتمالاً می دانید که آیا می خواهید هزار دلار برای یک دلار خرج کنید. اگر از طرفداران بزرگ آیفون هستید و پول دارید ، آن را دوست خواهید داشت. این یک تلفن واقعا خوب است. اما اگر به هیچ وجه شک و تردید دارید ، با آیفون 8 یا 8 پلاس همراه شوید. بیشتر ویژگی های مشابه را به دست خواهید آورد و منتظر می مانید که توسعه دهندگان برنامه چگونگی استفاده از این صفحه نمایش جدید را تشخیص دهند. سرانجام ، هر آیفون شبیه به آیفون X خواهد بود. در این میان بقیه ما فقط از انیموجی استفاده خواهیم کرد.

بررسی ما در موردAPPLE IPHONE X اپل
امتیاز VERGE
9از 10

چیزهای خوب
صفحه عالی
Face ID ساده و مؤثر است
لنزهای زوم تثبیت شده عالی هستند
Animoji فوق العاده سرگرم کننده است
چیزهای بد
بسیار گران است
پذیرندگان اولیه با برنامه های غیرقابل استفاده برخورد خواهند کرد
جک هدفون وجود ندارد

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>